POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [10.10.2018, 18:42:52] • Świnoujście

Stare do lasu, nowym niech się cieszą? Obraz po wymianie chodników na Warszowie

Stare do lasu, nowym niech się cieszą? Obraz po wymianie chodników na Warszowie

fot. Czytelnik

Zdjęte stare płyty chodnikowe, stos gruzu - takie pamiątki pozostały w lesie po wymianie chodników na Warszowie. Nowe chodniki zostały położone dość dawno temu, inwestycji patronował Urząd Miasta w Świnoujściu. Szkoda tylko, że nikt nie zadbał o usunięcie pozostałości, bo wywiezienie do lasu sprawy nie załatwia. O tej sprawie poinformował Czytelnik.

"Las w rejonie ul Modrzejewskiej i Norweskiej po realizacji nowych chodników pod patronatem Urzędu Miasta w Świnoujściu. Stan taki trwa od miesięcy. Żadne prace aktualnie nie są prowadzone" - opisuje Czytelnik.

Stare do lasu, nowym niech się cieszą? Obraz po wymianie chodników na Warszowie

fot. Czytelnik

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 18, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-18 z 18

Gość • Poniedziałek [15.10.2018, 20:12:13] • [IP: 178.238.252.***]

Macie swoj samorzad , czego sie czepiacie pana Prezydenta co robi ten wasz samorzad , Prezydent wam oczysci plac po waszym syfie , sami robcie , nikt po was nie bedzie sprzatal. ..

Gość • Piątek [12.10.2018, 10:08:11] • [IP: 93.94.190.***]

21:07 - Jakie" Bsio"? Literke" B" w cyrylicy czyta się jak" w", czyli ma byc" wsio". Ech, to pokolenie ekranu i myszki, nadal nic nie wie, choć dostanie od klikania zadyszki...

Gość • Czwartek [11.10.2018, 15:33:56] • [IP: 62.69.203.***]

Odłączyć się od lewobrzeża.Bolszewiki kroją nas cały czas.

Gość • Czwartek [11.10.2018, 13:01:28] • [IP: 5.173.153.**]

Do mieszkańca Świnoujścia, mianującego się wyższą" rasą" /IP:31.0.64.../ Dech mi zaparło, czytając Twoje wypociny!.DO ELITY SIĘ NIE ZALICZASZ !!Bowiem elita Świnoujścia, posiada kulturę i dobre wychowanie.Do jakiej kategori Ty się zaliczasz? Uwłacza Ci to, że Warszów to" kanalie"?! TY JESTEŚ NAJWIĘKSZYM KANALIĄ, która zamieszkuje Świnoujście.Jesteś niedouczonym i wyzbytym rozumem"kanalią".Nie dajesz szacunek mieszkańcom Warszowa, a zapomniałeś, że to dzielnica Świnoujścia, więc nie opluwaj mieszkańców Warszowa, tylko zabierz się za edukacje, i swój rozum nabij właściwimi wiadomościami.Zauważyłeś, że nie użyto wobec Ciebie żadnych wulgaryzmów -, chociaż cisną się na usta!- Bowiem elita Warszowa posiada kulturę, której Tobie życzę.! A mieszkańców Warszowa serdecznie pozdrawiam-mieszkanka Warszowa

Gość • Czwartek [11.10.2018, 12:27:22] • [IP: 91.188.7.***]

I bardzo dobrze jak za tonę gruzu trzeba płacić 300 zł to oni poglupieli

Gość • Czwartek [11.10.2018, 12:14:49] • [IP: 194.181.28.***]

Wiadomo kto robił MANDAT i posprzątać.

Gość • Czwartek [11.10.2018, 12:00:03] • [IP: 37.47.177.**]

Mieszkańcy Uznamu traktują Warszow jako kategorię B, to wina prezydenta. Przyzwolenie dał im na to, nie robiąc na Warszowie nic.

Gość • Czwartek [11.10.2018, 10:21:28] • [IP: 78.133.244.**]

Gość • Środa [10.10.2018, 23:21:44] • [IP: 31.0.64.***] Porównaj sobie wpływy do miasta z lewobrzeża i prawobrzeża pasożycie. Lepiej idż Niemcom dupę myj za Euro !

Gość • Czwartek [11.10.2018, 08:11:01] • [IP: 5.173.248.***]

Wystarczy posprzątać i po problemie. Ktoś zgłosił ochronie środowiska w urzędzie miasta?

Gość • Czwartek [11.10.2018, 06:41:49] • [IP: 37.47.154.***]

A gdzie służby burmistrza 16 lat to takie proste tematy powinny być załatwiane błyskawicznie, a tu widać brak doświadczenia!

Gość • Środa [10.10.2018, 23:21:44] • [IP: 31.0.64.***]

Warszow to w wiekszosci sciek kanalie dla naszych elit ze Świnoujścia przestańcie patusy pisać że warszow to Świnoujście bo nam to uwlacza nie nie jesteście że Świnoujścia

Gość • Środa [10.10.2018, 22:36:31] • [IP: 92.42.112.***]

Kogo dziwi bajzel jak za komuny? Tak komuna tu rządzi.

Gość • Środa [10.10.2018, 21:07:00] • [IP: 92.42.118.**]

Bsio charaszo , brosaj w ziemliu !

Gość • Środa [10.10.2018, 20:40:07] • [IP: 178.235.183.**]

jak tak można zasmiecać

Gość • Środa [10.10.2018, 20:35:08] • [IP: 31.0.32.*]

Zgłosić do ochrony środowiska to wywiozą.

Gość • Środa [10.10.2018, 20:18:58] • [IP: 87.78.226.***]

Tylko wysokie kary dla takiego buractwa odstrasza innych od takiego postepowania. Dziady i syfiarze w srodku Europy.

Gość • Środa [10.10.2018, 19:28:28] • [IP: 93.94.190.***]

BRAWA DLA PATRONATU !!

Gość • Środa [10.10.2018, 18:51:37] • [IP: 83.30.245.**]

Oto polska właśnie.Czy po, czy pis, jest bz.

Oglądasz 1-18 z 18
■ Po trzygodzinnej dyskusji Rada Miasta przyjęła uchwałę zmieniające obowiązujące od 2008 granice strefy uzdrowiskowej C. Decyzja otwiera drogę wykonawcy do podjęcia prac budowlanych przy ulicy Bydgoskiej gdzie powstać ma nowy Zakład Pielęgnacyjno - Opiekuńczy ■ Joanna Agatowska: "Jesteśmy stawiani pod ścianą; ZPO jest bardzo potrzebny, trzeba to zrealizować ale boję sie podnieść rękę bo zbyt dużo niejasności jest w przebiegu działek, rozwiązań dotyczących parkingów. Liczę, że jednak wywiąże się tu dyskusja ■ Zapraszamy na konferencję prasową VIII Dni Kultury Żydowskiej ADLOJADA 2019, które odbędą się między 4 a 9 marca 2019 roku pod hasłem KULTURA I MEDIA. Spotkanie, podczas którego zaprezentowany zostanie szczegółowy program festiwalu, odbędzie się w poniedziałek, 25 lutego 2019 roku o godzinie 11.00 w sali konferencyjnej Muzeum Narodowego w Szczecinie – Muzeum Tradycji Regionalnych przy ul. Staromłyńskiej 27. Zapraszam dziennikarzy i fotoreporterów ■ W Urzędzie Miasta odbyły się zwołane przez prezydenta konsultacje społeczne w sprawie zmiany granic jednostki pomocniczej miasta, jaką jest Dzielnica Uzdrowiskowa. Radni usłyszeli o pomysłach, które mogą budzić niepokój. Urzędnicy wykazywali się dużą powściągliwością przy udzielaniu odpowiedzi ■ W wyniku otwartego i konkurencyjnego naboru na stanowisko – Kierownik portu jachtowego, nie wpłynęła żadna oferta spełniająca wymagania formalne. Na powyższe stanowisko zostanie ogłoszony kolejny nabór ■ W związku z żałobą narodową, Gala Nagrody Prezydenta Miasta Świnoujście TRYTON 2018 odbędzie się w sobotę o godzinie 19.00. Miejsce pozostaje bez zmian – hotel Radisson Blu ■ „14” pensja dla wybranych, czyli Prezydent przyznał nagrody, bo… chciał? Cztery nagrody uznaniowe dostali w grudniu ubiegłego roku zastępcy prezydenta Świnoujścia, skarbnik miasta i sekretarz. Łącznie na kwotę ponad 27 tysięcy złotych. Odpowiedź Hanny Lachowskiej w sprawie uzasadnienia dla tak hojnych wyróżnień to… Najlepiej sami zobaczcie! W grudniu ubiegłego roku prezydent Janusz Żmurkiewicz przyznał nagrody uznaniowe czworgu pracowników Urzędu Miasta. Najwięcej, bo 7813 złotych dostała I zastępca prezydenta Barbara Michalska, II zastępca prezydenta Paweł Sujka – 6511 złotych. Skarbnik miasta Iwona Górecka-Sęczek – 7162 złotych, a sekretarz miasta Iwona Szkopińska – 5860 złotych ■ 15-letni wrocławianin został zaatakowany i pobity na ulicy. Zdarzenie rozegrało się na ulicy Grunwaldzkiej, na odcinku między PEC-em a C.H.Uznam. Kilkuosobowa grupa nastolatków najpierw zaczepiała, potem pobiła 15-latka. W piątek przed godziną 19.00 policja została wezwana do ulicznego pobicia. Radiowóz przyjechał na sygnale. Na miejscu policjanci zastali 15-latka pochodzącego z Wrocławia, który zgłosił, że został uderzony przez agresywnego nastolatka. Przyjechała również karetka, która odwiozła poszkodowanego chłopaka do szpitala. Tak jednak okazało się, że nie odniósł on poważniejszych obrażeń ■ Od 6 lutego do końca miesiąca obowiązuje zmiana organizacji ruchu na ulicy Barlickiego, na odcinku od przejazdu kolejowego przy straży pożarnej do wiaduktu OT Port. Ruch pojazdów będzie odbywał się tam wahadłowo, odcinkami, które będą przesuwane w miarę postępu robót. Zmiana organizacji ruchu jest związana z przygotowaniami do przebudowy ulicy Barlickiego i budowy wzdłuż niej ścieżki rowerowej. To zdecydowanie poprawi bezpieczeństwo ■ Czy autobusy UBB wjadą na polską część wyspy Uznam? Komisja Europejska uruchomiła wobec Polski procedurę naruszenia unijnego prawa. Chodzi o dostęp do międzynarodowego rynku usług autokarowych i autobusowych. Czy tę historię mogły wywołać zdarzenia ze Świnoujścia z 2017 roku? ■ Pracownicy żeglugi martwią się o prom „Karsibór IV” ■ Gminny Program Wspierania Rodziny na lata 2019-2021 został, bez dyskusji na sesji przyjęty przez radnych. Projekt był wcześniej szeroko omawiany podczas posiedzeń stałych komisji Rady przez Gabrielę Poniedziałek-Petruk dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie ■