POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [10.02.2019, 19:14:58] • Świnoujście

Jeździł po całej drodze, aż wpadł do Parku Zdrojowego

Jeździł po całej drodze, aż wpadł do Parku Zdrojowego

fot. iswinoujscie.pl

Kierowca BMW, który urządził sobie nocny rajd po ulicach miasta, miał dużą fantazję i niewielki potencjał zdrowego rozsądku. Jego szalona jazda zakończyła się ucieczką. Teraz szukają go policjanci.

Tuż przed godziną 1.00 w niedzielną noc mężczyzna za kierownicą ciemnego BMW jeździł po ulicach miasta. Według relacji świadków poruszał się po całej jezdni, jechał szerokim łukiem z ulicy Wyszyńskiego w ulicę Krzywoustego. Mało brakowało, aby czołowo zderzył się z innym samochodem. Wreszcie wielkim wirażem wpadł bokiem, przejeżdżając chodnik, wpadł do Parku Zdrojowego.

Jeździł po całej drodze, aż wpadł do Parku Zdrojowego

fot. iswinoujscie.pl

Tu ostatecznie brawura kierowcy skończyła się na parkowych krzakach. Postanowił opuścić swój pojazd i uciec w głąb parkowych ciemności.

Jeździł po całej drodze, aż wpadł do Parku Zdrojowego

fot. iswinoujscie.pl

Natychmiast przyjechali policjanci, którzy zaczęli przeszukiwać park. Czekamy na szczegóły akcji.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 53, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 53

Gość • Wtorek [12.02.2019, 13:55:54] • [IP: 176.221.114.**]

Chcą jeżdzić BMW niech jeżdzą. Chcą jeżdzić Toyotą niech jeżdzą co komu do domu jak chata nie jego. Nie wszyscy co mają BMW są tacy jak opisujecie tu. Więc proszę nie obrażać tych z BMW. Bo cymbałów nie brakuje w innych markach pojazdów.

Gość • Poniedziałek [11.02.2019, 18:24:25] • [IP: 37.47.153.**]

Myślę że twój mentor Tetmajer którym opiekowali się w czasie okupacji Harcerze, którzy później ginęli w Powstaniu Warszawskim byłby z ciebie jeden i drugi" dumny" słysząc, że na czole albo pralce mogę sobie na pamiątkę ofiar przykleić symbole niezłomności naszego narodu..

Gość • Poniedziałek [11.02.2019, 18:16:22] • [IP: 94.254.233.**]

Typowy matoł, miłośnik starego grata z logo BMW.Matka go utrzymuje i na paliwko odpali, a sama w wyleniałej fryzurze siedzi przed TV i nie ma na dentystę.Gratulacje!

Gość • Poniedziałek [11.02.2019, 16:24:53] • [IP: 80.245.189.***]

andruszkiewicz..tez patryota z wszechpolakow nawet wiceministrem w pisowskim rzadzie zostal to policja brudzinskiego boi sie ich ruszac

Gość • Poniedziałek [11.02.2019, 15:41:18] • [IP: 31.0.40.**]

BMW będziesz miał wypadek... 2 wypadki na iŚwinoujście i 2x BMW o czymś to świadczy powinno być 100 % wyższe OC dla posiadaczy tych bubli.

Gość • Poniedziałek [11.02.2019, 13:44:48] • [IP: 176.221.123.***]

Bmw i wszystko jasne...

Gość • Poniedziałek [11.02.2019, 13:41:27] • [IP: 93.94.188.***]

To dlatego Janusz wyjechał z miasta!!

GOŚCIU • Poniedziałek [11.02.2019, 13:23:00] • [IP: 212.39.178.**]

PRZERWA TETMAJER WYGRAŁ. JAK W MORDĘ STRZELIŁ.

Gość • Poniedziałek [11.02.2019, 13:09:19] • [IP: 93.94.190.**]

W swinoujsciu jest zbyt wielu pijanych kierowców a policja nic z tym nie robi!! Nie widziałem kontroli trzeźwości już od wielu wielu tygodni!! A powinny być codziennie!

Gość • Poniedziałek [11.02.2019, 12:46:51] • [IP: 80.245.188.***]

Śpieszył się, bo mocno go przycisnęło a nie chciał narobić w spodnie

Gość • Poniedziałek [11.02.2019, 12:34:42] • [IP: 164.127.241.***]

08:59:59] • [IP: 212.39.178.**] Nawet ten morderca z Krzywej miał bodaj dziecko, to co, zrezygnowac z małżeństwa, bo mordercy miewają rodziny?

Gość • Poniedziałek [11.02.2019, 12:29:55] • [IP: 62.69.253.***]

nalepki z Polską Walczącą na samochodach wygrywają...od razu widać że jedzie Patryota wypisz-wymaluj jak z wiersza Przerwy-Tetmajera o tym samym tytule (polecam!)

Gość • Poniedziałek [11.02.2019, 11:35:03] • [IP: 185.210.39.**]

Nie twoja sprawa co kto i gdzie sobie przykleja. Ty pewnie wyznajesz wartości spod czerwonego młota i sierpa, to zapewne cię boli jak widzisz patriotyczne emblematy na jakimkolwiek samochodzie. Cóż, co się dziwić. Jak na czerwonym sztandarze jesteś zapewne młot i" skomplikowany" jak cep, więc sobie przyklej na czoło pralkę albo tam gdzie słońce nie dochodzi swoje symbole wartości którym zapewne służysz.

GOŚCIU • Poniedziałek [11.02.2019, 11:22:45] • [IP: 212.39.178.**]

NA CZOŁO PROPONUJE ;)

Gość • Poniedziałek [11.02.2019, 10:49:47] • [IP: 176.221.122.***]

Gość 10:07:21 Na pralkę sobie przyklej. Gość 08:59:59 Co do tego z Krzywej, miejsce zamieszkania wszystko wyjaśnia, nie wymagaj od niego zbyt wiele.

Gość • Poniedziałek [11.02.2019, 10:38:08] • [IP: 176.221.123.***]

na czolo sobie przyklej naklejke polski walczacej

Gość • Poniedziałek [11.02.2019, 10:11:28] • [IP: 37.47.137.**]

hahaha ale pajac.

Gość • Poniedziałek [11.02.2019, 10:07:21] • [IP: 185.210.39.**]

do GOŚCIU:To na jakie auto mam sobie tą nalepkę z Polską Walczącą przykleić? Na Audi Mercedes czy Fiata? (Włochy też faszystowskie w czasie wojny). A może na Toyotę albo Nissana ale ci też w czasie II wś po stronie Niemiec. A... Ładę sobie kupię i na nią nakleję! A nie nie.. przecież ci ze wschodu też coś nie hallo. To może chociaż Ford z USA? No nie Henry Ford przypadkiem nie też kochał III Rzeszę? Już wiem! Nie będę jeździł żadnym samochodem bo każdy koncern był zaangażowany w wojnę!

Gość • Poniedziałek [11.02.2019, 09:34:55] • [IP: 92.42.117.***]

Samochód został a kierowca, , nieznany'.

GOŚCIU • Poniedziałek [11.02.2019, 08:59:59] • [IP: 212.39.178.**]

NAJLEPSZI SĄ CI OD BMW (BAYERISCHE MOTOREN WERKE) Z NALEPKĄ POLSKA WALCZĄCA PAMIĘTAMY HEHEHE . TO JUŻ JEST TAKA PROFANA LEVEL MAX. TO TAK JAKBYŚ SAM SOBIE W PYSK STRZELIŁ. NIE WSPOMNE TYPA Z KRZYWEJ TEŻ Z BMW I NALEPKĄ --" JESTEM Z POLSKI SUKO" . CO TO WOGÓLE ZA PRZESŁANIE HAHAHHA