POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [11.10.2019, 15:30:01] • Świnoujście

Mieszkaniec: Miliony wydane a na miotłę już zabrakło?

Mieszkaniec: Miliony wydane a na miotłę już zabrakło?

fot. Czytelnik

Promenada Zdrowia jest najnowszą atrakcją strefy nadmorskiej. Jednak nie jest utrzymywana w należytym porządku, co zauważył Czytelnik.

-To było do przewidzenia, miliony wydane a na miotłę już zabrakło...syf..godzina 13.00! - pisze Czytelnik-esteta.

Mieszkaniec: Miliony wydane a na miotłę już zabrakło?

fot. Czytelnik

Rzeczywiście, służby dbające o porządek na terenie naszego miasta powinny zwracać baczniejszą uwagę na regularne uprzątanie tak uczęszczanych miejsc.

Mieszkaniec: Miliony wydane a na miotłę już zabrakło?

fot. Czytelnik

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 41, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 41

Gość • Poniedziałek [14.10.2019, 23:02:32] • [IP: 77.88.191.**]

Promenada jest na prawdę piękna i właśnie dlatego powinna być na bieżąco kontrolowana i sprzątana z tych liści i igieł z drzew które bardzo brudzą i plamią płytki. A SZKODA NASZEJ DUMY

Gość • Sobota [12.10.2019, 23:38:54] • [IP: 178.238.249.**]

Rozumiem, że wasz czytelnik wymaga, by co kilka kroków stał pracownik magistratu i co chwila podnosił pety rzucane przez palaczy oraz sprzątał popierki pozostawiane przez brudasów, itp. C

Gość • Sobota [12.10.2019, 23:22:35] • [IP: 188.147.41.***]

Czytelniku biesz miotle I zamiataj promenade jest piekna brawo dla prezydenta promenade jest super

Gość • Sobota [12.10.2019, 21:29:44] • [IP: 176.221.122.**]

Promenada super

Gość • Sobota [12.10.2019, 17:02:31] • [IP: 109.70.100.**]

Michalska, do miotły raz-dwa, bo może tylko do tego sie nadajesz betoniaro!

Gość • Sobota [12.10.2019, 13:31:10] • [IP: 178.238.250.**]

Fajnie będą te płytki pękały jak będą po nich traktorami, karetkami, dostawczakami czy radiowozami Policji jeździć.

Gość • Sobota [12.10.2019, 10:19:25] • [IP: 83.20.234.***]

przejdżmy się po posesjach tam dopiero syf

Gość • Sobota [12.10.2019, 10:07:06] • [IP: 5.173.137.***]

TY I TYLKO TY CZYTELNIK MOGŁEŚ PODNIEŚĆ TO TYLKO PAPIER. A MOŻE TO TWOJA INTRYGA.

Gość • Sobota [12.10.2019, 09:59:05] • [IP: 37.47.163.***]

Promenada jest piękna, często spacerujemy i cieszymy się że tak piękne miejsce jest i nie rozumiem dlaczego tyle krytyki.

Gość • Sobota [12.10.2019, 09:55:26] • [IP: 37.47.163.***]

Zacznijmy porządek i szacunek od siebie.

Gość • Sobota [12.10.2019, 09:21:42] • [IP: 95.41.104.***]

Za wasz Wam wszystko sie ni podoba Nie widzicie jak jest pogoda. Najpierw sami zachowajcie porządek

Gość • Sobota [12.10.2019, 09:01:41] • [IP: 77.252.63.***]

Ad Gość • Sobota [12.10.2019, 08:23:58] • [IP: 176.221.123.***]. Przepraszam, że zwracam uwagę, ale chyba nieświadomemu - ten piach to raczej nie turyści lecz wiatr. A za porządek odpowiada zarządca terenu.

Gość • Sobota [12.10.2019, 08:59:35] • [IP: 108.184.141.***]

zeby bylo tresciwe trzasniecie

Jarząbek 😂😂😂 • Sobota [12.10.2019, 08:52:10] • [IP: 5.173.128.***]

Czy ja przypadkiem nie jestem prorokiem? 😂😂😂 Przecież pisałem o tym zanim ta wspaniała promenada z nikąd do nikąd powstała 😂😂😂 nie wystarczy zabetonować trzeba jeszcze utrzymać w czystości i remontować 😂😂😂

Gość • Sobota [12.10.2019, 08:23:58] • [IP: 176.221.123.***]

Tu nie potrzeba miotły a LAGI którą nauczy się porządku turystów i mieszkańców. Gdzie szacunek dla własności dla miejsca dla pracy i wysiłku ludzi sprzątających TO miejsce. A gdzie reakcja ludzi na zaśmiecanie promenady. ..co niektórzy pewnie się opamiętają.

Gość • Sobota [12.10.2019, 08:04:30] • [IP: 2.108.164.*]

Makabra... i te białe, rażące oczy płytki... Za 10 lat będzie totalny syf.

Gość • Sobota [12.10.2019, 07:09:38] • [IP: 178.235.147.**]

253, czy ty wiesz co piszesz ?.

Gość • Sobota [12.10.2019, 03:09:38] • [IP: 37.47.160.**]

CO SIĘ DZIWIĆ - JAKI PAN, TAKI KRAM!

waldi • Sobota [12.10.2019, 00:30:34] • [IP: 188.147.106.***]

Promenada - Zenada ?

Gość • Piątek [11.10.2019, 22:59:54] • [IP: 178.238.253.***]

Jest PIĘKNIE bez dwóch zdań! I o takie Świnoujście walczyłem i skakałem przez płoty! Marzy mi się wielkomiejskie Świnoujście (z milionem mieszkańców), 100-300 metrowymi wieżowcami, tunelem, portem kontenerowym. ROZWÓJ I CYWILIZACJA. Jak nie pasuje to wy%##&@|@ć w Bieszczady nieudaczniki i frustraci! A Żmurkowi życzę zawsze jak najdłuższej prezydentury 👍👌👌💪

Gość • Piątek [11.10.2019, 22:34:28] • [IP: 176.221.122.***]

"Ta promenada to najbardziej durny pomysł władz naszego miasta, niestety - zrealizowany. A sprzątać powinni ci, którzy pieją z zachwytu nad tym idiotyzmem. Społecznie." Sam jesteś durny!!

Gość • Piątek [11.10.2019, 22:31:51] • [IP: 94.254.233.**]

Dla ludzi kulturalnych z kasą promenada jest miejscem odpoczynku. Dla biedaków ogródki działkowe z całym tym ekologicznym syfem. Kazdy ma miejsce do wypoczynku na miarę swoich potrzeb estetycznych:)))))

Gość • Piątek [11.10.2019, 20:45:34] • [IP: 80.245.188.***]

Ta promenada to najbardziej durny pomysł władz naszego miasta, niestety - zrealizowany. A sprzątać powinni ci, którzy pieją z zachwytu nad tym idiotyzmem. Społecznie.

Gość • Piątek [11.10.2019, 20:31:56] • [IP: 77.114.107.***]

Od grudnia roku pańskiego 2019 wszystko ma się zmienić, będzie czysto i schludnie, a to dlatego że" czarni" mają przejąć patronat nad sprzątaniem...A to będzie wyglądało tak : Grzesznicy i Mohery po spowiedzi zamiast pokuty i klepania zdrowasiek oraz odmawiania różańca będą dostawali metry kwadratowe do zamiatania Promenady Zdrowia, zarobiona kasa za sprzątanie będzie wpłacana na konto Ojca naszego w Rydzykowie...Kraj będzie bogobojny czysty i schludny, a pasterzom będzie się żyło jak w niebie...😜😜😜