POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [08.11.2018, 22:06:49] • Świnoujście

Na zwolnieniu przebywa 31% policjantów z KMP w Świnoujściu i 16% z Kamienia Pomorskiego

Na zwolnieniu przebywa 31% policjantów z KMP w Świnoujściu i 16% z Kamienia Pomorskiego

Autor: aureliano1704(fot. Fotolia.com )

Redakcja portalu, poruszona doniesieniami ogólnopolskimi na temat fali zwolnień lekarskich wśród pracowników policji, postanowiła dowiedzieć się, ilu policjantów z naszego regionu wzięło L4.

- W związku z przesłanymi pytaniami informuję, że w KMP w Świnoujściu 31% policjantów jest na zwolnieniach lekarskich. W KPP w Kamieniu Pomorskim blisko 16 % funkcjonariuszy. W związku z tym mogą pojawić się opóźnienia w obsłudze niektórych zdarzeń. Sytuacja stanu osobowego w jednostkach jest zmienna, a braki kadrowe staramy się zadysponować tymi policjantami, którzy cały czas są w służbie- informuje kom. Mirosława Rudzińska z Komendy Wojewódzkiej w Szczecinie.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 86, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 86

Gość • Poniedziałek [12.11.2018, 23:47:43] • [IP: 37.47.152.*]

Skoro są chorzy to muszą być na zwolnieniu, spokojnoe wrócą niedługo do służby, fakt zarobki na poziomie, nie ujmując pomocnika murarza, tak podwyżki dla" dołu" a nie żadnych komendiantow!!

Gość • Sobota [10.11.2018, 20:29:03] • [IP: 23.226.237.*]

Pomór policjantów...

Gość • Sobota [10.11.2018, 14:28:53] • [IP: 178.235.147.**]

Pani komendant wziąść sie za dupe a od razu Policjanci zaczną pracować tak jak powinni.

Gość • Sobota [10.11.2018, 11:24:50] • [IP: 37.47.175.**]

Przyszliście służyć i nieść pomoc ludziom naszego miasta i nie tylko.Jeśli nie chcecie to zwolnijcie się z policji i idzcie do pracy gdzie dobrze placą (o ile macie kwalifikacje). Chorujecie na zwolnieniach od psychiatry, i na" lewych" nie wstyd? Wstd nie nadajecie siędo policji!

Gość • Sobota [10.11.2018, 09:23:43] • [IP: 80.245.178.**]

podwyżki tylko dla policjantów a nie dla komendantów i naczelników. oni ciągle dostają

Gość • Sobota [10.11.2018, 09:16:06] • [IP: 80.245.183.***]

Wojskowym pasożytom i wiecznym przegranym powinno się wyraźnie obniżyć pensje a podnieść policji. Wojskowi to najbardziej deficytowe zjawisko w tym kraju, zupełnie wtopione pieniądze, w czasie wojny nie mają żadnej istotnej wartości. Po co to się pytam?

Gość • Sobota [10.11.2018, 08:32:49] • [IP: 23.226.237.*]

"Władza może wszystko, nawet przekupywać policjantów. I tak nikt nie wierzy w te lewe choroby, więc jedni warci drugich. Uczciwi policjanci są cały czas w pracy i robią za trzech." ―Szanowne Systemowe Pachoły, lepiej siedźcie na tym 𝗟𝟰 w domu na dupie, bo niezadowolony lud Was rozniesie na strzępy i wtedy skończy się symulowanie, a wejdziecie w etap wylizywanie własnych rzeczywistych ran.

Gość • Sobota [10.11.2018, 08:13:04] • [IP: 37.47.174.***]

zaraz jakies kukizowo.nowoczesne oszolomy beda pisac ze ich okradaja bo dali policji podwyzki

Gość • Piątek [09.11.2018, 22:21:45] • [IP: 178.238.249.**]

Podwyżki owszem, ale nie dla 01, 02😤

Gość • Piątek [09.11.2018, 19:59:45] • [IP: 87.78.227.**]

Brudzinski i Blaszczak tak trzepia portkami, ze kasiora chca Polakow i to wszystkich, wlacznie ze sluzbami, przekupic. A to, co telewizja Polska, Pisowska pokazuje to juz i w TV. Trwam zostalo ostro skrytykowane. Klamstwa i jeszcze raz klamstwa. Fuj...

Gość • Piątek [09.11.2018, 18:49:31] • [IP: 77.88.191.**]

Zwolnienia dają lekarze nic dodać nic ująć. To się nazywa opozycyjna uczciwość.

Gość • Piątek [09.11.2018, 17:44:14] • [IP: 178.238.245.**]

No i co, nie układ?!Jak dać takie podwyżki, ot tak bez niczego?Bez oporu a nawet bez prośby? Niech będzie o Was głośno, a my Wam damy.Na hasło wracamy do pracy, przestali chorować!? Jeszcze cyrk z pozwoleniem powrotu i zajmować będą kolejkę do lekarzy, a naprawdę chorujący nie będzie zarejestrowany, bo zabraknie miejsc?!

Gość • Piątek [09.11.2018, 17:14:15] • [IP: 5.173.184.**]

Do [IP: 77.88.191.**] O czym Ty człowieku piszesz, jaki Tusk?? To cholerni PISOWCY zrobili sobie z Policji" Policję rządową" Tak jak za komuny było ZOMO czy ORMO i w tym jest problem.Tu nie chodzi nawet o zarobki.Dlaczego taki policjant ma chronić Pisuarów skoro to nie jego bajka!!

Gość • Piątek [09.11.2018, 16:56:39] • [IP: 37.47.182.**]

Skoro chorują to są na zwolnieniu, to artykuł o statystykach

Gość • Piątek [09.11.2018, 16:28:29] • [IP: 85.221.133.***]

Pytanie: Czy policjant będacy na L4 ma prawo aresztować lekarza za wystawianie lewych zwolnień ? Od poniedziałku idziemy wszyscy po zwolnienie, tym prostym sposobem płace nasze wzrosna o +1000 i będziemy zarabiać jak w wiodących krajach UE, co nam obiecywali już w 2003.

Gość • Piątek [09.11.2018, 15:41:28] • [IP: 37.47.131.***]

to jest komedia, ci ludzie w jawny sposób wymusili poprzez oszukiwanie innych :D to ma być policja ? spanie po parkingach a gdzie jest problem to ich nie ma ? - dajcie na liz wysłać ich do orzecznika i dyscyplinarnie wydalić z służby.

Gość • Piątek [09.11.2018, 15:37:34] • [IP: 188.146.13.**]

DOSTALI KASĘ TO BĘDĄ OPOZYCJĘ PAŁOWAĆ. CIEKAWE CZY KIBOLA I INNY Z ONR ZACZEPIĄ TOĆ TO ELEKTORAT PIS. NIEPEŁNOSPRAWNYCH OLELI ALE PAŁY TRZEBA MIEĆ WIERNE RZĄDOWI KASA JEST OD RĘKI I PRZYWILEJE. BANDYTA JOJO WIE CO ROBI.

Gość • Piątek [09.11.2018, 14:55:35] • [IP: 92.42.116.***]

To można legalnie być zwolnieniu lekarskim nie chorując? Czy tak mogą wszyscy czy tylko wybrany resort?

Gość • Piątek [09.11.2018, 14:52:20] • [IP: 5.173.136.**]

A ten co burdel sobie zrobił z policyjnej przystani tez choruje?

Gość • Piątek [09.11.2018, 14:38:31] • [IP: 178.238.251.***]

Dziwne to wszystko, w całym kraju i to podżeganie do wychodzenia i nie wychodzenia na ulicę - na marsze, to wszystko brzmi bardzo niepokojąco. Służby militarne sie mobilizują, tylko do czego ? Czy władze kraju i samorządowe wiedzą więcej, niż my - co tu się kroi? W ubiegłym roku zrobiono na arenie międzynarodowej z Polaków faszystów - o ironio z ofiary na zbrodniarzy nas ''awansowano'' i to niewinnie, bo żadne z nas w tamtych czasach nie żyło. Co będzie w tym roku po 11 listopada ? Bo my tego nie wiemy, ale ci co tu coś montują z pewnością to wiedzą.

Gość • Piątek [09.11.2018, 14:22:08] • [IP: 5.173.128.***]

IP: 178.238.253. Teraz biorą nawet z tatuażami kiedys nie brali...

Gość • Piątek [09.11.2018, 14:01:01] • [IP: 178.235.184.***]

stówke dasz i zwolnienie masz !! zobaczymy kiedy lekarze fury zmienia

Karolcia • Piątek [09.11.2018, 13:53:06] • [IP: 79.191.233.**]

ZUS powinien dobrać się do lekarzy i tych na zwolnieniach.

Gość • Piątek [09.11.2018, 13:31:25] • [IP: 176.221.123.**]

a kiedy reszta obywateli dostanie takie podwyzki ? ludzie strajkuja i gowno maja z tego.a tu prosze L4 wystarczy. miesiac czasu i pieknie po 650 zl wpadnie i w przyszlym roku 500, a emeryci dostali podwyzke renty o 27 zl, buhahahahaha

Gość • Piątek [09.11.2018, 13:00:40] • [IP: 77.88.191.**]

Koniec dyskusji dostali podwyżki bo im się należy bo ekipa Tuska miała to w d...Ten rząd włożył kasę w modernizację służb, przywrócił posterunki zlikwidowane przez PO i PSL, trochę im podniósł ale za mało, teraz znów dostali podwyżki i wyzdrowieli bo mieli na leki:), Strajki są wpisane w państwie demokratycznym i o co tu te halo!

Oglądasz 1-25 z 86
■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność zaprosić w dniu 16 listopada (piątek) o godz.17:00 na „Spotkanie Jubileuszowe Michała Juszczakiewicza”, aktora, reżysera, producenta filmowego, a nade wszystko – Przyjaciela naszej Biblioteki oraz wiernego sympatyka Świnoujścia. Spotkanie, na które złożą się artystyczne upominki od przyjaciół i wielbicieli Michała, poprowadzi red. Mariola Żółtowska. Nie zabraknie również słodkich niespodzianek! Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Biblioteki Głównej, ul. Piłsudskiego 15. Wstęp wolny! ■
■ Zobaczył policjantów i zaczął uciekać. 24-latka zatrzymał trzepak! Do zdarzenia doszło w czwartkowy wieczór. Policjanci patrolujący ulice Kościuszki zauważyli w pewnym momencie mężczyznę który swoim wyglądem przypominał osobę poszukiwaną. Gdy mężczyzna dostrzegł policjantów, zaczął uciekać. Nie spodziewał się jednak, że zostanie obezwładniony przez trzepak który stanął na jego drodze. Jak się okazało, bliskie spotkanie z trzepakiem zakończyło się dla 24-latka skręceniem prawej stopy. O szczegóły odnośnie zdarzenia poprosiliśmy Oficera Prasowego KMP w Świnoujściu ■ Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości ■ Ruszyły przygotowania do 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Świnoujściu. Harcerski Sztab zaprasza wszystkich chętnych do rejestracji wolontariuszy WOŚP, która odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej, przy ul. Piłsudskiego 15, w terminach - 14-16.11.2018 r. (środa-piątek), w godz. 17.00-18.45 - 17.11.2018 r. (sobota), w godz. 10.00-12.00 ■