POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [08.12.2018, 11:59:56] • Świnoujście

Na skrzyżowaniu ulic Konstytucji 3 Maja i Matejki zderzyły się dwa samochody

Na skrzyżowaniu ulic Konstytucji 3 Maja i Matejki zderzyły się dwa samochody

fot. iswinoujscie.pl

Kierujący mazdą zajechał drogę mercedesowi, który akurat miał zielone światło. Mercedes został uderzony, jego pasażerką zajęli się ratownicy medyczni.

W sobotę, przed godziną 11.00, na skrzyżowaniu ulicy Matejki z Wojska Polskiego, na odcinku przechodzącym w ulicę Konstytucji 3 Maja, doszło do zderzenia dwóch aut.

Na skrzyżowaniu ulic Konstytucji 3 Maja i Matejki zderzyły się dwa samochody

fot. iswinoujscie.pl

Od strony Urzędu Miasta w kierunku centrum jechał czerwony mercedes. W tym samym czasie, ulicą Matejki od strony "leningradów" nadjechała srebrna mazda. Kierowca mazdy zajechał drogę mercedesowi, pomimo iż ten miał akurat zielone światło i uderzył w bok auta. W obu samochodach wystrzeliły poduszki zabezpieczające.

Na skrzyżowaniu ulic Konstytucji 3 Maja i Matejki zderzyły się dwa samochody

fot. iswinoujscie.pl

Na miejsce przyjechali policjanci oraz ratownicy medyczni, którzy zajęli się pasażerką mercedesa- kobieta została odprowadzona do karetki.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 47, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 47

Gość • Środa [12.12.2018, 06:55:19] • [IP: 216.130.39.**]

Skoro swinoujscie jest bogatym miastem to moze czas pomyslec o wyswietlaniu sekund ile bedzie sie jeszcze palilo dane swiatlo. Przeciez to juz norma.

Gość • Poniedziałek [10.12.2018, 09:31:24] • [IP: 193.69.22.**]

..."Kierujący mazdą zajechał drogę mercedesowi... Mercedes został uderzony"...?! Co to za bełkot? Czy może - Kierujący mazdą zajechał drogę mercedesowi i mercedes uderzył w mazdę?

Gość • Niedziela [09.12.2018, 18:41:30] • [IP: 37.248.158.**]

jazda na czerwonym na tym skrzyżowaniu jest notoryczna nie zależnie od pory dnia. jeżdze co dzień i nie jedno krotnie wumuszają przejazd na cerwonym

Gość • Niedziela [09.12.2018, 18:17:11] • [IP: 77.255.109.***]

Jak widzę w Świnoujściu są dwa skrzyżowania (i jedna ulica) po których kierowcy nie potrafią jeździć. To może zamknąć te skrzyżowania dla ruchu? Będzie bezpieczniej? Na przykład zaślepić wjazd od Matejki z jednej i drugie strony Konstytucji 3 maja. Nie będzie skrzyżowania nie będzie wypadków. Na Matejki zrobi się placyki do zawracania i już. Takie to proste. A teraz na serio bo powyżej to był oczywisty sarkazm. Dopóki nie nauczycie się Państwo kierowcy (i rowerzyści też) szanować zarówno innych uczestników ruchu, jak i organizacji ruchu w mieście to będzie źle. To jest wyraz lekceważenia innych. Świnoujście ma prosty układ skrzyżowań i w żadnym dużym mieście nie byłby on problemem - te rozwiązania są czytelne. Ciekawe jak ci mistrzowie kierownicy poradziliby sobie w dużym mieście. Natomiast organizacja ruchu w dzielnicy nadmorskiej to kuriozum - jest niebezpieczna - ale to już inna sprawa.

Gość • Niedziela [09.12.2018, 11:05:52] • [IP: 92.42.114.***]

Jak kierowca jest matoł, to żadne ronda nie rozwiążą sprawy.

Gość • Niedziela [09.12.2018, 10:11:46] • [IP: 82.145.69.*]

Skoro Ktoś nie potrafi jechać na zielonym, a na czerwonym zatrzymać się to na rondach będzie lepiej jeździć? Chyba nie ma nic prostszego niż światła...

Gość • Niedziela [09.12.2018, 08:11:21] • [IP: 2.108.164.*]

Mandaty są za po prostu za niskie

Gość • Niedziela [09.12.2018, 01:41:07] • [IP: 23.226.237.*]

Przerobienie tego skrzyżowania na deptak powinno rozwiązać problem.

Gość • Sobota [08.12.2018, 22:05:38] • [IP: 176.221.122.***]

W mercu nie wystrzeliła poducha kierowcy. Czy uderzył głową w kierownicę?

Gość • Sobota [08.12.2018, 21:08:38] • [IP: 92.42.113.**]

Policja udaje, że nic nie wie? Wczesnym rankiem na Woj.Pol., ale i 11-go Listopada, niektórzy jadą na czerwonym! Udają po prostu, że świateł nie ma!! I nie są to pojedyncze przypadki. O czym uprzejmie donoszę.Obywatel.

Gość • Sobota [08.12.2018, 20:28:07] • [IP: 92.42.114.**]

Światła są dobre na choince.Ronda dają płynność i bezpieczeństwo dla pojazdów i dla pieszych.Przykład ?-śmiertelny wypadek na 11 LISTOPADA/SZKOLNA.

Gość • Sobota [08.12.2018, 20:19:14] • [IP: 178.235.189.***]

Pijany bandyta? ilu pijanych spowodowało wypadki w tym roku w Polsce? jezeli ty na kapsel nadepniesz po piwie i jesteś już pijany to nie mierz innych swoją miarą !! kara się ludzi co wsiedli za kierownice po 2-3 piwach jak bandytów chodz nikomu krzywdy nie zrobili, a oko przymykają jak stary pijany wpier... Żonie lub dziecku wtedy jest ok nie słyszałem by się takie występki piętnowało. Ludzie myśleć trochę i to wystarczy.

Gość • Sobota [08.12.2018, 19:51:40] • [IP: 188.146.230.**]

Pijany bandyta

Gość • Sobota [08.12.2018, 19:38:29] • [IP: 77.252.46.***]

Tak źle jak w Polsce to kierowcy nigdzie nie jeżdżą !Powinno się karać bardzo wysokimi karami nawet do kilkunastu pensji tak jak jest w Norwegi !Wreszcie do gamoni by coś dotarło !

Gość • Sobota [08.12.2018, 19:26:53] • [IP: 92.42.114.***]

Nie pomoże już nic tępej gawiedzi. Gdy wyjątkowy matoł za kierownicą siedzi. Na tym skrzyżowaniu tylko trzy pojazdy mogą wykonać zakręt w lewo, każde następne wjeżdża na czerwonym. Strach po mieście jeździć bo można takiego cymbała spotkać

Gość • Sobota [08.12.2018, 18:57:04] • [IP: 178.235.189.***]

Rondo to sobie w kuchni zrób baranie!!

Gość • Sobota [08.12.2018, 18:07:34] • [IP: 37.47.182.**]

Alurat sie zmienialy swiatla to trzeba być sklepymdo potegi entej by najechać na auto ktore nie zjechalo z skrzyżowania..jeden i drugi nie jechal wiecej jak 30 na godz

Gość • Sobota [08.12.2018, 17:56:14] • [IP: 176.221.122.***]

do Gość • Sobota [08.12.2018, 14:03:57] • [IP: 185.210.38.**] święta prawda. .. ronda to bezkolizyjne skrzyżowania o ruchu okrężnym gdzie generalnie nie dochodzi do stłuczek. ...

Gość • Sobota [08.12.2018, 17:41:22] • [IP: 95.40.160.***]

Prawko nie w chipsach się dziś znajduje tylko z Ukrainy załatwia. Spytać się w UM w wydziale komunikacji ilu mistrzów wymienilo ukraińskie na polskie

Gość • Sobota [08.12.2018, 17:31:25] • [IP: 92.42.113.**]

Widać, że srebrny jechał na czerwonym! To codzienny widok na tym skrzyżowaniu i innych też. Jak byłby fotoradar, to wyhamowałby, tych wszystkich mistrzów kierownicy.

Gość ✖ • Sobota [08.12.2018, 16:40:31] • [IP: 31.2.49.***]

DO :Gość • Sobota [08.12.2018, 12:56:35] • [IP: 178.235.181.**] A jak ktoś jest daltonistą i widzi wszystko na szaro, tacy też jeżdżą, to jak ma widzieć czerwone światło i do tego brak świadectwa pokropu samochodu.

Gość • Sobota [08.12.2018, 16:29:53] • [IP: 178.238.252.***]

A co tam robiło auto Urzędu Celnego.

Gość • Sobota [08.12.2018, 16:25:08] • [IP: 83.20.243.***]

Ronda, ronda i jeszcze raz ronda w tej jakże trudnej komunikcji po przemianach i przebudowach. Brawo strażacy najwartościowsi obywatele naszego miasta!

Gość • Sobota [08.12.2018, 16:16:00] • [IP: 37.248.161.***]

Do Gościa z 13:27... jak masz pomarańczowe to na skrzyżowanie nie wjeżdżasz. Widać z ciebie taki sam miszcz kierownicy co ten z Mazdy... Co, ja nie zdążę?! A zobaczycie że zdążę... Na Karsiborską

Gość • Sobota [08.12.2018, 15:56:27] • [IP: 204.85.191.**]

Może ronda usprawniają ruch. Lecz rondo przy Grocie, tzn.kierowcy generują wiele niebezpiecznych sytuacji, o wiele za duuużo!

Oglądasz 1-25 z 47
■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■
■ Uwaga! Dziś w nocy wypełza na jezdnie najgorszy wróg kierowców -GOŁOLEDŹ! Służby meteorologiczne mają nie najlepsze wiadomości dla kierowców,którzy muszą w ciągu najbliższych godzin pokonywać trasy w kilku regionach Polski. Ostrzeżenie o oblodzeniu i gołoledzi wydano m.in. dla Zachodniopomorskiego ■ UWAGA MIESZKAŃCY - Na ulicy Malczewskiego zgubiono duży czarny portfel marki Wittchen z duża ilością pieniędzy z dokumentami w tym dziecka oraz kartami. Uczciwego znalazcę prosimy o kontakt Iwona na numer telefonu 600375023 ■ Decyzja zapadła trzeciego dnia „Festiwalu Piękna” w Krynicy Zdroju. O prestiżowy tytuł i koronę rywalizowało 28 dziewczyn, które znalazły się w finale dzięki eliminacjom regionalnym odbywającym się na terenie całego kraju. Miss Polski 2018 została Olga Buława ze Świnoujscia■ Prezent Mikołajkowy dla władz Świnoujścia. Rusza śledztwo w sprawie mostu. Roman Kuchciński otrzymał dziś rano informację listem poleconym, że Prokuratura Okręgowa w Szczecinie podjęła na nowo śledztwo w sprawie budowy Mostu w Świnoujściu. Śledztwo kilka lat temu umorzone w sprawie budowy MOSTU łączącego wyspę Wolin z Wyspą Karsibór zarejestrowano pod nową sygnaturą. Co to oznacza? Prokuratur będzie na nowo badał wszystkie wątki budowy mostu ■ Okres przedświąteczny już za moment. Placówka Poczty Polskiej przy ulicy Kołłątaja wydłuża godziny pracy! ■ Zaginęła Shila. W dniu 01.12.2018r. Około godziny 09:00 na ul. Wybrzeże Władysława IV. W okolicach netto zaginęła suczka rasy mieszaniec owczarka niemieckiego i hasky wabi się Shila. Ma 8 lat. Jest szczepiona, łagodna, przyjacielska i kocha dzieci. Dziękuję za pomoc. Nr tel. 609 307 924 ■ Radni podzieleni w sprawie projektu wystąpienia ze stowarzyszenia Związek Miast i Gmin Morskich ■ Radny Stanisław Bartkowiak, wybrany ponownie na przewodniczącego Komisji Rewizyjnej Rady Miasta oświadczył, ze rezygnuje z objęcia tej funkcji ■ OSTRZEŻENIE: Prognozuje się wystąpienie słabych opadów deszczu ze śniegiem przechodzących w opady marznącego deszczu powodujących gołoledź ■ Starsza kobieta szuka mężczyzny, który wykazał się odwagą i pomógł wyciągnąć pieska we wtorek, około 18.30 spod kół pociągu na stacji w Wysokiej Kamieńskiej. Wszystko wydarzyło się na trasie relacji Szczecin – Świnoujście. Mężczyzna proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 782 020 699 ■ Przewodniczącym Rady Miasta wybrana została Elżbieta Jabłońska. Za wyborem głosowało 12 radnych. Pierwszym wiceprzewodniczącym Rady Miasta w głosowaniu tajnym wybrany został Marek Niewiarowski. Jacek Jurkiewicz wybrany został wiceprzewodniczącym Ray Miasta. 12 radnych głosowało za jego kandydaturą, 7 zagłosowało przeciw, 2 wstrzymało się od głosu ■ 22 listopada o godz. 14.00 radny-senior Stanisław Bartkowiak otworzy obrady pierwszej, powyborczej sesji rady Miasta. najważniejszym zadaniem jakie staje przed radnymi na pierwszym posiedzeniu jest wybór nowego przewodniczącego Rady ■ Zobaczył policjantów i zaczął uciekać. 24-latka zatrzymał trzepak! Do zdarzenia doszło w czwartkowy wieczór. Policjanci patrolujący ulice Kościuszki zauważyli w pewnym momencie mężczyznę który swoim wyglądem przypominał osobę poszukiwaną. Gdy mężczyzna dostrzegł policjantów, zaczął uciekać. Nie spodziewał się jednak, że zostanie obezwładniony przez trzepak który stanął na jego drodze. Jak się okazało, bliskie spotkanie z trzepakiem zakończyło się dla 24-latka skręceniem prawej stopy. O szczegóły odnośnie zdarzenia poprosiliśmy Oficera Prasowego KMP w Świnoujściu ■ Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości ■ Ruszyły przygotowania do 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Świnoujściu. Harcerski Sztab zaprasza wszystkich chętnych do rejestracji wolontariuszy WOŚP, która odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej, przy ul. Piłsudskiego 15, w terminach - 14-16.11.2018 r. (środa-piątek), w godz. 17.00-18.45 - 17.11.2018 r. (sobota), w godz. 10.00-12.00 ■