░ Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Szczecinie Inspektorat w Świnoujściu poszukuje kandydatów do pracy. Wymagane wykształcenie: średnie. Miejsce pracy: ZUS Inspektorat w Świnoujściu ul. Piastowska 63. Więcej informacji na stronie: www.zus.pl lub u Kierownika Inspektoratu pod nr telefonu 91-382-38-02 ░

POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [08.11.2018, 17:31:34] • Świnoujście

Przetarg na wybór wykonawców kolejnych trzech ulic

Przetarg na wybór wykonawców kolejnych trzech ulic

fot. BIK UM Świnoujście

Do 14 listopada można składać oferty w przetargu na kompleksową przebudowę ulic Roosevelta, Trentowskiego i Kasprowicza.

To kolejne ulice przekazane do modernizacji w ramach "Programu przebudowy dróg powiatowych i gminnych".

Przetarg na wybór wykonawców kolejnych trzech ulic

fot. BIK UM Świnoujście

Obecnie ich nawierzchnia jest w znacznym stopniu zniszczona. Jak wyglądają obecnie prezentujemy na zdjęciach.

Przetarg na wybór wykonawców kolejnych trzech ulic

fot. BIK UM Świnoujście


komentarzy: 33, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 33

Gość Piątek 09.11.2018 • Piątek [09.11.2018, 21:33:23] • [IP: 178.235.180.**]

Proponuję jak najszybciej zrobić ul.Wojska Polskiego, tam roboty praktycznie stoją w miejscu, bądż co bądz bardzo ważna ulica.Lubimy rozgrzebać i udawać że coś się dzije.

Gość • Piątek [09.11.2018, 16:16:19] • [IP: 164.127.223.**]

09:39:04] • [IP: 176.221.122.* Może to ulica zabytkowa, jak Hołdu Pruskiego czy Krzywoustego?

Gość • Piątek [09.11.2018, 16:13:59] • [IP: 164.127.223.**]

11:30:16 Nie remontowano, lecz zalepiano.

Gość • Piątek [09.11.2018, 15:45:29] • [IP: 80.245.176.***]

Jaką przebudowę tu już jest asfalt a na Norwida, Gałczyńskiego to jeszcze jest kamień nie asfalt. Co wy na to ?? Kiedy tam położycie asfalt urzędasy.

Gość • Piątek [09.11.2018, 13:20:18] • [IP: 92.42.119.***]

Grunwaldzka Srardzka... DEPTAK K****

Gość • Piątek [09.11.2018, 11:30:16] • [IP: 95.129.224.**]

Roosevelta remontowano KILKA LAT TEMU

Gość • Piątek [09.11.2018, 10:51:16] • [IP: 176.221.123.***]

A ul. Zapolskiej tymczasowo w latach 70 zbudowana z dziurawych, połamanych płyt" jumbo". Też się prosi o wymianę.

Gość • Piątek [09.11.2018, 10:41:21] • [IP: 109.241.63.**]

Ile jeszcze lat mam czekać na remont nawierzchni i podłączenie do PEC ulicy Toruńskiej? Jak trzy lata temu było to obiecywane, to ktoś zdecydował o beznadziejnie długo wykonanym remoncie Kościuszki i Markiewicza. Potem zablokowano dzielnicę rozpoczętym remontem Gdańskiej. Grunwaldzka ma zdegradowaną nawierzchnię, więc większy ruch ma teraz Markiewicza i Szkolna, na światłach korek. Oj, nieładnie projektanci, nie radzicie sobie z miejskim ruchem, nie radzicie. Wolice wszędzie betonować i robić deptaki, a potem jednokierunkowe, by miasto było koszmarnym labiryntem. Lechicka to wstyd już na całą Polskę, centrum miasta i kocie bruki z ubiegłego stulecia. Ktoś pozwolił na zabudowę rynkowego parkingu-i zablokował przedłużenie Wł. IV, gdzie ma być nowa Steyera - będą kolejne korki przy wyjeździe z tunelu. Brak rzetelnej wiedzy tych, którzy nie ogarniają ruchu miejskiego, bo brak remontów nawierzchni w mieście to wstyd dla włodarzy miasta i radnych, którzy przez lata nic z tym nie robili. Ogromny wstyd!!

Gość • Piątek [09.11.2018, 09:55:24] • [IP: 82.174.234.**]

Czyli wygra firma co będzie przebudować jedną koparką i trzema pracownikami przez kilka lat?

Gość • Piątek [09.11.2018, 09:49:14] • [IP: 93.94.190.***]

7:55- Agatowska mieszka nie tam, lecz gdzieś na Fredry czy Kossaków, czyli w tej raczej niewillowej części Posejdonu.

Gość • Piątek [09.11.2018, 09:39:04] • [IP: 176.221.122.**]

Kiedy przebudowa niewielkiej ul. Lechickiej?. To praktycznie centrum miasta a wrażenie jest takie że mamy nadal XlX wiek.

Gość • Piątek [09.11.2018, 09:35:58] • [IP: 178.238.245.**]

KIEDY GRUNWALDZKA!?

Gość • Piątek [09.11.2018, 09:11:13] • [IP: 83.21.49.**]

A co z ulica Sienkiewicza tam jest dziura na dziurze strach ta ulica jazdzic

Gość • Piątek [09.11.2018, 09:09:10] • [IP: 62.69.253.*]

Mieszkańcy! Najpierw prezydent Wam wybuduje promenadę zdrowia za grube miliony, wytnie trochę lasu a potem da ogłoszenie na przetarg remontu ulic za grosze takie że nikt nie chce do przetargu ruszyć. A potem spotyka się z mieszkańcami i ubolewa jaki to on problem ma, bo nie ma wykonawców, bo nikt nie staje do przetargu a jeśli już to dają ceny z kosmosu... Tak, dają ceny wysokie Panie Prezydencie, bo to kosztuje. Dziwne że przy promenadzie zdrowia jakoś nikt z kosztami sie nie liczy a jeśli już chodzi o ulice i chodniki wraz z oświetleniem i zagospodarowaniem zieleni wokół dla mieszkańców to miasto daje ceny zaporowe. O co tutaj chodzi?? Z resztą szkoda śliny, w końcu ktoś go znowu wybrał, prawda ? Mieszkańcy Janusze - wyborcy Janusza

Gość • Piątek [09.11.2018, 07:55:04] • [IP: 178.235.178.***]

Do gościa z 001147;jak Agatowska wygra wybory to te ulice zrobi natychmiast bo przecież tam podobno mieszka.

Gość • Piątek [09.11.2018, 05:55:43] • [IP: 5.172.232.***]

Panie prezydencie, Karsibór na budowe dróg czeka 30 lat / KANAŁOWA /a na remont po 60 lat.

Gość • Piątek [09.11.2018, 00:45:27] • [IP: 37.47.133.**]

Pan prezydent miasta Świnoujście Janusz Żmurkiewicz wygrał wybory prezydenckie i obiecał że będzie się działo i się dzieje. Taki prezydent to skarb dla mieszkańców

Gość • Piątek [09.11.2018, 00:11:47] • [IP: 83.21.55.***]

ja się pytam po raz enty - kiedy przyjdzie kolej na zapomniane przez lata świetlne ulice Beniowskiego, Żeglarska i Teligi?? tam można sobie nogi łamać, niszczyć samochody a i latarnie ledwo świecą o ile w ogóle wszystkie świecą

Gość • Czwartek [08.11.2018, 22:43:04] • [IP: 62.69.229.**]

W porównaniu do mojej ulicy prezentują się całkiem przyzwoicie.

Gość • Czwartek [08.11.2018, 21:53:49] • [IP: 92.42.113.**]

Panie i Panowie!!Przetarg wygrało...konsorcjum z Włocławka.Oni wygrywają wszystkie przetargi w mieście.Zobaczymy, jakie będą wyniki tych prac.

Gość • Czwartek [08.11.2018, 21:49:19] • [IP: 176.221.123.**]

Kiedy Grunwaldzka na odcinku od Nowokarsiborskiej? To prawdziwy tester amortyzatorów i poziomu hałasu jak jadą ciężarowe samochody z przyczepami.

Gość • Czwartek [08.11.2018, 21:31:09] • [IP: 176.221.123.***]

GRUNWALDZKA OD KARSIBORSKIEJ DO KRZYWEJ!

Gość • Czwartek [08.11.2018, 21:27:25] • [IP: 185.210.39.***]

SĄ ULICE WAŻNIJSZE BARDZIEJ OBCIĄŻONE NIŻ TE NA ZŁODZIEJOWIE !!

Gość • Czwartek [08.11.2018, 20:12:47] • [IP: 80.245.188.**]

Co z ulicami na osiedlu zachodnim ;)

Gość • Czwartek [08.11.2018, 20:05:22] • [IP: 176.221.123.**]

A kiedy skończą remont ulicy Gdyńskiej?

Oglądasz 1-25 z 33
■ To miało być tylko legitymowanie, a skończyło się ujawnieniem przez policjantów narkotyków. Pod zarzutem posiadania i handlu zakazanych ustawą środków odurzających zatrzymany został 34-letni mężczyzna. Zgodnie z obowiązującą ustawą może mu grozić kara pozbawienia wolności do 10 lat ■ 19 marca, w godzinach wieczornych były przeprowadzane zajęcia taktyczne w lesie na terenie obiektu wojskowego Karsibór. Podczas zajęć stosowano środki pozoracji. Użyte zostały świece dymne, które generują dym nietoksyczny i nieszkodliwy, a ich użycie nie stanowi zagrożenia dla zdrowia. Ćwiczenia tego typu prowadzone są cyklicznie, kilka razy w ciągu roku. Wzięło w nich udział ponad dwudziestu żołnierzy. Żaden z nich nie zgłaszał po zajęciach problemów ani dolegliwości - tłumaczy kmdr ppor. Grzegorz Lewandowski Rzecznik Prasowy 8. Flotylla Obrony Wybrzeża ■ Prom Karsibór uciekł z przeprawy! Nad wodą unosił się trujący opar! Zobacz film! ■ Niemiecki wymiar sprawiedliwości łaskawy dla sprawców napadu na taksówkarza ze Świnoujścia? ■ Córki odebrały testament matki zapisany na kartkach romansu. Ta książką niczym list w butelce po latach, wędrówki po falach życia trafiła w końcu do adresata. Mówi się, że takie historie zdarzają się tylko w hollywoodzkich produkcjach, jednak jedna z nich zdarzyła się w Świnoujściu. Tuż po naszej publikacji, w której opisaliśmy wzruszający temat testamentu anonimowej kobiety, która na kartkach książki kieruje ostatnie słowa do sowich najbliższy ma swój ciąg dalszy ■ Wojciech Zyska o Wolińskim Parku Narodowym: Na tle Wyspy Wolin to przysłowiowa „kość w gardle”. Pozostawiam park w dobrej kondycji. Odchodzę z podniesioną głową, dziękując jednocześnie wszystkim za współpracę i pomoc na rzecz ochrony tego parku – pisze w pożegnalnym liście dr inż. Wojciech Zyska, odwołany właśnie dyrektor Wolińskiego Parku Narodowego ■ „Do trumny ubierzcie mnie na różowo”. Wzruszający list pacjentki zapisany na kartkach książki ■ To Świnoujście rozpętało aferę międzynarodową. Komisja Europejska uruchomiła wobec Polski procedurę naruszenia unijnego prawa. Uruchomiona wobec Polski procedura naruszenia unijnego prawa dotyczy konfliktu z 2017 roku, kiedy świnoujski strażnik miejski spektakularnie zatrzymał niemieckie autobusy UBB na granicy. Chodzi o dostęp do międzynarodowego rynku usług autokarowych i autobusowych. Rąbka tajemnicy uchyliła nam Komisja Europejska ■ Trwają prace nad uchwałą krajobrazową, zwaną też kodeksem reklamowym. Będzie to dokument porządkujący przestrzeń publiczną miasta. Wprowadzi zasady i warunki umieszczania reklam, urządzeń reklamowych oraz małej architektury i ogrodzeń na terenie całego Świnoujścia ■