POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [15.04.2019, 12:24:42] • Świnoujście

Jak radzimy sobie z parkowaniem?

Jak radzimy sobie z parkowaniem?

fot. iswinoujscie.pl

Nowe osiedla, mimo bezsprzecznych zalet, mają liczne wady. Nie tylko kruchość ścian, bliskość sąsiedzkich parapetów sprawiają, że lokatorzy niektórych nowych budynków muszą dosłownie walczyć o przestrzeń. Budynki nie mają piwnic, garaży, strychów - pojawia się więc problem przechowywania. O ile jednak przetwory na zimę, walizki i pudła można jakoś upchnąć w pawlaczu lub głębokiej szafie, na przechowywanie roweru pozostaje nam niewiele. I tu trzeba wykazać się pomysłowością.

Jak widać na zdjęciu, mieszkaniec jednego z budynków osiedla Platan poradził sobie doskonale. Maksymalne wykorzystanie minimalnej powierzchni balkonu świadczy o dużej kreatywności właściciela jednośladu. Wśród starszych Czytelników ten widok może wywołać echo wspomnień czasów, kiedy w podobny sposób wieszało się rowery w przedpokojach i korytarzach wielorodzinnych mieszkań.

Rower bezpiecznie wisi na balkonie, problem został rozwiązany. Jednak co mają zrobić kierowcy pozbawieni miejsc parkingowych w pobliżu miejsc zamieszkania? Samochodu nie da się wnieść na klatkę schodową ani przechować na, największym nawet, tarasie...

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 28, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 28

Gość • Wtorek [16.04.2019, 18:33:05] • [IP: 178.238.248.***]

jakby byl wart i tak by zostal *

Gość • Wtorek [16.04.2019, 16:50:50] • [IP: 94.254.233.***]

Gość • Poniedziałek [15.04.2019, 16:21:46] • [IP: 176.221.122.***] estetyka?? dla kogo ? dla ciebie ?? gosciu kazdy ze swoim domem robi co chce a ta twoja estetyka to świadczy o twoim buractwie

Gość • Wtorek [16.04.2019, 09:07:50] • [IP: 78.133.244.**]

to jest platan ? czy bryza ?

Gość • Wtorek [16.04.2019, 08:58:31] • [IP: 193.69.22.**]

Dobre!!

Gość • Poniedziałek [15.04.2019, 22:00:31] • [IP: 178.238.252.**]

DOBRY POMYSL BRAWO

Gość • Poniedziałek [15.04.2019, 21:08:07] • [IP: 37.47.140.***]

Na chełmonskiego ani piwnic ani wiat na rowery a klatka zawalona rowerami Masakra rowerownia na klatce wspólnota domus stawiacie wiaty tak jak jest na Matejki

Gość • Poniedziałek [15.04.2019, 18:42:06] • [IP: 93.94.186.**]

Długo nie powisi okazja do złodzieja

barracuda • Poniedziałek [15.04.2019, 17:35:32] • [IP: 84.135.216.***]

...szkoda ze na szyi nie wisi.../ a powinien sobie powiesić 😆

Gość • Poniedziałek [15.04.2019, 16:42:44] • [IP: 176.221.123.***]

. ..dopisałbym jeszcze : brak suszarni / bo gdzie suszyć pranie ? Tak się buduje by wydoić klienta i sprzedać mu wyrób mieszkanio -podobny !

Gość • Poniedziałek [15.04.2019, 16:21:46] • [IP: 176.221.122.***]

Gdzie tu estetyka i bezpieczeństwo. Inni jeszcze mówią brawo, pewnie tacy sami kretyni.

Gość • Poniedziałek [15.04.2019, 15:54:08] • [IP: 5.174.88.**]

Zamiast kwiatów na balkonach będą wisiały rowery. Przecież to niebezpieczne.

Gość • Poniedziałek [15.04.2019, 15:28:16] • [IP: 46.155.231.***]

Wg was platan sięga od krzywej do Modrzejewskiej. Może zmienić nazwę miasta na platan?

Gość • Poniedziałek [15.04.2019, 15:23:19] • [IP: 178.238.253.***]

W blokach wieżowcu też sam trzymam rower na balkonie i nikt problemu z tego nie robi a jeśli ktoś chciałby mi ukraść to zapraszam

Gość • Poniedziałek [15.04.2019, 15:16:08] • [IP: 178.238.252.***]

Super sprawa brawa 👏👏👏👏👏㈇
9;za pomysł.

Gość • Poniedziałek [15.04.2019, 14:46:05] • [IP: 178.238.247.**]

Samochodu nie da się wnieść na klatkę schodową...chyba to oczywiste ---- hahaha dla autora

Gość • Poniedziałek [15.04.2019, 14:38:06] • [IP: 62.69.252.***]

Całkiem normalna sprawa. Mały balkon więc trzeba wykorzystać inne możliwości zaparkowania roweru. Brawa za kreatywność. Super sąsiad, sprawia wrażenie normalnego. Pozdrawiam nową inicjatywę. Brawo.

PLO • Poniedziałek [15.04.2019, 14:36:58] • [IP: 83.246.65.***]

ze złodziejami a nie z parkowaniem.

Gość • Poniedziałek [15.04.2019, 14:11:14] • [IP: 80.245.189.***]

Dobra robota!

Gość • Poniedziałek [15.04.2019, 14:08:52] • [IP: 176.221.123.***]

sasiedzi na pewno sa zachwyceni takimi pomyslami

Gość • Poniedziałek [15.04.2019, 14:08:23] • [IP: 212.14.47.**]

To raczej świadczy o głupocie, a nie kreatywności. Niech ten rower teraz spadnie komuś na głowę...

Gość • Poniedziałek [15.04.2019, 13:53:32] • [IP: 31.11.130.***]

najlepsze mieszkania to stare mieszkania. Przynajmniej są piwnice i jeszcze dodatkowe pomieszczenia

Gość • Poniedziałek [15.04.2019, 13:43:02] • [IP: 176.221.122.***]

Nie chciał bym mieć takiego sąsiada.

Gość • Poniedziałek [15.04.2019, 13:42:27] • [IP: 5.173.137.***]

To blok Tęcza, a nie osiedla Platan. Ten rower już w zeszłym roku tak wisiał, z tego co pamiętam.

Gość • Poniedziałek [15.04.2019, 13:41:57] • [IP: 31.2.9.***]

Takie rzeczy to tylko w Katolickiej Wolsce, niebawem złodzieje znajdą i na to sposób, rano będzie zdziwienie właściciela roweru, no i stąd ukradli...W tym Kraju przecież złodziej złodziejem jest poganiany, no chyba że: Rower został solidnie poświęcony przez czarnego za sowitą opłatą i chroni go dodatkowo opatrzność boska...👀😚😚😚

Gość • Poniedziałek [15.04.2019, 13:35:40] • [IP: 5.174.88.**]

Bardzo mnie rozśmieszyło.

Oglądasz 1-25 z 28
■ Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Szczecinie Inspektorat w Świnoujściu poszukuje kandydata do pracy. Wymagane wykształcenie: średnie. Miejsce pracy: ZUS Inspektorat w Świnoujściu ul. Piastowska 63. Więcej informacji na stronie: www.zus.pl lub w sekretariacie pod nr telefonu 91-382-38-00 ■
■ Uwaga. Przerwa w dostawie wody. Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Świnoujściu informuje, że we wtorek 23 lipca 2019r. w godz. 8-14 nastąpi przerwa w dostawie wody przy ulicach: • Wojska Polskiego ; 8A-8E; 10A-10B;12A-12B; 14(hotel Hampton by Hilton);16A-16G;18A-18D • 11 Listopada:2A-2F;3A-3E; 5(LIDL);12A-12B; 14A-14C; • Osiedle Przylesie; Osiedle Dębina • Chełmońskiego: Osiedle PLATAN ■ Po zmroku, kiedy ruch samochodowy w mieście nie jest już tak natężony, na ulice wyjeżdżają domorośli rajdowcy. Niespełnieni za dnia, wieczorami urządzają sobie wyścigi, często jadąc dwoma równoległymi pasami. Mieszkaniec, który napisał do redakcji iswinoujscie.pl, zastanawia się, gdzie w tym czasie są policjanci? ■ Nie uwierzycie. W Świnoujściu za korzystanie z toalety w jednym z lokali gastronomicznych można zapłacić nawet 20 złotych! Takie rzeczy tylko u nas! Świnoujście restauracja Azjan. Szok! – pisze nasz Czytelnik – Czy jego właściciele mają dość ludzi z zewnątrz i to taki straszak? Kiedyś przeżywaliśmy w Międzyzdrojach 5 złotych za kibelek w jakieś kawiarni, gdzie wszystko było na biało, ściany, fotele, stoły taki exclusive, a tu takie cacko 20 złotych toaleta – nie może wyjść z podziwu nasz Czytelnik ■ W niedzielny poranek Świnoujście wstrzymało oddech. Stanęły promy, ewakuowano mieszkańców przybrzeżnych domów, nawet pracownicy biura mariny-portu jachtowego musieli opuścić swoje miejsce pracy gdy 700 kilogramowy niewybuch przepływał 8.45 przez centrum miasta ■ Żegluga Świnoujska informuje, że do 31 sierpnia 2019 r. ogólnodostępna przeprawa promowa „Centrum” (popularne „Karsibory”) będzie czynna przez całą dobę siedem dni w tygodniu. Jednocześnie przypomina, że do 20 września 2019 r. przeprawę będą obsługiwały trzy promy ■