POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [09.11.2018, 17:06:49] • Świnoujście

Czyj plecak?

Czyj plecak?

fot. Urząd Miasta Świnoujście

W Biurze Rzeczy Znaleziony w Urzędzie Miasta Świnoujście na właściciela czeka plecak. Został znaleziony dziś około godziny 14.00 na terenie miasta. Wewnątrz są lekarstwa.

Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 – 15.30, główny budynek przy ulicy Wojska Polskiego 1/5.

BIK UM Świnoujście


komentarzy: 7, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-7 z 7

Gość • Sobota [10.11.2018, 12:23:24] • [IP: 23.226.237.*]

Nie jestem pewien, ale ten plecak może być takiego skromnego młodego niewysokiego ziomusia ±30 lat o charakterystycznych oczach, który często przebywa w okolicy budynku" Koszary Sztuki" i często widuję Go przy sklepie" Dwunastka" przy urzędzie pracy. Czasem porusza się na jakimś składaku chyba Wigry-3 z koszykiem lub coś w ten deseń. Sądząc po jego koczowniczym trybie życia, to raczej tego ogłoszenia nie przeczyta. Na 94, 423% mógł tam przy tym drzewie przez roztargnienie zapomnieć o plecaku.

Gość • Sobota [10.11.2018, 06:58:36] • [IP: 178.238.252.**]

23:36:36...Podłe, żeby ktoś taki siedział tam.Jak się praca nie podoba, można zwolnić miejsce!Tylko uczciwi, niosą tam znalezione i są tak traktowani...pracodawca, powinien się tym zainteresować.

Gość • Piątek [09.11.2018, 23:49:40] • [IP: 178.235.189.***]

Plecak został znaleziony na pla tanie koło boiska do koszykówki przy zwalonym drzewie tam gdzie bawią się dzieci koło placu zabaw

Gość • Piątek [09.11.2018, 23:36:36] • [IP: 178.235.189.***]

Tylko szkoda że pani siedząca przy oknie była strasznie nie miła i powiedziała że takich rzeczy nie przyjmuje i wzruszyła ramionami jak by miała to głęboko pewnie by chciała żebym jej dolary i diamenty przyniósł brawa dla tej drugiej pani która przyjęła zgubę szkoda że ludzie są tak bezmyślnie przecież mogło to wziąść i otworzyć jakieś dziecko mam nadzieję że następnym razem ta pani co była taka nie przyjemna przemysli co mówi albo jak. Ma zły dzień niech siedzi w domu a nie na d...e w państwowe.

Gość • Piątek [09.11.2018, 21:56:30] • [IP: 62.69.203.**]

Mój też nie

Gość • Piątek [09.11.2018, 20:58:36] • [IP: 178.238.253.***]

NIE mój NIESTETY

Gość • Piątek [09.11.2018, 17:55:02] • [IP: 95.129.225.***]

To nie mój, nie wiem też czyj to może być

Oglądasz 1-7 z 7
■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność zaprosić w dniu 16 listopada (piątek) o godz.17:00 na „Spotkanie Jubileuszowe Michała Juszczakiewicza”, aktora, reżysera, producenta filmowego, a nade wszystko – Przyjaciela naszej Biblioteki oraz wiernego sympatyka Świnoujścia. Spotkanie, na które złożą się artystyczne upominki od przyjaciół i wielbicieli Michała, poprowadzi red. Mariola Żółtowska. Nie zabraknie również słodkich niespodzianek! Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Biblioteki Głównej, ul. Piłsudskiego 15. Wstęp wolny! ■
■ Zobaczył policjantów i zaczął uciekać. 24-latka zatrzymał trzepak! Do zdarzenia doszło w czwartkowy wieczór. Policjanci patrolujący ulice Kościuszki zauważyli w pewnym momencie mężczyznę który swoim wyglądem przypominał osobę poszukiwaną. Gdy mężczyzna dostrzegł policjantów, zaczął uciekać. Nie spodziewał się jednak, że zostanie obezwładniony przez trzepak który stanął na jego drodze. Jak się okazało, bliskie spotkanie z trzepakiem zakończyło się dla 24-latka skręceniem prawej stopy. O szczegóły odnośnie zdarzenia poprosiliśmy Oficera Prasowego KMP w Świnoujściu ■ Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości ■ Ruszyły przygotowania do 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Świnoujściu. Harcerski Sztab zaprasza wszystkich chętnych do rejestracji wolontariuszy WOŚP, która odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej, przy ul. Piłsudskiego 15, w terminach - 14-16.11.2018 r. (środa-piątek), w godz. 17.00-18.45 - 17.11.2018 r. (sobota), w godz. 10.00-12.00 ■