POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [27.10.2018, 23:05:57] • Wolin

妃iertelny wypadek na „tr鎩ce” - czo堯wka samochodu osobowego z tirem. Zobacz film!

妃iertelny wypadek na „tr鎩ce” - czo堯wka samochodu osobowego z tirem. Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczy雟ki

Przy zje寮zie na Piaski Wielkie ko這 Wolina dosz這 do czo這wego zderzenia samochodu ci篹arowego z osobowym.



Oko這 godziny 20.00 przy zje寮zie na Piski Wielkie na drodze krajowej nr 3 dosz這 do tragicznego wypadku. Kiedy stra瘸cy uwalniali kierowc z kabiny ci篹ar闚ki, to po drugiej stronie szosy w zaro郵ach g喚boko w rowie nikt nie wiedzia o rozbitym samochodzie osobowym, w kt鏎ym by te kierowca. Dopiero kiedy przyjecha造 posi趾i i o鈍ietlono teren, podczas penetracji zosta odnaleziony rozbity samoch鏚.

妃iertelny wypadek na „tr鎩ce” - czo堯wka samochodu osobowego z tirem. Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczy雟ki

Kierowca osob闚ki zgin掖 na miejscu. By bez szans. Kierowca samochodu ci篹arowego by zakleszczony oko這 p馧 godziny.

妃iertelny wypadek na „tr鎩ce” - czo堯wka samochodu osobowego z tirem. Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczy雟ki

Stra瘸cy za pomoc specjalistycznego sprz皻u uwolnili kierowc i po udzieleniu pierwszej pomocy zosta przewieziony do szpitala w Kamieniu Pomorskim.

妃iertelny wypadek na „tr鎩ce” - czo堯wka samochodu osobowego z tirem. Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczy雟ki

W akcji bra造 wszystkie s逝瘺y ratownicze. Ruch na DK 3 jest utrudniony. Droga by豉 zablokowana. Trwa dochodzenie, na miejsce przyjecha豉 prokuratura.

Andrzej Ryfczy雟ki

廝鏚這: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 37, skomentuj, drukuj, udost瘼nij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodaj帷 komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Polityk prywatno軼i.

Zauwa篡貫 b陰d lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Ogl康asz 1-25 z 37

Go嗆 • Poniedzia貫k [05.11.2018, 18:08:37] • [IP: 5.173.184.***]

to po prostu byl samoboj jechal goscc entralnie na czolowke i nikogo nie wyprzedzal szkoda kierowcy tira

Go嗆 • Poniedzia貫k [05.11.2018, 09:04:07] • [IP: 217.153.136.*]

Polscy UxNI " za kierownic za nic maj ograniczenia i przepisy no i BRAK WYOBRAZNI. ...najgorsi kierowcy w EU to Polacy i Rumuni...RADOSNA SZALENCZA JAZDA niczym w grze komp...KARAC jak w Finlandii !!

Go嗆 • Sobota [03.11.2018, 12:51:42] • [IP: 92.42.113.***]

Nr rejestracji nie ma znaczenia. Debile mieszkaj wsz璠zie i s mi璠zy nami . Co wida te po wpisach. Miasto czy wie to nie ma znaczenia.

V • Czwartek [01.11.2018, 20:03:35] • [IP: 77.114.3.***]

Do Go嗆 • Niedziela [28.10.2018, 20:16:53] • [IP: 176.221.123.*] Przecie. tam jest ograniczenie do 70km/h

Go嗆 • 字oda [31.10.2018, 20:14:38] • [IP: 83.20.248.**]

Asy to na ZSW takich paralityk闚 jak kierowcy ze 安inouj軼ia to nawet w Niemczech ci篹ko spotka

Go嗆 • Wtorek [30.10.2018, 18:35:19] • [IP: 83.23.184.***]

Ludzie wypisujecie g逝poty a nie znacie przyczyn tego wypadku, lepiej powstrzymajcie si od debilnych komentarzy bo robicie przykro嗆 rodzinie.To nie by jaki m這kos popisuj帷y si swoimi umiej皻no軼iami.

Go嗆 • Poniedzia貫k [29.10.2018, 14:52:03] • [IP: 5.173.192.***]

Zawsze to samo i pewnie Ci sami pseudo kierowcy. Cichcie be, autobusy be, Remondis be, taxi be. Nauczcie si ludziska szanowa innych prac. Komunikacja autobusowa powinna zainwestowa w biletomaty w autobusach co usprawni prac i czas jazdy. Ujadacze co im kierowcy autobusow przeszkadzaja mog chodzi pieszo lub taxi /za drogo/. Kierowca pope軟i b陰d a kto ich nie pope軟ia?? Wiem Ci wszyscy najmadrzejsi pisarze na iswinoujscie i nie tylko. Proponuj zlinczowac kierowc zwolni jego i jego 穎n dzieci usun望 karnie 瞠 szko造 i wys豉 wszystkich do obozu pracy!l!! Tego chc co niekt鏎zy. Ja oczywi軼ie pisze to jako 瘸rt. Kierowcy autobus闚 to ci篹ki kawa貫k chleba w tym mie軼ie. Pozdrawiam kierowc 篡cz spokoju i powodzenia a najwa積iejsze aby si nie przejmowa idiotami I tym co pisz. Nie jestem kierowc KA. Szanuj tylko ich prac

Go嗆 • Poniedzia貫k [29.10.2018, 13:25:28] • [IP: 83.20.245.*]

A najwi瘯szymi rajdowcami to kierowcy z tablicami ZSW i jeszcze telefon w 豉pie. A je郵i zaczepu pu軼i造 w tzw. TIR-ze to w dup z takim pojazdem szkoda jeszcze 瞠 kierowcy nie posiadaj katapulty tych pojazd闚. Proste niw wytrzyma zderzenia.

Go嗆 • Poniedzia貫k [29.10.2018, 11:18:09] • [IP: 5.173.184.***]

jezdze samochodem ciezarowym od 90r.nigdy nikomu nie zjezdzam bo mam dla kogo zyc migam 2 razy dlugimi i dalej swoim pasem ewentualni delikatnie nozki w gore aby mi nie polamal jakis kierowca co za maslo ma prawko zapytacie dlaczego wlaczam swiatla dlugie a no dlatego ze trzeba jakies swiatelko w tunelu zobaczyc jak sie przechodzi na inny swiat.a dlaczego nie zjezdzam wez tu madralo opanuj samochod 40 ton z naglym skretem na pas awaryjny w deszcu lub sniegu no i jak na razie nie mialem zadnej kolizji a tylko raz kierowca osobowki zwatpil i polecial w krzaki. Nie piszcie ze jestem jakims tirowcem czy szoferem jestem normalnym gosciem ktory wykonuje zawod kierowcy i ma dla kogo wracac do domu

Rene • Poniedzia貫k [29.10.2018, 10:50:49] • [IP: 5.173.160.***]

IP: 85.178.109 to by這 stwierdzenie w mojej ksestii

Gumi • Poniedzia貫k [29.10.2018, 10:45:00] • [IP: 87.205.224.***]

A ja se popylam tam 200km na godz bo jestem w tym dobry

Go嗆 • Poniedzia貫k [29.10.2018, 09:22:12] • [IP: 85.178.109.***]

Do wpisu 176, 221, 123. to widok po trafieniu osob闚ki, a mo瞠sz wyt逝maczy jak by to wygl康a這 np. trafienie rowerem w kabin ci庵nika?

Go嗆 • Poniedzia貫k [29.10.2018, 05:59:37] • [IP: 185.210.39.***]

Tragedia, ale je盥輳 tam ci庵le i nie jest to wina drogi czy warunk闚, tylko idiot闚 za kierownic, to co si dzieje na drodze jest przera瘸j帷e. Z drugiej strony czuj te jakby ograniczenie wolno軼i osobistej, jak musz jecha 6o-70 kh za kolumn tir闚...

Go嗆 • Niedziela [28.10.2018, 21:49:28] • [IP: 93.94.191.***]

Nie ograniczyc szybkosc tylko wybudowac droge wybudowali terminal promowy gazoport a drogi nie ma i szybko nie bedzie a tirow coraz wiecej

Rena • Niedziela [28.10.2018, 21:00:11] • [IP: 5.173.160.***]

28.10.2018, 20:16:53] • [IP: 176.221.123.*] Zgadzam si na 100% ZKA. ...to tragedia rajdowcy pruj jak szaleni mam troch koni pod mask ale szanuj pr璠ko嗆 wiele razy trzeba ucieka na tej trasie na pobocza bo wal na trzeciego. Wrak tira usuwali ko這 9rano wygl康a這 to strasznie przeje盥瘸豉m poci庵iem okropny widok.

Go嗆 • Niedziela [28.10.2018, 20:16:53] • [IP: 176.221.123.*]

Przeje盥瘸li鄉y tam dzisiaj.. Masakra!! Ograniczy tam pr璠ko嗆 do 70km/h i wstawi radar, bo co wyczyniaj tam" kierowcy" przechodzi ludzkie poj璚ie.. Zw豉szcza" asy" ZKA..

Go嗆 • Niedziela [28.10.2018, 18:52:38] • [IP: 80.245.178.***]

Najlepsi rajderzy na 鈍iecie bardzo bolej, 瞠 w okolicy wypadku s ograniczenia pr璠ko軼i. Normalni kierowcy przestrzegaj帷y znak闚 drogowych musz tam si chowa po k徠ach, bo najlepsi rajderzy w wielkim b鏊u z powodu ogranicze, musz tam wali 120 na godzin.W tamtej okolicy wcze郾iej te ju bywa造 masakry.

Go嗆 • Niedziela [28.10.2018, 18:02:16] • [IP: 178.238.244.***]

Szkoda kierowcy tira, osob闚kami je盥膨 jak porombani nacpani gowniarze, kierowca tira m鏀i my郵ec za dw鏂h.

Go嗆 • Niedziela [28.10.2018, 16:31:42] • [IP: 2.68.75.***]

Jak tylko zjezdzaja z promu ze szwecji to wycig, , , na 3 go to normalka, , , a odcinek Wolin-Troszyn - masarka

Go嗆 • Niedziela [28.10.2018, 13:32:07] • [IP: 37.47.129.***]

z TIR chodzi o to 瞠 kiedy mia造 tabliczk z napisem TIR co oznacza這 瞠 jecha造 na karnecie TIR, wype軟ia這 si i dalej to jest na przyk豉d na Rosj.

Go嗆 • Niedziela [28.10.2018, 12:24:20] • [IP: 176.221.123.**]

Ci庵nik siod這wy nie by ulepiony z g闚na tylko jak osob闚ka go trafi豉 to zaczepy od kabiny pu軼i造, zary w ziemi i kabin z這篡這 znawcy motyli i biedronek, dlatego w takim stanie kabina.

Go嗆 • Niedziela [28.10.2018, 10:08:30] • [IP: 188.147.40.**]

TIR (skr鏒 od fr. Transport International Routier[1], 'Mi璠zynarodowy Transport Drogowy') – mi璠zynarodowa konwencja celna z 14 listopada 1975 dotycz帷a przewozu towar闚 samochodami ci篹arowymi w transporcie mi璠zynarodowym, pozwalaj帷a upro軼i procedury na przej軼iach granicznych i w urz璠ach celnych w celu wi瘯szej skuteczno軼i przewoz闚 drogowych. Ci庵nik siod這wy Ci庵nik siod這wy z dwiema naczepami po陰czonymi za pomoc w霩ka siod這wego zwanego Dolly Ci庵nik siod這wy – pojazd samochodowy transportowy przeznaczony wy陰cznie lub g堯wnie do ci庵ni璚ia innych pojazd闚 drogowych, kt鏎e nie posiadaj nap璠u w豉snego (przede wszystkim naczep)[1]. Kczewo. Czo堯wka na prostym odcinku 2010-12-14 10:16:09 Rano w Kczewie dosz這 do zderzenia mercedesa vito z fiatem seicento. Cztery osoby trafi造 do szpitala.

Go嗆 zenon • Niedziela [28.10.2018, 09:49:28] • [IP: 178.235.181.***]

Na tych odcinkach potrzebna jest kontrola systematyczna policji punkty pomiaru pr璠ko軼i tak jak w Babigoszczy