POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [10.11.2018, 19:35:33] • Świnoujście

W przydrożnym rowie straszy porzucony wrak. Zobacz film!

W przydrożnym rowie straszy porzucony wrak. Zobacz film!

fot. Czytelnik

Otrzymaliśmy kolejną informację w sprawie porzuconego auta. Wrak jest zniszczony, ma powybijane szyby i może przestraszyć, zwłaszcza w panującej obecnie mgle.



- Zdezelowany samochód zalega przy Drodze Krajowej nr 3 na odcinku pomiędzy Warszowem a Przytorem. Zalega tak już od kilku dni. Prosiłbym o interwencję bo służby wydają się tym niezainteresowane.

W przydrożnym rowie straszy porzucony wrak. Zobacz film!

fot. Czytelnik

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 25, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 25

Gość • Niedziela [11.11.2018, 22:15:02] • [IP: 176.221.122.**]

Dzisiaj go oprawiali około 20

Gość • Niedziela [11.11.2018, 21:25:59] • [IP: 176.221.113.**]

W Polsce jest kretyńskie prawo że nie można wyrejestrowywac aut. To głupota bo nie wolno auta sorzedac na czesci. Ludzie porzucaja wiec auta i zglaszaja kradziez lub pisza fikcyjna umowe kupna-sprzedazy i sprzedaja auto na czesci. Niech to zmienią w końcu.

Gość • Niedziela [11.11.2018, 17:19:12] • [IP: 176.221.113.**]

Jakie mamy służby, co nie zabierają złomu z pobocza czy rowu. Niech właściciel zapłaci a jak nie to niech zabierze złomiarz i zapłaci miastu to rachunek się wyrówna.

Gość • Niedziela [11.11.2018, 16:38:03] • [IP: 188.146.104.**]

Rzeczywiście kurła straszny 😂

Gość • Niedziela [11.11.2018, 14:02:02] • [IP: 178.238.253.**]

To dlaczego nie funkcjonuje w mieście firma zlomowa, przecież to super biznes i szmal!

Gość • Niedziela [11.11.2018, 13:20:30] • [IP: 37.248.158.***]

Ciekawe której k...wie przeszkadzały te szyby? SKĄD TAKIE MENDY SIĘ BIORĄ??

Gość • Niedziela [11.11.2018, 12:14:26] • [IP: 46.76.241.**]

Tym samochodem jechał pijany Ukrainiec z partnerką, jechał w stronę Międzyzdrojów, tak go zarzuciło że zatrzymał się w rowie po przeciwnej stronie. O mało nie doszło do zderzenia z innym pojazdem. Przez takiego pijanego kierowcę mogło stracić życie kilka niewinnych osób.

Gość • Niedziela [11.11.2018, 09:30:03] • [IP: 37.47.145.**]

] • [IP: 31.0.66.***] jak by był brudasem to by nic nie dostał

Gość • Niedziela [11.11.2018, 03:04:36] • [IP: 37.47.165.***]

Przejedzalem tam pare minut po tym zdazeniu. Mgły nie było. Obok auta w rowie stało jeszcze jedne na awaryjnych orawdopodobnie aby udzielić ewentualnej pomocy. Fart tak chciał, że jak jechałem widzisłem jak z auta wyczołgiwały się dwie osoby o własnych siłach i nic im nie było, chociaż w aucie mogło być więcej osób. Prosta droga, auto w rowie tablice odkręcony i wyrzucone. Myślę, że byli to jacyś miejscy „bandyci” albo ludzie pod wpływem którzy woleli porzucic auto niz narazac sie na przypał. Dzien pozniej tam przejezdzalem i widzialem policjanta na sygnale ktory chyba zawiadamiał o tym aucie w rowie.

Gość • Niedziela [11.11.2018, 01:16:15] • [IP: 176.221.123.**]

To policja go tam postawiła i co jakiś czas bada reakcję kierowców. Wszak za nie udzielenie pomocy ofiarom wypadku grozi kara a tutaj nie wiadomo czy był wypadek czy nie. W razie czego powołam się na iswinoujscie że to nie wypadek bo już dawno o tym pisali. Tylko czy policja uwzględni ten fakt ?

Gość • Sobota [10.11.2018, 23:22:34] • [IP: 94.254.224.**]

A właściciel w kiciu siedzi. Pijany jechał..

Gość • Sobota [10.11.2018, 22:56:11] • [IP: 5.173.136.**]

Skandynawia to żaden wzór, negaatywna komuna.

Gość • Sobota [10.11.2018, 22:31:24] • [IP: 204.2.36.**]

narkotzki to oni brali jak twoja matka bawila sie jesycye w piaskownicz

Gość • Sobota [10.11.2018, 22:16:59] • [IP: 31.0.66.***]

W Skandynawii właściciel dostałby kosmiczny mandat za zaśmiecanie i niszczenie środowiska.

Gość • Sobota [10.11.2018, 22:02:04] • [IP: 92.42.113.**]

Ja też jadąc dzisiaj przestraszyłem się, to odwraca uwagę, nie wiesz, czy to wypadek, czy hamować ? No i jest to zagrożenie dla uczestników ruchu.

Gość • Sobota [10.11.2018, 21:22:24] • [IP: 176.221.122.***]

Najwygodniejszy z ford ów 😮🍀🌷🍀😤
28512;👏 Chyba sobie fotele z niego do Passata przełoże

Gość • Sobota [10.11.2018, 20:57:32] • [IP: 5.173.152.***]

Chyba Ciebie samego

Gość • Sobota [10.11.2018, 20:46:23] • [IP: 95.129.225.***]

Zgodnie z przepisami Prawo o Ruchu Drogowym rów to nie droga

Gość • Sobota [10.11.2018, 20:44:13] • [IP: 5.173.112.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

odyseusz • Sobota [10.11.2018, 20:41:46] • [IP: 88.156.206.**]

niemcy nam stare trupy podrzucają

Gość • Sobota [10.11.2018, 20:32:05] • [IP: 5.172.255.**]

Ja tam tego forda sie nie boje pisz za siebie

fororak 🐲 • Sobota [10.11.2018, 20:25:48] • [IP: 77.111.245.***]

Tym samochodem jechał bezdomny do Torunia, ale w gęstej mgle stracił orientację i wjechał do rowu w paprocie, mocno się poobijał i w szpitalu zmarł...Samochodzik lekko się uszkodził i stoi w rowie nie nadając się do eksploatacji...amen

Gość • Sobota [10.11.2018, 20:21:20] • [IP: 80.245.178.***]

sluzby sa na L4 bo chlopaki nie radza sobie psychicznie ze swoja nieudolnoscia

Gość • Sobota [10.11.2018, 19:45:12] • [IP: 94.254.224.**]

Policja prowadzi postępowanie. L4 ?

Gość • Sobota [10.11.2018, 19:44:42] • [IP: 37.48.127.**]

W latach swojej młodości, ten model Forda był wspaniałym autem. Komfortowy, wygodny i przede wszystkim bezpieczny ze względu na swe rozmiary. Stan techniczny tego auta, klasyfikuje go tylko pod rozwagę miłośnika motoryzacji. Mimo wszystko – powodzenia.

Oglądasz 1-25 z 25
■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność zaprosić w dniu 16 listopada (piątek) o godz.17:00 na „Spotkanie Jubileuszowe Michała Juszczakiewicza”, aktora, reżysera, producenta filmowego, a nade wszystko – Przyjaciela naszej Biblioteki oraz wiernego sympatyka Świnoujścia. Spotkanie, na które złożą się artystyczne upominki od przyjaciół i wielbicieli Michała, poprowadzi red. Mariola Żółtowska. Nie zabraknie również słodkich niespodzianek! Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Biblioteki Głównej, ul. Piłsudskiego 15. Wstęp wolny! ■
■ Zobaczył policjantów i zaczął uciekać. 24-latka zatrzymał trzepak! Do zdarzenia doszło w czwartkowy wieczór. Policjanci patrolujący ulice Kościuszki zauważyli w pewnym momencie mężczyznę który swoim wyglądem przypominał osobę poszukiwaną. Gdy mężczyzna dostrzegł policjantów, zaczął uciekać. Nie spodziewał się jednak, że zostanie obezwładniony przez trzepak który stanął na jego drodze. Jak się okazało, bliskie spotkanie z trzepakiem zakończyło się dla 24-latka skręceniem prawej stopy. O szczegóły odnośnie zdarzenia poprosiliśmy Oficera Prasowego KMP w Świnoujściu ■ Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości ■ Ruszyły przygotowania do 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Świnoujściu. Harcerski Sztab zaprasza wszystkich chętnych do rejestracji wolontariuszy WOŚP, która odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej, przy ul. Piłsudskiego 15, w terminach - 14-16.11.2018 r. (środa-piątek), w godz. 17.00-18.45 - 17.11.2018 r. (sobota), w godz. 10.00-12.00 ■