░ Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Szczecinie Inspektorat w Świnoujściu poszukuje kandydatów do pracy. Wymagane wykształcenie: średnie. Miejsce pracy: ZUS Inspektorat w Świnoujściu ul. Piastowska 63. Więcej informacji na stronie: www.zus.pl lub u Kierownika Inspektoratu pod nr telefonu 91-382-38-02 ░

POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [12.07.2018, 19:14:08] • Świnoujście

Walił w ściany, głaskał jarzębiny i latał na boso. Czy Flakka znów zaatakowała?

Walił w ściany, głaskał jarzębiny i latał na boso. Czy Flakka znów zaatakowała?

fot. iswinoujscie.pl

Policjanci otrzymali niepokojące zgłoszenie w czwartkowe popołudnie. Jak się okazało, na jednej z ulic szalał mężczyzna, który prawdopodobnie mógł zażyć narkotyk zmieniający ludzi w zombie. O całej sytuacji opowiedział naszemu reporterowi przerażony świadek zdarzenia.

O całej sytuacji opowiedział nam jeden z Mieszkańców, który w chwili zdarzenia robił zakupy w pobliskim sklepie i zauważył, że przy jego rowerze stoi dziwnie pobudzony mężczyzna.

Walił w ściany, głaskał jarzębiny i latał na boso. Czy Flakka znów zaatakowała?

fot. iswinoujscie.pl

- Na miejsce przyjechało pogotowie i policja, pytali się mnie czy nie widziałem dziwnie zachowującego się mężczyzny. Ja na to odpowiedziałem, że tak, przed chwilą byłem w pobliskim warzywniaku i bałem się, że ukradnie mi rower, bo jakoś dziwnie się zachowywał. Postanowiłem podejść do roweru, wtedy mężczyzna poszedł dalej i zaczął walić w ściany, głaskał jarzębinę i wydawał przerażające odgłosy. Był na boso i w spodniach od kombinezonu, tak jakby dopiero co wrócił z pracy. Powiedziałem policji, że mam rower i mogę szybko zobaczyć, czy nie ma go w okolicy, po chwili go znaleźliśmy - opowiadał jeden z Mieszkańców.

Walił w ściany, głaskał jarzębiny i latał na boso. Czy Flakka znów zaatakowała?

fot. iswinoujscie.pl

Po obezwładnieniu mężczyzny przez policjantów, został on zaprowadzony do karetki, gdzie ratownicy medyczni sprawdzili alkomatem, czy nie jest pod wpływem alkoholu. Po wszystkim, w kajdankach zaprowadzono go policyjnego radiowozu.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 52, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 52

Gość • Poniedziałek [16.07.2018, 12:22:59] • [IP: 94.254.228.**]

Prawda dużo ludzi chandluje narkotykami najczęściej spotyka się osoby posiadające marihuane to przesada żeby ludzie ćpali a nic nie można z tym zrobić dileruja po nocach chodzą po klatka i zostawiają puszki po piwie na skrzynkach. Nawet strach wózka zostawić na klatce schodowej

Gość • Sobota [14.07.2018, 17:24:13] • [IP: 213.205.240.***]

Porażka swinoujscie zawsze szybkie było w wynalazkach dilerzy handlują legalnie nikt z tym nic nie robi co sie dziwić

Anonymous • Sobota [14.07.2018, 11:09:25] • [IP: 31.0.41.**]

Gość 15:20:53 to dodaj jeszcze do narkotyków cukier (bardzo uzależnia) sól, kawę, herbatę. .. lekarstwa w aptekach. MJ to zwykła roślina z niezwykłym możliwościami użycia. To nie daje tylko haju ale również leczy, daje budulec na domy, liny, cuchy itp. .. Oraz BARDZO OCZYSZCZA POWIETRZE Z CO2. Ale twoja wiedza pochodzi z tv i gazet dlatego nie zrozumiesz. Dla ciebie woda i wóda zawsze będzie tym samym. Żałosne

Gość • Sobota [14.07.2018, 05:14:46] • [IP: 188.146.172.**]

Najlepiej -. ..' Biegał z bosymi stopami...'

Gość • Piątek [13.07.2018, 22:38:49] • [IP: 176.221.122.***]

to ta flakka to chyba jakaś egzotyczna choroba, skoro" atakuje". myślałam ze narkotyk sam z siebie nie może zaatakować, a tu proszę.

Gość • Piątek [13.07.2018, 15:20:53] • [IP: 31.156.184.***]

Tak jak porównać wodę do wódki...kolejna bzdura. Jedno i drugie to narkotyk. Może zioło działa mniej niszcząco ale w dalszym ciągu to syf.

Gość • Piątek [13.07.2018, 15:05:33] • [IP: 188.146.166.**]

To samo brał co ci na imprezie niedawno słynnej z lotami przez okno.

Gość • Piątek [13.07.2018, 14:51:38] • [IP: 176.221.122.***]

Latanie na boso jest lepsze niż chodzenie po wodzie. Wy tam zatrudniacie 12 latkòw na przerwie wakacyjnej?

Gość • Piątek [13.07.2018, 12:33:38] • [IP: 176.221.122.***]

A niech zra to gowno. Sami sie wykończą na własne życzenie

Gość • Piątek [13.07.2018, 12:25:53] • [IP: 37.248.156.**]

policja ma szczescie ze mieszkaniec miał rower a rower ma szczescie ze ma takiego czujnego mieszkanca i ten nabuzowany ma szczescie ze ma spodnie od drelichów i nie rąbnął roweru mieszkańca...tylko jarzebina ma pecha bo kto teraz bedzie ja głaskał...

Gość • Piątek [13.07.2018, 12:14:34] • [IP: 94.254.166.***]

Widać w lipcu patologia wychodzi na ulicę czas zamykać takich w zakładach bez wyjątku bo napatoczy się kiedyś i zostanie zmasakrowany

jerzyk • Piątek [13.07.2018, 11:41:39] • [IP: 78.133.244.**]

miasto moherów a nowoczesny narkotyk, co za rozbieżność.

Gość • Piątek [13.07.2018, 10:54:23] • [IP: 37.47.174.**]

to Cejrowskiego też za to że boso przez świat?

Anonymous • Piątek [13.07.2018, 10:34:20] • [IP: 31.0.35.*]

Ktoś kto porównuje Marychę do dopalaczy sam jest . .. To jak porównać wodę do wódki. Ludzie, nie znacie się a głupie komentarze wystawiacie. Co za świat !!

Gość • Piątek [13.07.2018, 09:53:41] • [IP: 23.226.237.*]

To już nie można być sobą?

Gość • Piątek [13.07.2018, 09:31:54] • [IP: 94.254.233.**]

Mam pytanie do prawników i psychiatrów, jak klient po zazyciu jakiegokolwiek narkotyki czy dopalacza popełni zbrodnie lub spowoduje ciężkie uszkodzenie ciała to odpowiada w pełni za swój czyn czy w chwili popełnienia miał ograniczoną zdolność rozumowania? Czy klient który broni się przed agresją takiego zombie uszkodzi lub spowoduje śmierć zombie odpowiada prawnie?

Pingu • Piątek [13.07.2018, 09:21:49] • [IP: 93.94.188.***]

Szanowna młodzieży która tak wesoło komentuje zajście, chciałbym Was poinformować, że za przyjazd tych służb/ Policja, Pogotowie / zapłacicie Wy bądź wasi rodzice więc nie widzę w tym nic wesołego gdy jakiś" prototyp" was okrada.Tak wam się podoba jak naćpany pajac wyciąga wam z kieszeni pieniądze?

Gość • Piątek [13.07.2018, 07:35:59] • [IP: 62.69.229.**]

Od kiedy głaskanie jarzębiny, chodzenie boso czy walenie w ściany jest karalne? Pogotowie sprawdziło alkohol, ale narkotyków już nie i dlatego strachliwa policja zabrała nieszczęśnika do aresztu? A gdyby to był dedeerowiec, to też wzięliby go do aresztu?

Gość • Piątek [13.07.2018, 07:13:40] • [IP: 178.235.176.***]

molestował jarzębinę?

Gość • Piątek [13.07.2018, 06:26:03] • [IP: 188.146.166.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Czwartek [12.07.2018, 23:42:29] • [IP: 176.221.113.**]

A dopiero lewactwo i Kukiz 15 tak obstawali za legalizacją narkotyków, z marihuaną na czele. Wtedy dopiero by się działo!

Gość • Czwartek [12.07.2018, 23:40:43] • [IP: 176.221.113.**]

FLAKKA ZOMBIE! Już o tym narkotyku wszyscy wiedzą. Jest owiany sławą i coraz więcej ludzi będzie chciało go wypróbować. Do czego zmierza ten świat? Jak człowiek może takie rzeczy wymyślać i produkować dla innego człowieka? :(

Gość • Czwartek [12.07.2018, 23:36:07] • [IP: 178.238.245.**]

Dobrze, że Pan miał rower i pomógł Pan Policji. W imieniu lokalnej społeczności - dziękuję :-)

Gość • Czwartek [12.07.2018, 23:24:02] • [IP: 178.238.246.***]

Pójdę boso

Kejran • Czwartek [12.07.2018, 23:17:40] • [IP: 185.210.39.**]

Trzeba szybko reagować. W Somalii 1 typ po zażyciu flakka zamienił się w zombie i zaczął zarażać innych ludzi. Musiał wkroczyć uzbrojony oddział pobliskiego plemiennego watażki, który strzałami w głowę rozprawił się z pokaźną już grupką kilkunasty zarażonych. Ciała spalony i zasypano wapnem. Mam nadzieję że u nas w razie podobnego zdarzenie policja i wojsko nie zawahają się użyć ostatecznego rozwiązania kwestii zombie.

Oglądasz 1-25 z 52
■ Prom Karsibór uciekł z przeprawy! Nad wodą unosił się trujący opar! Zobacz film! ■ Niemiecki wymiar sprawiedliwości łaskawy dla sprawców napadu na taksówkarza ze Świnoujścia? ■ Córki odebrały testament matki zapisany na kartkach romansu. Ta książką niczym list w butelce po latach, wędrówki po falach życia trafiła w końcu do adresata. Mówi się, że takie historie zdarzają się tylko w hollywoodzkich produkcjach, jednak jedna z nich zdarzyła się w Świnoujściu. Tuż po naszej publikacji, w której opisaliśmy wzruszający temat testamentu anonimowej kobiety, która na kartkach książki kieruje ostatnie słowa do sowich najbliższy ma swój ciąg dalszy ■ Wojciech Zyska o Wolińskim Parku Narodowym: Na tle Wyspy Wolin to przysłowiowa „kość w gardle”. Pozostawiam park w dobrej kondycji. Odchodzę z podniesioną głową, dziękując jednocześnie wszystkim za współpracę i pomoc na rzecz ochrony tego parku – pisze w pożegnalnym liście dr inż. Wojciech Zyska, odwołany właśnie dyrektor Wolińskiego Parku Narodowego ■ „Do trumny ubierzcie mnie na różowo”. Wzruszający list pacjentki zapisany na kartkach książki ■ To Świnoujście rozpętało aferę międzynarodową. Komisja Europejska uruchomiła wobec Polski procedurę naruszenia unijnego prawa. Uruchomiona wobec Polski procedura naruszenia unijnego prawa dotyczy konfliktu z 2017 roku, kiedy świnoujski strażnik miejski spektakularnie zatrzymał niemieckie autobusy UBB na granicy. Chodzi o dostęp do międzynarodowego rynku usług autokarowych i autobusowych. Rąbka tajemnicy uchyliła nam Komisja Europejska ■ Trwają prace nad uchwałą krajobrazową, zwaną też kodeksem reklamowym. Będzie to dokument porządkujący przestrzeń publiczną miasta. Wprowadzi zasady i warunki umieszczania reklam, urządzeń reklamowych oraz małej architektury i ogrodzeń na terenie całego Świnoujścia ■