POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [09.10.2019, 18:01:19] • Świnoujście

Na kobiecie zapaliła się odzież. Wezwano LPR

Na kobiecie zapaliła się odzież. Wezwano LPR

fot. iswinoujscie.pl

Starsza kobieta prawdopodobnie gotowała sobie obiad. W pewnym momencie jej ubranie zajęło się ogniem. Poparzoną zabrało Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

Do wypadku doszło w niedzielę około godziny 14:00 w budynku przy ulicy Piastowskiej. 86-latka gotowała, od płomieni z kuchenki zapaliło się jej ubranie. Na miejsce przyjechali ratownicy medyczni, którzy zadysponowali LPR. Poparzoną kobietę przetransportowano do szpitala.

- Wezwanie dotyczyło 86-letniej kobiety, której zapaliło się ubranie w trakcie, kiedy kobieta gotowała. Pacjentka z poparzeniem obejmującym kończynę górną, fragment klatki piersiowej i pleców została zabezpieczona przez zespół ratownictwa medycznego WSPR i przekazana zespołowi LPR- informuje Paulina Targaszewska rzecznik prasowy WSPR w Szczecinie.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 10, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-10 z 10

Gość • Piątek [11.10.2019, 12:03:27] • [IP: 176.221.122.**]

Powrotu do zdrowia życzę.

Gość • Czwartek [10.10.2019, 20:19:27] • [IP: 217.114.161.**]

A jak garnek, też przypalony poleciał?

Gość • Czwartek [10.10.2019, 12:46:51] • [IP: 88.156.235.***]

Pewnie gotowała na gazie (oczywiście nie mam na myśli stanu trzeźwości). Gdyby tak miała na wyposażeniu w swojej kuchni choćby kuchenkę elektryczną klasyczną albo indukcyjną wypadku by nie było!. Niech wraca do zdrowia i zainwestuje w nowocześniejszy sprzęt.

Gość • Czwartek [10.10.2019, 09:30:48] • [IP: 62.69.231.***]

A straży pożarnej nie wezwano? skoro się paliło ubranie na tej kobiecie to powinien być gaszony ogień!

98 • Czwartek [10.10.2019, 07:46:24] • [IP: 10.0.2.***]

Bezpieczniejsze są kuchenki elektryczne, ale prąd droższy, a wrzątek i tak można wylać samemu.

Gość • Środa [09.10.2019, 22:34:51] • [IP: 178.238.247.***]

Zdrówka !

Gość • Środa [09.10.2019, 21:57:03] • [IP: 5.173.144.***]

HAARP

Gość • Środa [09.10.2019, 21:37:32] • [IP: 176.221.122.***]

Oby nic poważnego z tego nie wyszło, ja czasami zapominam kite spiąć i dziękuję siłom nieczystym, że sobie łba nie podpaliłam :(

A • Środa [09.10.2019, 18:28:01] • [IP: 178.238.246.***]

Z całego serca życzę tej Pani szybkiego powrotu do zdrowia oraz otuchy dla rodziny ! Trzymaj się bracie dzielnie !!

Gość • Środa [09.10.2019, 18:10:46] • [IP: 37.8.230.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Oglądasz 1-10 z 10
■ Zalany serwer - w szpitalu miejskim. Serwer obsługujący komputery do badań w Szpitalu Miejskim im. Jana Garduły został zalany. Stanęła praca? Awaria wydarzyła się w środę: zalaniu uległ główny serwer odpowiedzialny za komunikację wydawania zleceń na badania, dostęp do bazy danych. Sytuacja jest patowa ■ W Świnoujściu nie wprowadzono żadnej kwarantanny w obiektach/hotelach/ośrodkach - informuje Małgorzata Kapłan rzecznik prasowy WSSE w Szczecinie. Ponadto wszystkie obiekty hotelowe poinformowane są o procedurach w przypadku podejrzenia wystąpienia koronawirusa ■ Najwyższa Izba Kontroli kontroluje działania Prezydenta ■ Wyniki głosowania z 27 komisji obwodowych w Świnoujściu: Rafał Trzaskowski – 9849, Andrzej Duda – 6316, Szymon Hołownia – 3091, Krzysztof Bosak – 1192, Robert Biedroń – 625, Władysław Kosiniak – Kamysz – 371, Stanisław Żółtek – 37, Paweł Tanajno – 34, Marek Jakubiak – 29, Waldemar Witkowski – 26, Mirosław Piotrowski – 22 ■