POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [13.07.2019, 23:28:08] • Świnoujście

Pudełko z pieniędzmi czeka u uczciwego znalazcy na odbiór

Pudełko z pieniędzmi czeka u uczciwego znalazcy na odbiór

fot. Czytelnik

- Proszę o pomoc w odnalezieniu właściciela lub właścicielki pudełka, które znalazłam na placu zabaw przy ul. Grunwaldzkiej - zaczyna się wiadomość nadesłana do redakcji iswinoujscie.pl

- Bawiąc się z córka zauważyłam, że pudełkiem interesowały się pewne młode dziewczęta, które z pewnością nie były jego właścicielkami, stąd wiem, że była tam pewna suma pieniędzy.

Właściciela proszę o kontakt pod nr telefonu 511802138.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 13, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-13 z 13

Marcelina • Poniedziałek [15.07.2019, 00:28:32] • [IP: 176.221.122.***]

A to raczej było tego młodego co trochę rozrabia on mieszka w tych blokach podajże na odrowców widziałam jak się bawił takim i jeszcze do góry nim podrzucał na placu pozdrawiam :)

Gość • Niedziela [14.07.2019, 17:54:13] • [IP: 176.221.122.***]

Proste sformułowania są bardziej czytelne dla odbiorcy 😉

Maślankiewicz • Niedziela [14.07.2019, 13:08:41] • [IP: 193.188.198.**]

Bardzo mętnie sformułowane zdanie:" pudełkiem interesowały się pewne młode dziewczęta (...) stąd wiem, że była tam pewna suma pieniędzy". No to jak? Nie po otwarciu, tylko po zainteresowaniu dziewcząt? Kwiat nieodkrytego dziennikarstwa siedzi po domach, zamiast się produkować na rzecz społeczeństwa...

Gość • Niedziela [14.07.2019, 11:38:23] • [IP: 176.221.122.***]

co za wpisy durne

Gość • Niedziela [14.07.2019, 10:09:25] • [IP: 164.127.29.***]

09:37:58] • [IP: 83.20.250.***] Może to jest skarbonka jednorazowa, zaspawana i zaklejona. Możliwe nawet że to nie skarbonka, lecz nocnik, taki jak jednorazowe strzykawki.

Gość • Niedziela [14.07.2019, 09:37:58] • [IP: 83.20.250.***]

I to ma być skarbonka? Bez dziurki !

Gość • Niedziela [14.07.2019, 08:51:03] • [IP: 176.221.122.**]

ja bym nie oddawała

wierszyk oświatowy • Niedziela [14.07.2019, 07:34:28] • [IP: 164.127.29.***]

Jest miseczka dla pieska / ona z trupkiem z puszki na niego se czeka / jest miseczka dla kotka / ona surowcem z piersi fauny dno miski powleka / O, jest i z papierową wyściółką? /. ..więc istnieje miseczka także dlaaa...? człowieka!

Gość • Niedziela [14.07.2019, 06:59:28] • [IP: 2.108.164.*]

Jakiś mętny ten opis czytelniczki. Skoro pieniądze tam „były”, to co komu teraz po pustym pudełku?

Gość • Niedziela [14.07.2019, 06:39:11] • [IP: 94.254.232.**]

I jak zwykle marudzenie. Co z wami ludzie masakra. .. was zadowolić graniczy z cudem

Gość • Niedziela [14.07.2019, 03:19:15] • [IP: 37.47.166.***]

Kobieca logika.

Gość • Niedziela [14.07.2019, 00:27:17] • [IP: 77.252.46.***]

Dziwny tryb rozumowania.

Gość • Niedziela [14.07.2019, 00:24:08] • [IP: 176.221.123.**]

Myślę że trafią do właściwego adresata i je odbierze !!

Oglądasz 1-13 z 13
■ Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Szczecinie Inspektorat w Świnoujściu poszukuje kandydata do pracy. Wymagane wykształcenie: średnie. Miejsce pracy: ZUS Inspektorat w Świnoujściu ul. Piastowska 63. Więcej informacji na stronie: www.zus.pl lub w sekretariacie pod nr telefonu 91-382-38-00 ■
■ Uwaga. Przerwa w dostawie wody. Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Świnoujściu informuje, że we wtorek 23 lipca 2019r. w godz. 8-14 nastąpi przerwa w dostawie wody przy ulicach: • Wojska Polskiego ; 8A-8E; 10A-10B;12A-12B; 14(hotel Hampton by Hilton);16A-16G;18A-18D • 11 Listopada:2A-2F;3A-3E; 5(LIDL);12A-12B; 14A-14C; • Osiedle Przylesie; Osiedle Dębina • Chełmońskiego: Osiedle PLATAN ■ Po zmroku, kiedy ruch samochodowy w mieście nie jest już tak natężony, na ulice wyjeżdżają domorośli rajdowcy. Niespełnieni za dnia, wieczorami urządzają sobie wyścigi, często jadąc dwoma równoległymi pasami. Mieszkaniec, który napisał do redakcji iswinoujscie.pl, zastanawia się, gdzie w tym czasie są policjanci? ■ Nie uwierzycie. W Świnoujściu za korzystanie z toalety w jednym z lokali gastronomicznych można zapłacić nawet 20 złotych! Takie rzeczy tylko u nas! Świnoujście restauracja Azjan. Szok! – pisze nasz Czytelnik – Czy jego właściciele mają dość ludzi z zewnątrz i to taki straszak? Kiedyś przeżywaliśmy w Międzyzdrojach 5 złotych za kibelek w jakieś kawiarni, gdzie wszystko było na biało, ściany, fotele, stoły taki exclusive, a tu takie cacko 20 złotych toaleta – nie może wyjść z podziwu nasz Czytelnik ■ W niedzielny poranek Świnoujście wstrzymało oddech. Stanęły promy, ewakuowano mieszkańców przybrzeżnych domów, nawet pracownicy biura mariny-portu jachtowego musieli opuścić swoje miejsce pracy gdy 700 kilogramowy niewybuch przepływał 8.45 przez centrum miasta ■ Żegluga Świnoujska informuje, że do 31 sierpnia 2019 r. ogólnodostępna przeprawa promowa „Centrum” (popularne „Karsibory”) będzie czynna przez całą dobę siedem dni w tygodniu. Jednocześnie przypomina, że do 20 września 2019 r. przeprawę będą obsługiwały trzy promy ■