POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [15.04.2019, 08:19:41] • Świnoujście

Podziękowania dla Mieszkańców Świnoujścia za włączenie się w akcję zbierania podpisów pod listą poparcia dla kandydatów Koalicji Europejskiej

Podziękowania dla Mieszkańców Świnoujścia za włączenie się w akcję zbierania podpisów pod listą poparcia dla kandydatów Koalicji Europejskiej

fot. Organizator

Serdeczne podziękowania dla Mieszkańców Świnoujścia za włączenie się w akcję zbierania podpisów pod listą poparcia dla kandydatów Koalicji Europejskiej W regionie zachodniopomorskim i lubuskim zebraliśmy ich rekordowe 50 000. Aby skutecznie zarejestrować listę kandydatów potrzebne było pozyskanie 10 tys. podpisów poparcia. Dziękujemy za zaangażowanie i włączenie się w akcję.

Przypominamy, iż wybory do Europarlamentu odbędą się 26 maja 2019 roku i zwracamy się z prośbą o Państwa obecność przy urnach.

Sekretarz Platformy Obywatelskiej Rzeczypospolitej Polskiej w powiecie Świnoujście

Jerzy Kłaput


komentarzy: 77, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 77

Gość • Czwartek [18.04.2019, 19:52:25] • [IP: 176.221.123.***]

Nie komentuję-Jerzy kłaput

Gość • Środa [17.04.2019, 20:46:03] • [IP: 176.221.122.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Wtorek [16.04.2019, 17:01:39] • [IP: 89.186.174.**]

Wtorek [16.04.2019, 10:18:08] • [IP: 77.252.46.***] lepiej podlegac pod niemcy niz pod izrael z pisem

Gość • Wtorek [16.04.2019, 10:18:08] • [IP: 77.252.46.***]

Jeżeli chcecie aby cały wysiłek poprzednich pokoleń walczących o niepodległość Polski poszedł na marne to popieracie tą kolorową koalicję, która chce oddać Polskę pod protektorat Niemiec.

Gość • Poniedziałek [15.04.2019, 23:23:21] • [IP: 37.47.135.**]

TVP nie ma tyle pieniędzy co TVN dlatego nie robi tych wszystkich kolorowych czary mary po których ludzie uwierzyli że zabranie 150mld z OFE było dla ich dobra a podniesienie wieku emerytalnego kobiet o 7 lat pozwoli im żyć dłużej w zdrowiu i szczęściu. Największe afery PO były przemilczane przez TVN dowiadujemy się o nich dopiero teraz.

Gość • Poniedziałek [15.04.2019, 22:47:35] • [IP: 176.221.123.**]

Teraz przed wyborami to kandydaci tacy wspaniali, uczciwi a po wyborach to trudno znaleść uczciwego. Bo większość uwikłana w ciemne interesy. I wstyd bo okazuje się że złodziejaszek.

Gość • Poniedziałek [15.04.2019, 22:39:42] • [IP: 80.245.189.***]

Gość • Poniedziałek [15.04.2019, 21:23:05] • [IP: 37.47.165.***] a ja widzialem cale nieokrojone relacje z tyych smiesznych politycznych komisji i napewno TVNnie jest w stanie pobic klamliwej TVPislam.

Gość • Poniedziałek [15.04.2019, 22:24:01] • [IP: 188.146.165.***]

Mam w głębokim POważaniu POKO, PO, KE, Biedronia, SLD, PSL, Nowoczesną i inne szemrane towarzystwo.PRECZ Z KOMUNĄ!!

Gość • Poniedziałek [15.04.2019, 21:23:05] • [IP: 37.47.165.***]

gdyby nie TVN który od lat popiera platformę to by oni mieli zero procent ale puszczą ludziom stary film amerykański i już mogą sobie po cichu kręcić lody. Słyszeliście w TVN o aferach VAT czy reprywatyzacji warszawskiej? Gdzie byli ci dziennikarze jak są tacy profesjonaliści? Otóż to nie są żadni profesjonaliści a wszystko jest na zlecenie polityczne za grube pieniądze.

Gość • Poniedziałek [15.04.2019, 20:31:45] • [IP: 88.156.232.***]

No i co? Komuniści przyszli i podpisali swoją listę obecności. Oj, niewielu was już zostało, a będzie po wyborach jeszcze mniej, bo Polaków można tylko raz oszukać - a frajerów i głupich, możecie sobie szukać wśród lewactwa i Żydów, którzy z nimi nie mają nic a nic wspólnego i Żydów udają. Ja bym się wstydził coś takiego razem z nimi podpisać! Trup zmienił trumnę i myśli, że nie śmierdzi!

Gość • Poniedziałek [15.04.2019, 20:12:32] • [IP: 83.255.39.**]

Wystarczy poczytać wpisy pisuarów żeby umocnić się w postanowieniu pójścia na wybory i głosowania na Koalicję Europejską. Tylko oni są w stanie pogonić demokratycznie tych pisowskich komuchów.

Gość • Poniedziałek [15.04.2019, 20:03:04] • [IP: 176.221.123.***]

To ile dostali głosów na POparcie w czerwonym żmurogrodzie? To jest tutaj najciekawsze bo lewackie PO już k(ł)aput.

Gość • Poniedziałek [15.04.2019, 20:01:23] • [IP: 88.156.206.***]

SKAD WZIELI 50 000 PODPISOW W SWINOUJSCIU??

Gość • Poniedziałek [15.04.2019, 19:57:18] • [IP: 88.156.206.***]

Wszystkie partie zniszczyly caly majate polski ROZLICZYC I winnych do kryminalu Tak jak to zrobila mala ISLNDIA!!

Gość • Poniedziałek [15.04.2019, 19:36:23] • [IP: 80.245.189.***]

Gość • Poniedziałek [15.04.2019, 16:55:11] • [IP: 5.173.219.***] Co Ty klamiesz...Prezes Kaczynski powiedzial ze Grecja spadla na psy bo przyjela euro a nie przez debilne rozdawnictwo w imie poparcia przedwyborczego...

Gość • Poniedziałek [15.04.2019, 19:15:01] • [IP: 176.221.123.***]

Nie ma się co dziwić, miasto komuchów.

Gość • Poniedziałek [15.04.2019, 19:06:08] • [IP: 178.238.253.***]

Pożałujecie tego 'wielkiego wyboru'...

Gość • Poniedziałek [15.04.2019, 18:59:30] • [IP: 178.235.146.***]

Mam nadzieję że dla wielu po wyborach w tym roku będzie wielkie baj baj w nieskończony niebyt.

JUST ACT 447 • Poniedziałek [15.04.2019, 17:20:01] • [IP: 31.0.127.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Poniedziałek [15.04.2019, 16:55:11] • [IP: 5.173.219.***]

Tak na prawdę to tylko komuniści wszystko rozdawałi. Temu 500 temu 100 skończy się tak jak w Grecji gdzie płacili za to że do pracy przychodziło się umytym. A teraz płacą i płaczą że tacy głupi byli i wierzyli populistą.

Gość • Poniedziałek [15.04.2019, 16:52:41] • [IP: 89.186.174.**]

my chcemy wspolpracy z rosja i chinami bo to przyszlosc swiata, i tyle w temacie...