POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [23.03.2019, 12:24:21] • Polska

Oras Electra w łazienkach restauracji McDonald’s

Oras Electra w łazienkach restauracji McDonald’s

fot. Organizator

Firma Oras nawiązała współpracę z firmą McDonald’s, czego rezultatem jest obecność innowacyjnych baterii umywalkowych Oras Electra w restauracyjnych łazienkach. Takie rozwiązanie zwiększa nie tylko poziom higieny publicznych pomieszczeń sanitarnych, ale zapewnia również większą estetykę strefy umywalkowej i znacząco wpływa na oszczędność prądu i wody.

Łazienki restauracji McDonald’s przeszły ostatnio odświeżenie. Szczególną zmianę aranżacji zauważyć można w strefie umywalkowej, w której od teraz przeważa i pozytywnie nastraja kolor żółty. Zwiększono także funkcjonalność pomieszczeń sanitarnych. Umywalki usytuowane na różnych wysokościach to ukłon w stronę osób o niewielkim wzroście. Takie rozwiązanie sprawia także, że nawet dzieci mogą swobodnie, bez pomocy opiekunów, umyć ręce po skończonej toalecie.

Na funkcjonalność nowych łazienek wpływ ma również zastosowana w nich innowacyjna armatura sanitarna. Zamontowane przy umywalkach baterie to elektroniczne i bezdotykowe, zaawansowane technologiczne Oras Electra. Ich mechanizm ukryty jest w ścianie, a dla oka widoczna jest jedynie minimalistyczna wylewka. Bateria wyposażona jest w niezwykle czułe sensory ruchu, które precyzyjnie wykrywają znajdujący się w ich pobliży obiekt i natychmiast uruchamiają przepływ wody. – Baterie elektroniczne to coraz częstszy wybór nie tylko osób prywatnych, ale także inwestorów i firm. Odczuwalnie zwiększają one komfort obsługi urządzeń i, co więcej, sprawiają także, że przez brak kontaktu z wodą, pozostają one nieskazitelnie czyste na dłużej. Łazienki wyglądają estetycznie, a poziom higieny pozostaje na wysokim poziomie przez długi czas. Inną, dużą zaletą stosowania takiego rozwiązania jest jego wpływ na oszczędność wody i prądu. Dzięki korzystaniu z baterii elektronicznych, bezdotykowych możemy zmniejszyć zużycie wody nawet o 50%, w porównaniu z modelami, które uruchamia się manualnie – mówi Joanna Gręda, kierownik marketingu w firmie Oras.

Współpraca marki Oras z restauracjami McDonald’s świadczy o zaangażowaniu sieci restauracji w sprawy proekologiczne i środowiskowe, a także o poczuciu estetyki i chęci zaproponowania swoim klientom korzystania z urządzeń funkcjonalnych i designerskich zarazem.


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Fundacja Logos wynajmie od 01.09.2019r. lokal użytkowy (dawna Karpatka) z przeznaczeniem na bufet szkolny – sklepik. Informacje w sprawie wynajmu – tel. 91 – 321 23 66 – dyrektor Małgorzata Gołębiowska ■
■ 90-latek wypadł z balkonu. Sąsiedzi podczas snu usłyszeli wołanie o pomoc dochodzące od strony podwórka przy ulicy Marynarzy 7. Jak się okazuje, starszy mężczyzna wypadł z balkonu. Na miejsce przyjechali ratownicy medyczni i policjanci ■ Niedawno pisaliśmy, że lista darczyńców na komitet wyborczy Janusza Żmurkiewicza pokrywa się w części z tym których zwolnił z podatków. Dziś głos w sprawie zabrał sam Janusz Żmurkiewicz ■ Lista darczyńców na komitet wyborczy Janusza Żmurkiewicza pokrywa się w części z tą o firmach, które prezydent Świnoujścia zwolnił z podatku od nieruchomości i nie tylko – zauważa jeden z naszych Czytelników. Inni mieszkańcy zwracają uwagę na relacje prezydenta z właścicielami firm zwolnionych z podatku ■ Ruszył nabór wniosków o dofinansowanie zakupu wózka inwalidzkiego o napędzie elektrycznym ■ Mężczyzna wpadł do kanału portowego. Wyszedł z niego o własnych siłach. Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę. Mężczyzna zagapił się i wpadł do wody. Wyszedł z niej o własnych siłach. Na miejsce przyjechała policja. Około godziny 1.30 przy przeprawie promowej Bielik, po stronie Warszowa, do wody wpadł mężczyzna. Dopłynął on do drabinek i wyszedł z wody o własnych siłach. Po tym, jak wydostał się na powierzchnię, na miejsce dojechała policja ■ Z Terminala w Świnoujściu PGNiG wyekspediowało już 5000 cystern z ładunkiem skroplonego gazu ziemnego (LNG). Największym odbiorcą LNG są stacje regazyfikacji obsługujące miejscowości, które nie mają dostępu do ogólnopolskiej sieci dystrybucji gazu ■ W ubiegłym roku z podatku od nieruchomości prezydent Janusz Żmurkiewicz zwolnił 7 firm. Bywały lata, kiedy przedsiębiorców, którzy skorzystali na takim zwolnieniu, było dwa razy tyle. W ciągu 10 lat z tego powodu do miejskiego budżetu nie wpłynęło ponad 7,5 mln złotych ■