POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [16.09.2018, 16:46:06] • Świnoujście

Sobotnie rozgrywki AP Baltica

Sobotnie rozgrywki AP Baltica

fot. Organizator

W sobotę (15.09), Młodzicy D1 (2006) AP Baltica, rozegrali w Trzebiatowie mecz ligowy z tamtejszą Regą Trzebiatów w ramach rundy jesiennej Terenowej Ligii Młodzików ZZPN.

Młodzi piłkarze AP Baltica, nie dali żadnych szans rywalowi. Przez cały mecz nasza drużyna zdecydowanie dominowała, stwarzając mnóstwo sytuacji bramkowych.

To jednostronne spotkanie zakończyło się zwycięstwem AP Baltica 13:0.

Tego samego dnia, AP Baltica była organizatorem turnieju ligowego w kategorii wiekowej Orlik Starszy E1 (2008).

Rozgrywki odbyły się na płycie trawiastej Stadionu Miejskiego OSiR ,przy ul. Matejki 22 w Świnoujściu. W rywalizacji udział wzięły, oprócz naszej drużyny: dwa zespoły Gryfa Kamień Pomorski, Fala Międzyzdroje, Jantar Dziwnów. Na turniej nie dotarła drużyna- Vineta Wolin.

Sobotnie rozgrywki AP Baltica

fot. Organizator

Piękne bramki, czysto sportowa rywalizacja i słoneczna pogoda sprawiły, że był to udany dzień dla piłkarzy oraz kibiców.

Wielkie podziękowania dla Rodziców naszych Zawodników, którzy przygotowali poczęstunek, a także wielkie Podziękowania dla Pana Leszka Wagi za opiekę medyczną.

Również w sobotę , z tym że na wyjeździe, w turnieju ligowym wystąpiła nasza drużyna Orlika Młodszego E2 (2009). W Międzyzdrojach AP Baltica, o godz. 10:00 rywalizowała z drużynami Fala Międzyzdroje I/II, Prawobrzeże Świnoujście, Flota Świnoujście, Iskra Golczewo. Tam również nie zabrakło piłkarskich emocji.

Wielkie Brawa dla wszystkich naszych piłkarzy.


komentarzy: 1, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-1 z 1

Tata Mariana. • Poniedziałek [17.09.2018, 08:11:44] • [IP: 213.17.201.***]

Ładne stroje.

Oglądasz 1-1 z 1
■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność zaprosić w dniu 16 listopada (piątek) o godz.17:00 na „Spotkanie Jubileuszowe Michała Juszczakiewicza”, aktora, reżysera, producenta filmowego, a nade wszystko – Przyjaciela naszej Biblioteki oraz wiernego sympatyka Świnoujścia. Spotkanie, na które złożą się artystyczne upominki od przyjaciół i wielbicieli Michała, poprowadzi red. Mariola Żółtowska. Nie zabraknie również słodkich niespodzianek! Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Biblioteki Głównej, ul. Piłsudskiego 15. Wstęp wolny! ■
■ Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości ■ Ruszyły przygotowania do 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Świnoujściu. Harcerski Sztab zaprasza wszystkich chętnych do rejestracji wolontariuszy WOŚP, która odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej, przy ul. Piłsudskiego 15, w terminach - 14-16.11.2018 r. (środa-piątek), w godz. 17.00-18.45 - 17.11.2018 r. (sobota), w godz. 10.00-12.00 ■