POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [09.11.2018, 20:07:52] • Świnoujście

Mężczyzna z urazem głowy leżał na ulicy

Mężczyzna z urazem głowy leżał na ulicy

fot. Sławomir Ryfczyński

W czwartek 8.11. przed godziną 22.00 przy przystanku autobusowym na ulicy Słowackiego w Świnoujściu zauważono leżącego mężczyznę z urazem głowy. Na miejsce zostali wezwani ratownicy medyczni, którzy podjęli decyzję o przewiezieniu go do szpitala miejskiego.

- W dniu wczorajszym otrzymaliśmy zgłoszenie do mężczyzny ( być może bezdomny ) lezącego na przystanku z urazem głowy. Pacjent został przetransportowany do Szpitala w Świnoujściu - informuje Maria Flisznik p.o. Główny Koordynator Medyczny.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 23, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-23 z 23

Gość • Sobota [10.11.2018, 18:28:16] • [IP: 164.127.223.**]

Wciąż na tym forum znajdują sie ludzie o mentalności nazistowskiej, bo dzielą ludzi na nadludzi (siebie wśród nich widzą) i podludzi. Niech mi ktoś powie, że Hitler (i komunizm tez dzielący ludzi, ale według innego klucza) to był wybryk w piękniejszej historii ludzkości. Nie, to była ciągłość jednego z wątków tej historii, paskudnego wątku, KAINOWEGO.

Gość • Sobota [10.11.2018, 16:25:44] • [IP: 178.238.251.***]

22:32:54 Każdy człowiek ma prawo do fachowej opieki medycznej w szpitalu i menel i tzw porządny człowiek Człowiek to jest człowiek nie ważne w jakim stanie i w jakiej sytuacji się akurat znajduje. Życie ludzie jest wartością nadrzędną. Nie rozumiem skąd tyle znieczulicy w narodzie ? Czy nie rozumiecie że w obecnych czasach bardzo łatwo stać się menelem. Wystarczy wziąć kredyt i stracić pracę - zachorować. Nie generalizujcie meneli do alkoholików bo nie wiecie jakby wam przyszło żyć gdybyście z dnia na dzień wylądowali na ulicy pomiędzy zalkoholizcowanych. .. u jak długo wytrwalibyście w tych swoich wartościach którymi się wywyższacie. Być nie zawsze oznacza mieć lecz właśnie stosunek do słabszych jest wskaźnikiem człowieczeństwa i nadaje sens słowom'' ostatni będą pierwszymi''.

Gość • Sobota [10.11.2018, 14:35:08] • [IP: 89.64.52.**]

Przyjechały policjanty i wypisały mężczyźnie mandat karny, za to, że leżał na ulicy z urazem głowy. A nie wystarczyło pouczenie, jak w przypadku kierującej samochodem rozjeżdżającej rowerzystów?

Gośćewa • Sobota [10.11.2018, 12:20:51] • [IP: 178.238.246.**]

Wszyscy jesteśmy ludźmi ci którzy piszą tak obrzydliwe komentarze mogą znaleść się w takiej samej sytuacji dlaczego u nas panuje tak okropna ZNIECZULICA dlaczego ludzie są gorsi i zwierząt?

Gość • Sobota [10.11.2018, 11:25:58] • [IP: 37.248.155.**]

pouczono mezczyzne zeby nie lezał wiecej na przystanku autobusowym i zeby nie robił urazów głowy sobie bo to moze skonczyć sie mandatem

odyseusz • Sobota [10.11.2018, 08:28:04] • [IP: 88.156.206.**]

pewnie koleś z rodziny patologicznej mieszkającej na Platanie...

Gość • Sobota [10.11.2018, 08:18:26] • [IP: 93.94.185.***]

To też człowiek...

Gość • Sobota [10.11.2018, 08:03:19] • [IP: 31.0.37.**]

Oczywiście że karetki są zajęte bo dobrzy ludzie dzwonią i wzywają do każdego bezdomnego bez względu czy leży czy też siedzi bo przecież trzeba Go gdzieś zawieść. W tym mieście zawsze będzie brakowało karetek.

Gość • Sobota [10.11.2018, 07:31:34] • [IP: 85.221.133.***]

A ja, zeby mnie przyjeli na SOR, czekałem 90 min. Dopiero, jak sie położyłem na posadzce, to mnie przyjeli.

Gość • Sobota [10.11.2018, 07:23:33] • [IP: 176.221.123.***]

kloszard 🤣😅😂

Gość • Sobota [10.11.2018, 06:50:10] • [IP: 178.238.252.**]

Smutne, że dla naprawdę chorych i potrzebujących pomocy, karetki nie ma...

Gość • Sobota [10.11.2018, 00:24:34] • [IP: 79.223.107.**]

Mają przysięgę i muszą ratować ludzkie życie i nie ważne czy menel czy biznesmen wszystkich muszą traktować tak samo ?? są procedury jest zgłoszenie i jest reakcja

Gość • Piątek [09.11.2018, 23:51:35] • [IP: 77.252.46.**]

Ja zazdrościcie pijakom wzorowej pomocy medycznej, to co Was stoi na przeszkodzie stać się jednym z nich?

Gość • Piątek [09.11.2018, 22:52:32] • [IP: 178.238.253.***]

Co to za strażyca na sygnale jechała około 20 na 11 Listopada/obudzili me dziecko

Gość • Piątek [09.11.2018, 22:50:54] • [IP: 80.245.178.***]

a przyjdzie czlowiek ktory placi skladki... od 10 lat... i czeka na miejsce w szpitalu 3 miesiace. tylko idioci w tym kraju pracuja i placa skladki

Gość • Piątek [09.11.2018, 22:39:32] • [IP: 81.219.203.***]

Żal każdego człowieka.Ale te wezwania to przesada...!Z całym szacunkiem., Może ta karetka była potrzebna bardziej potrzebującym...

Gość • Piątek [09.11.2018, 22:32:54] • [IP: 81.219.203.***]

I znowu menel zostanie umyty, dojedzony, zbadany, obadany...!.A, my biedacy cZekamy na" litość" personelu Szpitala...!

Gość • Piątek [09.11.2018, 22:22:39] • [IP: 37.47.185.*]

A może jakąś informację panie Sławku o wypadku na karsiborskiej Pan zmieści?

Gość • Piątek [09.11.2018, 22:06:52] • [IP: 62.69.251.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Piątek [09.11.2018, 21:51:03] • [IP: 37.47.169.***]

czy pije czy nie, ale to jest nadal człowiek.Ciekaw jestem jak Was by taka sytuacja spotkała co nikt po Was miałby nie przyjechać?Najlepiej tylko skopać i nic więcej

Gość • Piątek [09.11.2018, 21:35:20] • [IP: 62.69.203.**]

Dzisiaj o 15 tej w szpitalu awanturowała się pijana kobieta z rozbitą głową, przyjechała policja i ja zabrali

Gość • Piątek [09.11.2018, 21:29:21] • [IP: 178.235.186.**]

No i co że leżał?

Gość • Piątek [09.11.2018, 20:25:29] • [IP: 88.156.234.***]

to zobaczcie, dla takich co lubią lesne dzbany to karetka sie zawsze znajdzie a jak jest potrzeba zeby byla bo jest wypadek czy ktos potrzebuje pomocy to strazacy jada a wszystkie karetki sa zajete! śmiech na sali !!

Oglądasz 1-23 z 23
■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność zaprosić w dniu 16 listopada (piątek) o godz.17:00 na „Spotkanie Jubileuszowe Michała Juszczakiewicza”, aktora, reżysera, producenta filmowego, a nade wszystko – Przyjaciela naszej Biblioteki oraz wiernego sympatyka Świnoujścia. Spotkanie, na które złożą się artystyczne upominki od przyjaciół i wielbicieli Michała, poprowadzi red. Mariola Żółtowska. Nie zabraknie również słodkich niespodzianek! Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Biblioteki Głównej, ul. Piłsudskiego 15. Wstęp wolny! ■
■ Zobaczył policjantów i zaczął uciekać. 24-latka zatrzymał trzepak! Do zdarzenia doszło w czwartkowy wieczór. Policjanci patrolujący ulice Kościuszki zauważyli w pewnym momencie mężczyznę który swoim wyglądem przypominał osobę poszukiwaną. Gdy mężczyzna dostrzegł policjantów, zaczął uciekać. Nie spodziewał się jednak, że zostanie obezwładniony przez trzepak który stanął na jego drodze. Jak się okazało, bliskie spotkanie z trzepakiem zakończyło się dla 24-latka skręceniem prawej stopy. O szczegóły odnośnie zdarzenia poprosiliśmy Oficera Prasowego KMP w Świnoujściu ■ Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości ■ Ruszyły przygotowania do 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Świnoujściu. Harcerski Sztab zaprasza wszystkich chętnych do rejestracji wolontariuszy WOŚP, która odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej, przy ul. Piłsudskiego 15, w terminach - 14-16.11.2018 r. (środa-piątek), w godz. 17.00-18.45 - 17.11.2018 r. (sobota), w godz. 10.00-12.00 ■