POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [16.09.2018, 12:00:56] • Świnoujście

Truciciel naszych psów powrócił! Czytelnik ostrzega właścicieli czworonogów

Truciciel naszych psów powrócił! Czytelnik ostrzega właścicieli czworonogów

fot. Czytelnik

Alarmujące wieści o zatrutych parówkach znów wstrząsnęły posiadaczami psów. Dwa miesiące temu wszyscy szukali truciciela, który rozrzucał śmiercionośną żywność w parku przy Chopina. Teraz parówki nafaszerowane trutką na szczury są rozrzucane na osiedlu Gdyńska. W tej sprawie piszą do nas przerażeni Czytelnicy, którzy boją się o swoje pieski.

"Na osiedlu Gdyńska ktoś podkłada parówki nafaszerowane trutką na szczury.Trzeba ponownie ostrzec właścicieli czworonogów!" - przestrzega mieszkaniec tamtego rejonu.

Truciciel naszych psów powrócił! Czytelnik ostrzega właścicieli czworonogów

fot. Czytelnik

"Wczoraj 15 września wieczorne godziny został otruty piesek, który był po operacji. Ledwo uszedł z życiem, ktoś wyrzucił kiełbasę z trutką na szczury koło rowerowni na Gdyńskiej 27. Zawsze tam stoją nieprawidłowo samochody pod płotem. Sprawa zgłoszona na policję" - pisze właścicielka psa, który o mało nie został ofiara truciciela.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 89, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 89

Gość • Środa [19.09.2018, 11:02:23] • [IP: 92.42.117.***]

do pierdla z wyglodnialymi. zeby rok na dupie nie mogl usiąsc.cwel

Gość • Środa [19.09.2018, 07:47:52] • [IP: 62.69.229.***]

To co nie zjedzą psy zjadają mewy i tez się trują! Trzeba być ostatnim zwyrodnialcem żeby tak robić, brak słów. W okolicy Monte Cassino mewy wyginęły !!To potworne, kiedy ktoś się tym zajmie!!

Gość • Poniedziałek [17.09.2018, 21:03:41] • [IP: 94.254.232.**]

Psy truć za to że się załatwiają... A co zrobić z ludźmi którzy sra.ą i szcz..ą po krzachach, w bramach, pod plotami i klatkami? przecież też nie sprzataja po sobie a za psy się czepiaja. Poza tym za coś się placi podatek za psa... za to że oddycha? Za to że go karmię za wlasne pieniadze? Za to że lecze za swoje czy za co?

Gość • Poniedziałek [17.09.2018, 20:25:22] • [IP: 62.69.203.**]

brawo dla tego parowkowego krola !! jak bym wiedzial komu to bym łyche postawił, robi dobra robote! Panie prezydencie niech Pan zrobi cos z tym kundlowym eldorado normalni ludzie sie mecza kundli tu zatrzesienie i to nie jest tylko problem kup na chodnikach!

Gość • Poniedziałek [17.09.2018, 19:55:06] • [IP: 88.156.234.**]

Psy szczekają a karawana idzie dalej , a to że pies bez smyczy to wina ludzi bez rozumu pieski są bez winy nawet gdy szczekają i coś zjedzą

fororak 🐲 • Poniedziałek [17.09.2018, 14:35:21] • [IP: 77.111.245.**]

Gość • Poniedziałek [17.09.2018, 08:13:20] • [IP: 176.221.110.***]>...Od razu truć pijaków w lasku, toż to są ludzie z nizin społecznych. ..A więc gościu powinieneś ich wziąć do swej hacjendy, wykąpać, nakarmić, przyodziać, dać całodzienne utrzymanie oraz opierunek.,. .A oni w podzięce za okazaną życzliwość przechleją Twoją posiadłość i staniesz się jednym z nich...Żyjemy przecież w Kraju Katolickim gdzie jest miłosierdzie Boże i człowiek szanuje i kocha drugiego człowieka...amen

Gość • Poniedziałek [17.09.2018, 09:45:37] • [IP: 62.69.241.**]

Do Policji! Monitoring sprawdzić, jeśli w kilku miejscach ktoś wyrzuca kiełbasy, to w końcu można namierzyć. Każdy sra, więc nie wina psa, ten który to robi jest zwyrolem. Policja do roboty!

Gość • Poniedziałek [17.09.2018, 09:03:28] • [IP: 212.14.7.***]

Zapłacę trucicielowi za uśmiercenie psa imieniem Dino. Jego właściciel jest takim burakiem, że przychodzi co dziennie na moje osiedle i puszcza go bez smyczy, a potem się za nim wydziera i gwiżdżę jak jakiś debil. Proszę anonimowy zbawco tego miasta od sr*jąc#ch i hałasujących zwierząt zrób z nim porządek. Daj mu taką nauczkę żeby już więcej nie przychodził.

Gość • Poniedziałek [17.09.2018, 08:13:20] • [IP: 176.221.110.***]

Widzicie kupy psów (chociaż sytuacja się poprawia, bo coraz więcej właścicieli sprząta), a nie widzicie ton śmieci i butelek w lasku na Gdyńskiej czy Szkolnej, pijaków tam przesiadujących i chlejących tanie wino i też srających pod drzewem (co niestety widziałem na własne oczy). To ich też chyba trzeba wytruć.

Robot • Poniedziałek [17.09.2018, 08:09:37] • [IP: 188.146.40.***]

Dorwać gnoja i tymi parowkami nakarmić.

Gość • Poniedziałek [17.09.2018, 08:07:42] • [IP: 176.221.110.***]

Żal mi tych ludzi plujących tu jadem. Jacy muszą być puści w środku, nie zaznali w życiu niczego dobrego, jad ich zatruwa. Dla ludzi pewnie są tacy sami, bo jak nienawidzi sie zwierząt, to nie można być dobrym człowiekiem. Kiedyś umrą zgorzkniali i osamotnieni i tego im życzę.

Gość • Poniedziałek [17.09.2018, 07:29:49] • [IP: 77.65.106.***]

Jak bym się zorientował, że sąsiedzi zostawiają noworodka samego w domu, to bym doniósł na policję bez znaczenia czy drze mordę czy nie drze.

Gość • Niedziela [16.09.2018, 23:57:27] • [IP: 176.221.123.***]

Ludzie niemili, dlaczego tam bardzo cieszycie się że niewinne stworzenie ma umierać w męczarniach za swojego głupiego właściciela? Czy miło by wam było gdyby ktoś tak otruł wasze wrzeszczące małe dzieci lub wasze większe palące i wymiotujące dzieci po imprezie koło bloków? Tak jak za zwierze tak i za dzieci odpowiedzialny jest dorosły człowiek i to jemu należy wymierzyć karę. Nad mewkami, kotkami czy dzikami tak się użalacie ale nad inną żywą istotą już nie? Jesteście tacy niespójni - czegoś wam w życiu brak - czego? sam sobie odpowiedz człowieku cieszący się ze śmierci NIEWINNYCH istot.

Gość • Niedziela [16.09.2018, 22:15:55] • [IP: 188.30.40.**]

Parówkowym skrtytotrójcom mówimy.. TAK! Nie dotarło normalną drogą do właścicieli gównorobów że trzeba sprzątać to może tak dotrze!

Gość • Niedziela [16.09.2018, 22:12:56] • [IP: 188.30.40.**]

I BARDZO DOBRZE. Psy trzeba trzymać na smyczy a gówna sprzątać i nie będzie płaczu.

Gość • Niedziela [16.09.2018, 21:23:15] • [IP: 46.134.33.***]

Do Gość • Niedziela [16.09.2018, 20:18:12] • [IP: 87.78.226.***] a parówa to ciebie robiła.misiu patysiu

Gość • Niedziela [16.09.2018, 21:16:26] • [IP: 178.235.179.**]

Pies wyszedł z tego A pomógł doktor Kolanek.

Gość • Niedziela [16.09.2018, 21:07:12] • [IP: 178.238.246.***]

Uwaga właściciele psów ! Na osiedlu Matejki niedaleko Kauflandu pojawiły się zatrute kiełbaski. Są na każdym trawniku. Szczególnie koło Leningradów. Radzę uważać. Najlepiej w ogóle tam nie chodzić.

Gość • Niedziela [16.09.2018, 21:05:46] • [IP: 178.235.179.*]

Wiadomo sprzątać trzeba czy po małym czy po dużym psie jeśli to was tak boli to trujcie właściciela który nie sprząta a nie ZWIERZAKI. CIEKAWE CO TO ZA DEBIL TRUJE PEWNIE BYŁ BITY W SZKOLE I SIĘ WYZYWA

Gość • Niedziela [16.09.2018, 21:05:42] • [IP: 185.104.185.**]

Byłoby dobrze, aby tę metodę zastosować do mew srebrzystych. Fruwające szczury, są koszmarem miasta.

Gość • Niedziela [16.09.2018, 20:25:53] • [IP: 83.20.255.***]

No i prawidłowo kundle trzeba trzymać na smyczy.

Gość • Niedziela [16.09.2018, 20:25:38] • [IP: 5.60.9.***]

Nam zatruto psa w podobny sposób około 2 miesiące temu. lepiej żeby go prędzej pały złapały niż ja. A ci co piszą tu dokumentalne głupoty i uważają że to dobrze- niech sami się potrują- bo przecież to dobze co? f j u t y

Gość • Niedziela [16.09.2018, 20:23:21] • [IP: 87.78.226.***]

5000 zl, podatku rocznie od pieska i kontrole oczywiscie. Problem z czasem sam zniknie lub bedzie minimalny.

Gość • Niedziela [16.09.2018, 20:18:12] • [IP: 87.78.226.***]

Parowy to wy sami jestescie buraki swinoujskie. Po swoim kundlu sie sprzata to popierwsze a po drugie ujadanie psow na balkonach powinno byc scigane karami dla wlascicieli tych psiakow. Inaczej sie chamstwa nie nauczy.

Gość • Niedziela [16.09.2018, 20:16:28] • [IP: 77.111.247.*]

Oglosic Swinoujscie strefa wolna od nieczystych psow.

Oglądasz 1-25 z 89
■ X edycja Biegu Pawła Dodka (tragicznie zmarłego maratończyka i dziennikarza sportowego ), przekształcona została w Memoriał Pawła Dodka. Dokładnie w dziesiątą rocznicę jego śmierci (25.09.2008 ), a więc we wtorek 25.09.2018 przeprowadzona zostanie I edycja memoriału. Zapisy od 16.00, start o 17.00 na stadionie miejskim. Odbędzie się Test Coopera (wg.tabeli ocena wydolności organizmu -- jaki dystans pokona zawodnik w ciągu 12 minut biegu, z uwzględnieniem wieku i płci). Uczestnicy otrzymają unikatowe medale z oryginalnym, własnoręcznym podpisem Pawła (ufundowane przez żonę Ulę i córkę Agnieszkę). Ci, którzy uzyskają według tabeli maksymalne osiągi, będą mogli wziąć udział w biegu na 10km—tu dla pierwszych pań i panów okazałe trofea ufundowane przez prezesa KBJogging Andrzeja Mrozka . Ponadto wśród wszystkich biegaczy rozlosowane zostaną nagrody rzeczowe. Klub Biegacza Jogging zaprasza zawodników i kibiców na I Memoriał Pawła Dodka ■
■ W dniach 24 -26 września 2018 r., w godzinach od godz. 11.00 do godz. 12.00, w związku z planowanymi ćwiczeniami ratowniczo - pożarniczymi prowadzonymi przez Uzdrowisko Świnoujście S.A., mogą wystąpić utrudnienia w ruchu na ulicy Słowackiego. Prosimy o rozważną jazdę i przestrzeganie oznakowania pionowego i poziomego. Za utrudnienia przepraszamy ■ W poniedziałek 17 września, na terenie Szkoły Podstawowej nr 6 doszło do bardzo groźnego zdarzenia, które rzuca cień na bezpieczeństwo naszych dzieci podczas pobytu w szkole. Do budynku szkoły przy ulicy Kościuszki weszli dwaj uzbrojeni w kastety uczniowie i pobili uczniów. Poszkodowani chłopcy zostali przewiezieni do szpitala w Szczecinie ■ Niemiecki rynek w ogniu! Z szalejącym pożarem walczyło 6 zastępów straży pożarnej! Właściciele stali ze łzami w oczach. Po godzinie 02:00, dyspozytor Państwowej Straży Pożarnej odebrał zgłoszenie o palących się punktach handlowych przy ulicy Wojska Polskiego. Jak się okazało, kilkumetrowe płomienie trawiły dobytek właścicieli i zaczęły obejmować drzewa oraz pobliskie zabudowania. Do walki z ogniem skierowani zostali strażacy ze Świnoujścia, jednak szybko okazało się, że ogień pod wpływem wiatru wymyka się spod kontroli i potrzebne będzie wsparcie ■ W biały dzień niemal w centrum miasta został pobity człowiek ■ Alarmujące wieści o zatrutych parówkach znów wstrząsnęły posiadaczami psów. Dwa miesiące temu wszyscy szukali truciciela, który rozrzucał śmiercionośną żywność w parku przy Chopina. Teraz parówki nafaszerowane trutką na szczury są rozrzucane na osiedlu Gdyńska. W tej sprawie piszą do nas przerażeni Czytelnicy, którzy boją się o swoje pieski ■ Świat polityki jest jak poker, do ostatniej rozgrywki nie można się zdradzić i trzeba zachować kamienną twarz, nawet gdy karta nie idzie po naszej myśli. Przekonał się o tym Mateusz Rojewski z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, który przyznał, że kandydatem Prawa i Sprawiedliwości w nadchodzących wyborach na Prezydenta Miasta Świnoujście jest Janusz Żmurkiewicz. Teraz jego przełożeni zapowiadają, że wobec Pana Mateusza Rojewskiego zostaną wyciągnięte konsekwencje służbowe! Wszystko zaczęło się od pytania jednego z mieszkańców Świnoujścia, odnośnie kandydata PiS w nadchodzących wyborach na Prezydenta Miasta Świnoujście, przesłanego w formularzu „Napisz do Ministra”. Odpowiedzi udzielił pracownik Biura Ministra – Mateusz Rojewski, który poinformował że kandydatem PiS jest obecny prezydent – Janusz Żmurkiewicz ■ Masowo oszukuje na portalu OLX i twierdzi że zarobił ponad 2 miliony. Kim jest Kacper ze Świnoujścia? Zobacz film! ■ Dar krwi jest darem życia - Czytelniczka dziękuje wszystkim, którzy pomogli jej mamie ■ Zderzenie rowerzystów może mieć naprawdę poważne skutki. Do takiego wypadku doszło w piątek na ścieżce rowerowej przy ulicy Matejki, gdzie 13-latek zajechał drogę innemu rowerzyście. Wskutek zderzenia chłopiec upadł na chodnik doznając urazu głowy na tyle poważnego, że został przetransportowany do jednego ze szpitali w Szczecinie. ■ Już dawno przywykliśmy do widoku dzików przechadzających się ulicami, czasem można spotkać wytwornego lisa lub nawet godnego borsuka. Ale lubieżny Łoś, to coś nowego. Ostrzegamy mieszkańców, w mieście grasuje ciekawski łoś, niedyskretnie podglądający mieszkańców przez okna. Chrońmy żony, matki i małe dzieci, prawdziwe zwierzę grasuje po mieście ■ Na jednej z działek znaleziono zwłoki dwóch osób. Oględziny miejsca trwały do późnych godzin nocnych. W sprawie prowadzone jest śledztwo. Wczoraj w godzinach popołudniowych za świetlicą Ogrody Granica znaleziono ciała dwóch osób. Zwłoki kobiety i mężczyzny były już w stanie rozkładu. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że denaci mieli ponad 60 lat. Ciało mężczyzny wisiało wewnątrz, kobiety leżało. Na miejscu zjawił się prokurator, policja, wezwano również strażaków, którzy pomagali w akcji po zmroku, doświetlając teren. Ciała zostały zabezpieczone do sekcji zwłok i zabrane ■