POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [09.11.2018, 16:17:31] • Świnoujście

Komandor Piotr Nieć dowódcą 8. Flotylli Obrony Wybrzeża

Komandor Piotr Nieć dowódcą 8. Flotylli Obrony Wybrzeża

fot. 8 Flotylla Obrony Wybrzeża

Dzisiaj, piątek 9 listopada, w świnoujskim Porcie Wojennym miało miejsce przekazanie obowiązków dowódcy 8. Flotylli Obrony Wybrzeża. Komandor Piotr Nieć przejął obowiązki dowódcy 8.FOW od kontradmirała Krzysztofa Zdonka.

Z okazji przekazania obowiązków dowódcy 8. Flotylli Obrony Wybrzeża w Porcie Wojennym w Świnoujściu zorganizowano uroczystą zbiórkę pododdziałów.

Komandor Piotr Nieć dowódcą 8. Flotylli Obrony Wybrzeża

fot. 8 Flotylla Obrony Wybrzeża

Poza świnoujskimi marynarzami uczestniczyli w niej również m.in. Inspektor Marynarki Wojennej kontradmirał Jarosław Ziemiański, byli dowódcy 8.FOW, przedstawiciele władz samorządowych miasta i regionu, kombatanci, rezerwiści flotylli oraz zaproszeni goście.

Komandor Piotr Nieć dowódcą 8. Flotylli Obrony Wybrzeża

fot. 8 Flotylla Obrony Wybrzeża

Uroczystość rozpoczęła się o godzinie 12:00. W jej trakcie, dotychczasowy dowódca kontradmirał Krzysztof Zdonek przekazał dowodzenie komandorowi Piotrowi Nieć. Meldunki o zdaniu i przyjęciu obowiązków przyjął Inspektor Marynarki Wojennej kontradmirał Jarosław Ziemiański.

Komandor Piotr Nieć dowódcą 8. Flotylli Obrony Wybrzeża

fot. 8 Flotylla Obrony Wybrzeża

Kontradmirał Krzysztof Zdonek po ponad dwóch i pół roku dowodzenia świnoujską flotyllą został wyznaczony decyzją Ministra Obrony Narodowej na stanowisko Szefa Zarządu Morskiego - Zastępcę Inspektora Marynarki Wojennej.

Komandor Piotr Nieć dowódcą 8. Flotylli Obrony Wybrzeża

fot. 8 Flotylla Obrony Wybrzeża

Kontradmirał Ziemiański w swojej przemowie podziękował ustępującemu dowódcy za wzorowe dowodzenie flotyllą oraz dotychczasową służbę na wszystkich stanowiskach służbowych w strukturach 8.FOW, jednocześnie życząc dalszych sukcesów.

Komandor Piotr Nieć dowódcą 8. Flotylli Obrony Wybrzeża

fot. 8 Flotylla Obrony Wybrzeża

Obejmującemu dowodzenie komandorowi Piotrowi Nieć Inspektor złożył życzenia wszelkiej pomyślności na obejmowanym dzisiaj stanowisku oraz satysfakcji z pełnienia służby w 8. Flotylli Obrony Wybrzeża.

Sekcja Prasowa 8.FOW
http://8fow.wp.mil.pl/pl/1_511.html


komentarzy: 27, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 27

Gość • Sobota [10.11.2018, 19:32:56] • [IP: 176.221.123.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Sobota [10.11.2018, 16:06:50] • [IP: 37.47.133.**]

A nasz kochany prezydent Janusz Żmurkiewicz wygrał wybory prezydenckie

Gość • Sobota [10.11.2018, 16:01:02] • [IP: 188.146.194.**]

Tylko ściągają marynarzy na apel. Stoją 2 godziny i słuchają pierdół których nikogo nie obchodzą

Gość • Sobota [10.11.2018, 14:59:13] • [IP: 77.88.191.**]

Floty niema zato oficyjerow cala zyla

Rozsądny • Sobota [10.11.2018, 12:28:03] • [IP: 92.42.117.***]

dowódcy się zmieniają tylko okręty wiecznie te same

• Sobota [10.11.2018, 09:52:04] • [IP: 77.88.191.**]

Po co tak wysokie stanowisko jak nie ma czym walczyc

Gość • Sobota [10.11.2018, 08:44:17] • [IP: 37.47.131.*]

Sujka pilnuje Michalskiej? Czy Michalska Sujki? Jak nie ma Zmurkiewicza to zawsze ci dwoje się lansuja zauważyłem.

Gość • Sobota [10.11.2018, 08:40:48] • [IP: 79.191.71.**]

Panowie wojskowi może troszkę skromności!!

Gość • Sobota [10.11.2018, 08:23:42] • [IP: 62.69.203.***]

Debili wśród komentujacych jak zwykle nie brakuje. Kiedy ta swołocz wyzdycha ?

Gość • Sobota [10.11.2018, 07:16:20] • [IP: 92.42.114.***]

Wszystko jest niby ok ale dlaczego dowódców Flotylli zmienia się tak często ? A tak między nami, czy ktoś widział w Świnoujściu marynarza ? Dziś spotkać mundurowego, to jak trafić w totolotka !

Gość • Sobota [10.11.2018, 07:05:18] • [IP: 178.238.252.**]

Jedna osoba, bardzo rzuca się w oczy...tak, jakby nie do pary.

Gość • Sobota [10.11.2018, 05:01:44] • [IP: 94.254.224.***]

Mam nadzieję, że nowy dowódca wykaże się obiektywnym i profesjonalnym stylem dowodzenia i nie będzie promował jak poprzednik tylko rodziny i kolesi. Powodzenia Panie Komandorze wierzymy w Pana.

Gość • Piątek [09.11.2018, 22:56:23] • [IP: 176.221.122.***]

Następny komandor bez gwiazdek do kolekcji

Gość • Piątek [09.11.2018, 22:16:35] • [IP: 83.8.29.***]

wymieniaja dowodzenie obiektami muzealnymi szopka nic wiecej

Gość • Piątek [09.11.2018, 21:14:04] • [IP: 80.245.178.**]

Ci to uwielbiają te celebry, po co to ?

Gość • Piątek [09.11.2018, 21:01:50] • [IP: 37.47.170.**]

Flotylla nie pamięta już o swoich zasłużonych pracownikach którzy odeszli. Na wielu grobach w tym roku nie byłoblampek. Pamięć szybko niknie. Smutno

Gość • Piątek [09.11.2018, 19:30:37] • [IP: 62.69.252.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Piątek [09.11.2018, 18:48:01] • [IP: 95.129.225.**]

To awans czy degradacja tego pana Zdonka? bo nie wiem.

Gość • Piątek [09.11.2018, 18:44:53] • [IP: 93.94.190.**]

Co raz to mniejsi ci dowódcy, taki hobbit.

Lala • Piątek [09.11.2018, 18:07:35] • [IP: 94.254.232.***]

Gratulacje !Zaszczytne stanowiskovpanie Komandorze. d

Gość • Piątek [09.11.2018, 17:59:30] • [IP: 79.191.71.**]

A jaki jest koszt takiego przekazania bez przesady podium orkiestra marnotrawicie nasze pieniądze, trzeba na nie ciężko zapracować!!

Gość • Piątek [09.11.2018, 17:20:18] • [IP: 188.147.101.***]

WRÓCĄ APELE SMOLEŃSKIE? I na msze będzie chodził i kapelana zapraszał?

Gość • Piątek [09.11.2018, 16:59:25] • [IP: 158.26.131.**]

Tam to sie zmieniaja!!...co 6 miesiecy ktos przejmuje od kogos nadzor nad tymi rupieciami...awans za awansem...tylko by miec powod do podwyzki szczegolnie przed" zasluzoomj" emerytura...Pansto w w Panstwie...polowy tego marwoja w ogole nie ma w pracy, pracuja na prywatach a kasa leci!

Gość • Piątek [09.11.2018, 16:40:12] • [IP: 185.210.39.**]

Ciekawe co pan Sójka ma w tej reklamowce?? Moze kanapki!!

Gość • Piątek [09.11.2018, 16:37:26] • [IP: 80.245.178.**]

Stopy wody..., chociaż pewnie nie na długo.

Oglądasz 1-25 z 27
■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność zaprosić w dniu 16 listopada (piątek) o godz.17:00 na „Spotkanie Jubileuszowe Michała Juszczakiewicza”, aktora, reżysera, producenta filmowego, a nade wszystko – Przyjaciela naszej Biblioteki oraz wiernego sympatyka Świnoujścia. Spotkanie, na które złożą się artystyczne upominki od przyjaciół i wielbicieli Michała, poprowadzi red. Mariola Żółtowska. Nie zabraknie również słodkich niespodzianek! Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Biblioteki Głównej, ul. Piłsudskiego 15. Wstęp wolny! ■
■ Zobaczył policjantów i zaczął uciekać. 24-latka zatrzymał trzepak! Do zdarzenia doszło w czwartkowy wieczór. Policjanci patrolujący ulice Kościuszki zauważyli w pewnym momencie mężczyznę który swoim wyglądem przypominał osobę poszukiwaną. Gdy mężczyzna dostrzegł policjantów, zaczął uciekać. Nie spodziewał się jednak, że zostanie obezwładniony przez trzepak który stanął na jego drodze. Jak się okazało, bliskie spotkanie z trzepakiem zakończyło się dla 24-latka skręceniem prawej stopy. O szczegóły odnośnie zdarzenia poprosiliśmy Oficera Prasowego KMP w Świnoujściu ■ Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości ■ Ruszyły przygotowania do 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Świnoujściu. Harcerski Sztab zaprasza wszystkich chętnych do rejestracji wolontariuszy WOŚP, która odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej, przy ul. Piłsudskiego 15, w terminach - 14-16.11.2018 r. (środa-piątek), w godz. 17.00-18.45 - 17.11.2018 r. (sobota), w godz. 10.00-12.00 ■