░ Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Szczecinie Inspektorat w Świnoujściu poszukuje kandydatów do pracy. Wymagane wykształcenie: średnie. Miejsce pracy: ZUS Inspektorat w Świnoujściu ul. Piastowska 63. Więcej informacji na stronie: www.zus.pl lub u Kierownika Inspektoratu pod nr telefonu 91-382-38-02 ░

POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [13.07.2018, 12:26:35] • Świnoujście

Czytelnik: Bez gwiazdy nie ma jazdy, jest za to życie na krawędzi!

Czytelnik: Bez gwiazdy nie ma jazdy, jest za to życie na krawędzi!

fot. Czytelnik

Na dość nietypowy pomysł zaparkowania swojego samochodu, wpadł jeden z kierowców, który zostawił swoje auto przy ulicy Staszica. Jak stwierdził autor zdjęcia, kierowca najwidoczniej żyje na krawędzi, jednak taki sposób parkowania, może zagrażać czyjemuś życiu.

Jak poinformował nas jeden z Czytelników, auto zagraża zarówno kierowcom, jak i przechodniom.

- Kierowca mercedesa najwidoczniej nie pomyślał o innych, pomyślał jedynie gdzie zaparkować swoją „brykę”, ograniczając przy tym widoczność przechodniów, którzy nie widzieli nic, chcąc przejść na drugą stronę ulicy. Mało tego, kierowcy chcąc skręcić w lewo mogą bez problemu zahaczyć i uszkodzić oba pojazdy. Jakby tego było mało, utrudnione jest też przejście chodnikiem... - opisuje Czytelnik.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 24, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-24 z 24

Gość • Sobota [14.07.2018, 11:56:50] • [IP: 188.146.237.**]

Haha były gliniarz na emeryturze!

Gość • Sobota [14.07.2018, 10:41:32] • [IP: 178.235.179.*]

Nie tylko za Staszica trzeba by się wziac, na Piłsudskiego 13 jest zakaz zastawiania bramy, jescze nie było dnia, zeby kierowcy przestrzegali tego zakazu, mało tego stawiaja też samochody na trotuarze nejednokrotnie nie mozna wyjsc z bramy, może szanowna Policja i Straz miejska wezmie sie za to.

Gość • Piątek [13.07.2018, 21:28:45] • [IP: 92.42.114.***]

Czym tu się podniecać to błazen nie kierowca.

Gość • Piątek [13.07.2018, 20:05:20] • [IP: 94.254.226.***]

Chińczyka wożą dwa małe ałatka a to jest duży czterordzeniowy samochód. Nie wiecie to nie wypisujcie głupotów.

Gość z branży . • Piątek [13.07.2018, 19:55:59] • [IP: 93.94.184.***]

Przecież to merolek gliniarza i policja za przeproszeniem gu..o mu zrobi !! Tak dla waszej wiadomości. Sorki chyba już byłego bo teraz jest na emeryturce.

Gość • Piątek [13.07.2018, 19:36:11] • [IP: 94.254.226.**]

Sholować i po krzyku

Gość • Piątek [13.07.2018, 18:36:05] • [IP: 94.254.226.***]

Gierkowa to jest dopiero buraczka.

Gość • Piątek [13.07.2018, 18:11:21] • [IP: 37.47.135.**]

Ale gównoburza :D

Gość • Piątek [13.07.2018, 17:48:12] • [IP: 188.146.237.**]

Driver z chińskiej!

Gość • Piątek [13.07.2018, 17:32:47] • [IP: 188.146.236.**]

Burak zawsze będzie brakiem!

Gość • Piątek [13.07.2018, 17:08:57] • [IP: 37.47.128.***]

Szkoda że ten czytelnik nie zrobi sobie foty gdy żle przechodzi przez jezdnię

Gość • Piątek [13.07.2018, 16:29:22] • [IP: 94.254.228.**]

Brawo joint :D

Gość • Piątek [13.07.2018, 16:02:43] • [IP: 5.172.237.***]

Jezu, ludzie czy wy wszędzie widzicie problem? Niemcami się zajmijcie wkoncu oni stwarzają największe zagrożenie

Gość • Piątek [13.07.2018, 15:53:40] • [IP: 178.235.181.***]

i to nie Niemiec- patrzcie. ..

Gość • Piątek [13.07.2018, 15:04:02] • [IP: 94.254.225.**]

A policja drogowa to pracuje?

Gość • Piątek [13.07.2018, 14:57:44] • [IP: 105.187.93.**]

Tylko kretyn tak parkuje.

Gość • Piątek [13.07.2018, 14:57:32] • [IP: 178.238.247.**]

ten cz---k zrobił zdjęcie z ulicy . ... i kto kogo tu może zahaczyć

Gość • Piątek [13.07.2018, 14:29:02] • [IP: 62.69.251.***]

Policja w tym mieście istnieje tylko teoretycznie

Gość • Piątek [13.07.2018, 14:13:30] • [IP: 89.1.97.**]

Polak potrafi.

Gość • Piątek [13.07.2018, 13:54:56] • [IP: 31.0.46.**]

Musiał być mocno zestresowany.potrzebne leczenie - może jakiś mandacik?

Gość • Piątek [13.07.2018, 13:51:09] • [IP: 92.42.116.**]

Na tej ulicy ciągle tak parkują przed przejściem dla pieszych, ostatnio nawet Świnoujski dentysta w swym białym autku też tak zaparkował. A jak ładnie pod prąd jeżdżą na tej ulicy.

Gość • Piątek [13.07.2018, 13:33:46] • [IP: 37.47.153.***]

Tam wogule te okolice Staszica, Rybaki Straż miejska powinna sprawdzać myślę że w ciągu dnia mandat by się posypalo

Gość • Piątek [13.07.2018, 13:17:33] • [IP: 62.69.253.*]

artykuł beznadziejny, ja tez potrafię kiepsko zaparkować, mój sąsiad często kiepsko parkuje swoje auto, facet z bloku obok też nie zawsze prosto parkuje, i co z tego...Czy naprawdę należy z tego wydarzenia pisać artykuł do tak popularnego i szanującego sie portalu. Panie redaktorze... proszę się zastanowić.

Gość • Piątek [13.07.2018, 12:56:12] • [IP: 80.245.188.**]

ludzie reca bedzie gral w reprezentacji

Oglądasz 1-24 z 24
■ Prom Karsibór uciekł z przeprawy! Nad wodą unosił się trujący opar! Zobacz film! ■ Niemiecki wymiar sprawiedliwości łaskawy dla sprawców napadu na taksówkarza ze Świnoujścia? ■ Córki odebrały testament matki zapisany na kartkach romansu. Ta książką niczym list w butelce po latach, wędrówki po falach życia trafiła w końcu do adresata. Mówi się, że takie historie zdarzają się tylko w hollywoodzkich produkcjach, jednak jedna z nich zdarzyła się w Świnoujściu. Tuż po naszej publikacji, w której opisaliśmy wzruszający temat testamentu anonimowej kobiety, która na kartkach książki kieruje ostatnie słowa do sowich najbliższy ma swój ciąg dalszy ■ Wojciech Zyska o Wolińskim Parku Narodowym: Na tle Wyspy Wolin to przysłowiowa „kość w gardle”. Pozostawiam park w dobrej kondycji. Odchodzę z podniesioną głową, dziękując jednocześnie wszystkim za współpracę i pomoc na rzecz ochrony tego parku – pisze w pożegnalnym liście dr inż. Wojciech Zyska, odwołany właśnie dyrektor Wolińskiego Parku Narodowego ■ „Do trumny ubierzcie mnie na różowo”. Wzruszający list pacjentki zapisany na kartkach książki ■ To Świnoujście rozpętało aferę międzynarodową. Komisja Europejska uruchomiła wobec Polski procedurę naruszenia unijnego prawa. Uruchomiona wobec Polski procedura naruszenia unijnego prawa dotyczy konfliktu z 2017 roku, kiedy świnoujski strażnik miejski spektakularnie zatrzymał niemieckie autobusy UBB na granicy. Chodzi o dostęp do międzynarodowego rynku usług autokarowych i autobusowych. Rąbka tajemnicy uchyliła nam Komisja Europejska ■ Trwają prace nad uchwałą krajobrazową, zwaną też kodeksem reklamowym. Będzie to dokument porządkujący przestrzeń publiczną miasta. Wprowadzi zasady i warunki umieszczania reklam, urządzeń reklamowych oraz małej architektury i ogrodzeń na terenie całego Świnoujścia ■