POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [08.12.2018, 18:04:04] • Świnoujście

Czytelnik: To miejsce jest wylęgarnią meneli!

Czytelnik: To miejsce jest wylęgarnią meneli!

fot. Czytelnik

W naszym mieście jest kilka stałych punktów bytowania kloszardów i pijaków. Są to miejsca "całoroczne", zajęte przez bezdomnych, żebrzących i pijanych. Od jakiegoś czasu do tej swoistej mapki meneli doszedł nowy punkt- opuszczony kiosk pod dawną Penelopą.

Okolice byłej Penelopy upodobali sobie amatorzy picia na świeżym powietrzu. Swobodnie siedzą, często zapadają w pijacką drzemkę, zostawiają resztki po swojej konsumpcji. Dodatkowym atutem dla kloszardów jest opuszczony, niezamknięty kiosk, w którym mogą nawet spędzić noc. Na tę sprawę zwrócił uwagę nasz Czytelnik, który napisał:
- Mam prośbę, żeby pan zwrócił uwagę właścicielowi budynku pomiędzy Papugarnią a dawnym lokalem Penelopa. Istnieje wielkie prawdopodobieństwo, że w nocy jest to wylęgarnia meneli.
Pomieszczenie, o którym pisze Czytelnik, nie jest zabezpieczone, choć z pewnością ma właściciela; dlatego służy jako wygodna melina. Do czasu jednak, bo bardzo łatwo tam o pożar lub zamarznięcie- zbliża się zima.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 48, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 48

Gość • Czwartek [20.12.2018, 09:24:53] • [IP: 5.60.13.**]

Teraz mają inne miejsce, Netto na grunwaldzkiej... są tu też inne lokale, prawie cały dzień okupują to miejsce. Smród okropny, śpią pod sklepami, kobieta która z nimi jest często się awanturuje, dziwię się że nikt z tym nic nie robi, radzę omijać to miejsce szerokim łukiem.

Gość • Niedziela [09.12.2018, 19:28:42] • [IP: 185.13.106.***]

To kombatanci dobrej zmiany bezkarni. ZAJMIJCIE SIĘ WŁAŚCICIELEM I TYM SYFEM WOKÓŁ.

Gość • Niedziela [09.12.2018, 18:52:49] • [IP: 78.10.206.***]

TEN W KAPELUSZU TO MA TO WSZYSTKO GDZIES TERAZ MA KASE OBIADKI JADA W CORSO

Gość • Niedziela [09.12.2018, 17:04:47] • [IP: 176.221.122.***]

pic mi sie chce. ..

Gość • Niedziela [09.12.2018, 16:01:40] • [IP: 37.248.166.**]

A co kapelusznik ma im na chlanie dac! Menele do roboty! !!brudasy ale takie życie im pasuje! nieroby!

Gość • Niedziela [09.12.2018, 15:40:20] • [IP: 5.173.136.**]

A ten kspelusznik tylko jeździ na rowerze i glupa pali, powinien zgłaszać takie meliny i odpowiednio zająć się sprawą.

Gość • Niedziela [09.12.2018, 15:36:49] • [IP: 5.173.136.**]

A ten kspelusznik tylko jeździ na rowerze i glupa pali😊

Gość • Niedziela [09.12.2018, 15:23:49] • [IP: 178.235.190.***]

Tam wszy wyskakuja przez wszystkie dziury.Omijajcie to

Gość • Niedziela [09.12.2018, 13:37:10] • [IP: 93.94.191.**]

No to żebyście się nie wiem jak starali to i tak nic to nie da

Gość NAIWNIAK • Niedziela [09.12.2018, 11:20:52] • [IP: 178.238.252.***]

Na Karsiborskiej jest przytulek gdzie mozna sie ogrzac i przenocowac i nie rozpaczac nad ich dola , sami obrali takie bytowanie

Gość • Niedziela [09.12.2018, 11:12:52] • [IP: 62.69.203.***]

20:11:50, to dureń jakiś.

Gość • Niedziela [09.12.2018, 11:00:37] • [IP: 178.238.245.**]

Do wszystkich co się tak troszczą o bezdomnych przeważnie w tej okolicy krąży młody człowiek w pełni sił do pracy. Tylko że on ma w dupie pracę. Z własnej woli często prowadzą taki źycie większość z bezdomnych uważa że jesteśmy durni że tak ciągle pracujemy.

Gość • Niedziela [09.12.2018, 10:17:25] • [IP: 87.78.227.**]

Oco chodzi? To jest Polska ze swoja kultura w srodku Eoropy. Sami swoi.

Gość • Niedziela [09.12.2018, 09:48:27] • [IP: 37.7.148.***]

GDO : Gość • Sobota [08.12.2018, 22:54:45] • [IP: 92.211.177.***] Wspaniały pomysł, ale zapomniałeś o jednym, dołożyć do tego jeszcze flaszeczkę brendy i ze dwie stówki na dodatkowe napitki rozgrzewające wszak Wolska jest Krajem miłosierdzia bożego do bliźniego swego a menel jest solą tej ziemi...

Gość • Niedziela [09.12.2018, 09:39:27] • [IP: 23.226.237.*]

A gdzie mają się podziać? -Siedzieli sobie w bunkrach na zadupiu miasta nikomu nie przeszkadzając, to pewien wzorowy mongoł umysłowy kmiot kazał im zamurować wejścia do tych bunkrów.

Gość • Niedziela [09.12.2018, 08:24:18] • [IP: 5.173.128.**]

A co robi Kapelusznik? Tylko bierze kase z miasta?

Gość • Niedziela [09.12.2018, 08:09:26] • [IP: 2.108.164.*]

Kochani - bezdomny to również człowiek. Ich losy to często trudne życie i traumy. Nikt nie staje się bezdomnym z własnej woli, choć wielu tu zaśmieje się. Taki los spotyka ludzi bardzo wrażliwych, którzy nie mogąc poradzić sobie z problemami w życiu zaczynają znieczulać się alkoholem. I tak zaczyna toczysć się zamknięte koło... Zamiast ujadać, powinno się im pomóc wyciągając rękę, a nie bicz.Podobno w Polsce 90% ludzi to katolicy...

Gośćrico • Niedziela [09.12.2018, 08:08:06] • [IP: 83.11.149.**]

no i wlasnie to sa wizytowki miasta nie tylko w tym miejscu, ale kto ma wplyw na to no przeciesz byly wybory. ...i tak to sie toczy

Gość • Niedziela [09.12.2018, 08:00:16] • [IP: 37.47.151.**]

Zimy nie będzie 😂😂😂😂

Gość • Niedziela [09.12.2018, 04:55:10] • [IP: 95.129.224.**]

PIS przeszkadza ateistom komunistom a najwięcej cwaniakom i złodziejom nowej generacji czyli, , liberałom". Dlatego w Polsce grupa odsuniętych od koryt, , liberałów"" walczy o swoją, , skórę"" zgromadzony przez lata majątek i pozycję, gdyź obawia się rozliczeń.PiS jako jedyna partia rządząca nowej Polski nie toleruję złodziejstwa...

Gość • Niedziela [09.12.2018, 00:23:23] • [IP: 80.245.188.**]

daj zyc

Gość • Sobota [08.12.2018, 22:54:45] • [IP: 92.211.177.***]

A moze tak...po prostu, po ludzku, zaniesc tym bezdomnym, talerz goracej zupy i pajdke chleba..

Gość • Sobota [08.12.2018, 22:18:43] • [IP: 92.42.112.***]

ludzie znajdzcie ciekawsze zajęcia niż śledcze dchodzenia... zajmijcie sie własnymi odwłokami i tym jak was widzą sąsiedzi... jak ja nie nawidzę wścibskich ludzi, co w moim oku widzą źdźbło a sami u siebe się belki wypierają. Fałsz, kłam i dwulicowość a wszystko pod postacią chrześcijaństwa... no cóż pewne fakty mnie nie dziwia bo niby Jezusek miał inicjacje w wieku lat 12... może to tłumaczy, tłumaczenia wszelkich wynaturzeń? no ale to były inne czasy i przeważnie nikt nie dożywał do lat 40.

Gość • Sobota [08.12.2018, 22:12:00] • [IP: 5.173.144.***]

Od jakiegoś czasu chodzą tam ciecie którzy pracują w ochronie na terenie Komendy Portu Wojennego nazwisk nie podam żeby nie było. Może to o nich chodzi w tym artykule...?

Gość • Sobota [08.12.2018, 21:48:46] • [IP: 185.210.38.**]