POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [09.10.2019, 16:03:49] • Świnoujście

Czytelniczka prosi o pomoc w odzyskaniu portfela

Czytelniczka prosi o pomoc w odzyskaniu portfela

fot. Czytelnik

Czytelniczka, która zgubiła portfel, prosi znalazcę o zwrot,jeśli nie pieniędzy, to pozostałej zawartości.

- Jakiś czas temu zgubiłam portfel wraz z ważnymi dokumentami, zdjęciami, kartami. Do tej pory jest cisza, ale liczę, że dzięki wam chociaż znalazca odda chociaż zdjęcia i resztę zawartości. Jeśli ktoś coś widział, ktoś coś wie prosiłabym o zwrot bądź informacje. Dla uczciwej osoby przewiduję nagrodę pieniężną - pisze Czytelniczka. Telefon 503179549.


komentarzy: 8, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-8 z 8

Gość • Wtorek [15.10.2019, 13:09:16] • [IP: 188.146.33.***]

W dniu dzisiejszym odzyskałam dokumenty mojej córki dzięki miejscowej Policji, jestem bardzo mile zaskoczona tak szybkim rozwiązaniem sprawy. Nasi Policjanci zaoszczędzili mi, i mojej córce problemów i zmartwień za co jestem Im bardzo wdzięczna. Dzięki takiej postawie odzyskuje wiarę w ludzi.

Gość • Niedziela [13.10.2019, 23:38:26] • [IP: 188.146.33.***]

MARIUSZ TO SKORO SIĘ SKŁADASZ NA MANDATY Z SANEPIDU TO MOŻE Z RACJI TEGO ŻE JESTEŚ MOIM NAJLEPSZYM KOLEGĄ Z PRACY TO MOŻE TEŻ SIĘ ZŁOŻYSZ NA DOKUMENCIKI. ...DOCENIAM TAKICH PRZYJACIÓŁ

Mieszkaniec • Piątek [11.10.2019, 09:43:09] • [IP: 31.0.71.***]

Akurat nie ja jestem tym nieuczciwym znalazcą. Ja jestem uczciwy. Jak chociażby w kwietniu 2015 roku w Warszawie, gdy znalazłem w saszetce kilkanaście tysięcy złotych pod... budynkiem Sejmu RP

solinvictus • Czwartek [10.10.2019, 16:05:22] • [IP: 188.147.96.***]

Mieszkaniec • Czwartek [10.10.2019, 08:23:25] • [IP: 31.0.71.***] Mamusia z Biedronki na Fińskiej zasponsoruje wymianę dokumentów. Każdy NORMALNY znalazca, mając dane z dowodu osobistego, sam by oddał, bez proszenia. Zaś uszczypliwy komentarz wskazuje znalazcę, szkoda, że nie stać Go na oddanie co nie jego.

Gość • Czwartek [10.10.2019, 14:23:58] • [IP: 188.147.96.***]

Mamusię z Biedronki na Fińskiej stać na sponsorowanie dziecka, zawsze i w każdej sytuacji. Każdy chciałby mieć Taką córkę jak ja. Po za tym mamusię z biedronki stać również na współczucie dla osoby, która znalazła portfel widocznie pieniążki w nim były tej osobie nad wyraz niezbędne do dalszego życia.I to rozumiem. .. Proszę jednak znalazcę o oddanie dokumentów nie dlatego że nowe kosztują, lecz dlatego iż niektórych z nich nie da się ponownie wyrobić i miały wartość sentymentalną jak np. moje zdjęcie z 39 roku.Pozdrawiam czytelników. a teraz jak ktoś słusznie zauważył muszę biec do biedronki żeby zapracować na nowe dokumenty dla mojej kochanej córeczki

Gość • Czwartek [10.10.2019, 10:55:04] • [IP: 188.146.225.***]

Mieszkaniec • Czwartek [10.10.2019, 08:23:25] • [IP: 31.0.71.***] Mamusia z Biedronki na Fińskiej zasponsoruje wymianę dokumentów. Szkoda ci że ktoś komuś pomaga? Czy sam ukradłeś portfel

Mieszkaniec • Czwartek [10.10.2019, 08:23:25] • [IP: 31.0.71.***]

Mamusia z Biedronki na Fińskiej zasponsoruje wymianę dokumentów.

Gość • Środa [09.10.2019, 22:55:25] • [IP: 178.238.252.**]

Smutne...ktoś, kto znalazł.powinien dać znać na portalu...chyba, ze starsza osoba, która nie ma internetu, znalazła.

Oglądasz 1-8 z 8
■ Zalany serwer - w szpitalu miejskim. Serwer obsługujący komputery do badań w Szpitalu Miejskim im. Jana Garduły został zalany. Stanęła praca? Awaria wydarzyła się w środę: zalaniu uległ główny serwer odpowiedzialny za komunikację wydawania zleceń na badania, dostęp do bazy danych. Sytuacja jest patowa ■ W Świnoujściu nie wprowadzono żadnej kwarantanny w obiektach/hotelach/ośrodkach - informuje Małgorzata Kapłan rzecznik prasowy WSSE w Szczecinie. Ponadto wszystkie obiekty hotelowe poinformowane są o procedurach w przypadku podejrzenia wystąpienia koronawirusa ■ Najwyższa Izba Kontroli kontroluje działania Prezydenta ■ Wyniki głosowania z 27 komisji obwodowych w Świnoujściu: Rafał Trzaskowski – 9849, Andrzej Duda – 6316, Szymon Hołownia – 3091, Krzysztof Bosak – 1192, Robert Biedroń – 625, Władysław Kosiniak – Kamysz – 371, Stanisław Żółtek – 37, Paweł Tanajno – 34, Marek Jakubiak – 29, Waldemar Witkowski – 26, Mirosław Piotrowski – 22 ■