POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [12.07.2018, 19:14:08] • Świnoujście

Walił w ściany, głaskał jarzębiny i latał na boso. Czy Flakka znów zaatakowała?

Walił w ściany, głaskał jarzębiny i latał na boso. Czy Flakka znów zaatakowała?

fot. iswinoujscie.pl

Policjanci otrzymali niepokojące zgłoszenie w czwartkowe popołudnie. Jak się okazało, na jednej z ulic szalał mężczyzna, który prawdopodobnie mógł zażyć narkotyk zmieniający ludzi w zombie. O całej sytuacji opowiedział naszemu reporterowi przerażony świadek zdarzenia.

O całej sytuacji opowiedział nam jeden z Mieszkańców, który w chwili zdarzenia robił zakupy w pobliskim sklepie i zauważył, że przy jego rowerze stoi dziwnie pobudzony mężczyzna.

Walił w ściany, głaskał jarzębiny i latał na boso. Czy Flakka znów zaatakowała?

fot. iswinoujscie.pl

- Na miejsce przyjechało pogotowie i policja, pytali się mnie czy nie widziałem dziwnie zachowującego się mężczyzny. Ja na to odpowiedziałem, że tak, przed chwilą byłem w pobliskim warzywniaku i bałem się, że ukradnie mi rower, bo jakoś dziwnie się zachowywał. Postanowiłem podejść do roweru, wtedy mężczyzna poszedł dalej i zaczął walić w ściany, głaskał jarzębinę i wydawał przerażające odgłosy. Był na boso i w spodniach od kombinezonu, tak jakby dopiero co wrócił z pracy. Powiedziałem policji, że mam rower i mogę szybko zobaczyć, czy nie ma go w okolicy, po chwili go znaleźliśmy - opowiadał jeden z Mieszkańców.

Walił w ściany, głaskał jarzębiny i latał na boso. Czy Flakka znów zaatakowała?

fot. iswinoujscie.pl

Po obezwładnieniu mężczyzny przez policjantów, został on zaprowadzony do karetki, gdzie ratownicy medyczni sprawdzili alkomatem, czy nie jest pod wpływem alkoholu. Po wszystkim, w kajdankach zaprowadzono go policyjnego radiowozu.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 52, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 52

Gość • Poniedziałek [16.07.2018, 12:22:59] • [IP: 94.254.228.**]

Prawda dużo ludzi chandluje narkotykami najczęściej spotyka się osoby posiadające marihuane to przesada żeby ludzie ćpali a nic nie można z tym zrobić dileruja po nocach chodzą po klatka i zostawiają puszki po piwie na skrzynkach. Nawet strach wózka zostawić na klatce schodowej

Gość • Sobota [14.07.2018, 17:24:13] • [IP: 213.205.240.***]

Porażka swinoujscie zawsze szybkie było w wynalazkach dilerzy handlują legalnie nikt z tym nic nie robi co sie dziwić

Anonymous • Sobota [14.07.2018, 11:09:25] • [IP: 31.0.41.**]

Gość 15:20:53 to dodaj jeszcze do narkotyków cukier (bardzo uzależnia) sól, kawę, herbatę. .. lekarstwa w aptekach. MJ to zwykła roślina z niezwykłym możliwościami użycia. To nie daje tylko haju ale również leczy, daje budulec na domy, liny, cuchy itp. .. Oraz BARDZO OCZYSZCZA POWIETRZE Z CO2. Ale twoja wiedza pochodzi z tv i gazet dlatego nie zrozumiesz. Dla ciebie woda i wóda zawsze będzie tym samym. Żałosne

Gość • Sobota [14.07.2018, 05:14:46] • [IP: 188.146.172.**]

Najlepiej -. ..' Biegał z bosymi stopami...'

Gość • Piątek [13.07.2018, 22:38:49] • [IP: 176.221.122.***]

to ta flakka to chyba jakaś egzotyczna choroba, skoro" atakuje". myślałam ze narkotyk sam z siebie nie może zaatakować, a tu proszę.

Gość • Piątek [13.07.2018, 15:20:53] • [IP: 31.156.184.***]

Tak jak porównać wodę do wódki...kolejna bzdura. Jedno i drugie to narkotyk. Może zioło działa mniej niszcząco ale w dalszym ciągu to syf.

Gość • Piątek [13.07.2018, 15:05:33] • [IP: 188.146.166.**]

To samo brał co ci na imprezie niedawno słynnej z lotami przez okno.

Gość • Piątek [13.07.2018, 14:51:38] • [IP: 176.221.122.***]

Latanie na boso jest lepsze niż chodzenie po wodzie. Wy tam zatrudniacie 12 latkòw na przerwie wakacyjnej?

Gość • Piątek [13.07.2018, 12:33:38] • [IP: 176.221.122.***]

A niech zra to gowno. Sami sie wykończą na własne życzenie

Gość • Piątek [13.07.2018, 12:25:53] • [IP: 37.248.156.**]

policja ma szczescie ze mieszkaniec miał rower a rower ma szczescie ze ma takiego czujnego mieszkanca i ten nabuzowany ma szczescie ze ma spodnie od drelichów i nie rąbnął roweru mieszkańca...tylko jarzebina ma pecha bo kto teraz bedzie ja głaskał...

Gość • Piątek [13.07.2018, 12:14:34] • [IP: 94.254.166.***]

Widać w lipcu patologia wychodzi na ulicę czas zamykać takich w zakładach bez wyjątku bo napatoczy się kiedyś i zostanie zmasakrowany

jerzyk • Piątek [13.07.2018, 11:41:39] • [IP: 78.133.244.**]

miasto moherów a nowoczesny narkotyk, co za rozbieżność.

Gość • Piątek [13.07.2018, 10:54:23] • [IP: 37.47.174.**]

to Cejrowskiego też za to że boso przez świat?

Anonymous • Piątek [13.07.2018, 10:34:20] • [IP: 31.0.35.*]

Ktoś kto porównuje Marychę do dopalaczy sam jest . .. To jak porównać wodę do wódki. Ludzie, nie znacie się a głupie komentarze wystawiacie. Co za świat !!

Gość • Piątek [13.07.2018, 09:53:41] • [IP: 23.226.237.*]

To już nie można być sobą?

Gość • Piątek [13.07.2018, 09:31:54] • [IP: 94.254.233.**]

Mam pytanie do prawników i psychiatrów, jak klient po zazyciu jakiegokolwiek narkotyki czy dopalacza popełni zbrodnie lub spowoduje ciężkie uszkodzenie ciała to odpowiada w pełni za swój czyn czy w chwili popełnienia miał ograniczoną zdolność rozumowania? Czy klient który broni się przed agresją takiego zombie uszkodzi lub spowoduje śmierć zombie odpowiada prawnie?

Pingu • Piątek [13.07.2018, 09:21:49] • [IP: 93.94.188.***]

Szanowna młodzieży która tak wesoło komentuje zajście, chciałbym Was poinformować, że za przyjazd tych służb/ Policja, Pogotowie / zapłacicie Wy bądź wasi rodzice więc nie widzę w tym nic wesołego gdy jakiś" prototyp" was okrada.Tak wam się podoba jak naćpany pajac wyciąga wam z kieszeni pieniądze?

Gość • Piątek [13.07.2018, 07:35:59] • [IP: 62.69.229.**]

Od kiedy głaskanie jarzębiny, chodzenie boso czy walenie w ściany jest karalne? Pogotowie sprawdziło alkohol, ale narkotyków już nie i dlatego strachliwa policja zabrała nieszczęśnika do aresztu? A gdyby to był dedeerowiec, to też wzięliby go do aresztu?

Gość • Piątek [13.07.2018, 07:13:40] • [IP: 178.235.176.***]

molestował jarzębinę?

Gość • Piątek [13.07.2018, 06:26:03] • [IP: 188.146.166.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Czwartek [12.07.2018, 23:42:29] • [IP: 176.221.113.**]

A dopiero lewactwo i Kukiz 15 tak obstawali za legalizacją narkotyków, z marihuaną na czele. Wtedy dopiero by się działo!

Gość • Czwartek [12.07.2018, 23:40:43] • [IP: 176.221.113.**]

FLAKKA ZOMBIE! Już o tym narkotyku wszyscy wiedzą. Jest owiany sławą i coraz więcej ludzi będzie chciało go wypróbować. Do czego zmierza ten świat? Jak człowiek może takie rzeczy wymyślać i produkować dla innego człowieka? :(

Gość • Czwartek [12.07.2018, 23:36:07] • [IP: 178.238.245.**]

Dobrze, że Pan miał rower i pomógł Pan Policji. W imieniu lokalnej społeczności - dziękuję :-)

Gość • Czwartek [12.07.2018, 23:24:02] • [IP: 178.238.246.***]

Pójdę boso

Kejran • Czwartek [12.07.2018, 23:17:40] • [IP: 185.210.39.**]

Trzeba szybko reagować. W Somalii 1 typ po zażyciu flakka zamienił się w zombie i zaczął zarażać innych ludzi. Musiał wkroczyć uzbrojony oddział pobliskiego plemiennego watażki, który strzałami w głowę rozprawił się z pokaźną już grupką kilkunasty zarażonych. Ciała spalony i zasypano wapnem. Mam nadzieję że u nas w razie podobnego zdarzenie policja i wojsko nie zawahają się użyć ostatecznego rozwiązania kwestii zombie.

Oglądasz 1-25 z 52
■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■
■ Uwaga! Dziś w nocy wypełza na jezdnie najgorszy wróg kierowców -GOŁOLEDŹ! Służby meteorologiczne mają nie najlepsze wiadomości dla kierowców,którzy muszą w ciągu najbliższych godzin pokonywać trasy w kilku regionach Polski. Ostrzeżenie o oblodzeniu i gołoledzi wydano m.in. dla Zachodniopomorskiego ■ UWAGA MIESZKAŃCY - Na ulicy Malczewskiego zgubiono duży czarny portfel marki Wittchen z duża ilością pieniędzy z dokumentami w tym dziecka oraz kartami. Uczciwego znalazcę prosimy o kontakt Iwona na numer telefonu 600375023 ■ Decyzja zapadła trzeciego dnia „Festiwalu Piękna” w Krynicy Zdroju. O prestiżowy tytuł i koronę rywalizowało 28 dziewczyn, które znalazły się w finale dzięki eliminacjom regionalnym odbywającym się na terenie całego kraju. Miss Polski 2018 została Olga Buława ze Świnoujscia■ Prezent Mikołajkowy dla władz Świnoujścia. Rusza śledztwo w sprawie mostu. Roman Kuchciński otrzymał dziś rano informację listem poleconym, że Prokuratura Okręgowa w Szczecinie podjęła na nowo śledztwo w sprawie budowy Mostu w Świnoujściu. Śledztwo kilka lat temu umorzone w sprawie budowy MOSTU łączącego wyspę Wolin z Wyspą Karsibór zarejestrowano pod nową sygnaturą. Co to oznacza? Prokuratur będzie na nowo badał wszystkie wątki budowy mostu ■ Okres przedświąteczny już za moment. Placówka Poczty Polskiej przy ulicy Kołłątaja wydłuża godziny pracy! ■ Zaginęła Shila. W dniu 01.12.2018r. Około godziny 09:00 na ul. Wybrzeże Władysława IV. W okolicach netto zaginęła suczka rasy mieszaniec owczarka niemieckiego i hasky wabi się Shila. Ma 8 lat. Jest szczepiona, łagodna, przyjacielska i kocha dzieci. Dziękuję za pomoc. Nr tel. 609 307 924 ■ Radni podzieleni w sprawie projektu wystąpienia ze stowarzyszenia Związek Miast i Gmin Morskich ■ Radny Stanisław Bartkowiak, wybrany ponownie na przewodniczącego Komisji Rewizyjnej Rady Miasta oświadczył, ze rezygnuje z objęcia tej funkcji ■ OSTRZEŻENIE: Prognozuje się wystąpienie słabych opadów deszczu ze śniegiem przechodzących w opady marznącego deszczu powodujących gołoledź ■ Starsza kobieta szuka mężczyzny, który wykazał się odwagą i pomógł wyciągnąć pieska we wtorek, około 18.30 spod kół pociągu na stacji w Wysokiej Kamieńskiej. Wszystko wydarzyło się na trasie relacji Szczecin – Świnoujście. Mężczyzna proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 782 020 699 ■ Przewodniczącym Rady Miasta wybrana została Elżbieta Jabłońska. Za wyborem głosowało 12 radnych. Pierwszym wiceprzewodniczącym Rady Miasta w głosowaniu tajnym wybrany został Marek Niewiarowski. Jacek Jurkiewicz wybrany został wiceprzewodniczącym Ray Miasta. 12 radnych głosowało za jego kandydaturą, 7 zagłosowało przeciw, 2 wstrzymało się od głosu ■ 22 listopada o godz. 14.00 radny-senior Stanisław Bartkowiak otworzy obrady pierwszej, powyborczej sesji rady Miasta. najważniejszym zadaniem jakie staje przed radnymi na pierwszym posiedzeniu jest wybór nowego przewodniczącego Rady ■ Zobaczył policjantów i zaczął uciekać. 24-latka zatrzymał trzepak! Do zdarzenia doszło w czwartkowy wieczór. Policjanci patrolujący ulice Kościuszki zauważyli w pewnym momencie mężczyznę który swoim wyglądem przypominał osobę poszukiwaną. Gdy mężczyzna dostrzegł policjantów, zaczął uciekać. Nie spodziewał się jednak, że zostanie obezwładniony przez trzepak który stanął na jego drodze. Jak się okazało, bliskie spotkanie z trzepakiem zakończyło się dla 24-latka skręceniem prawej stopy. O szczegóły odnośnie zdarzenia poprosiliśmy Oficera Prasowego KMP w Świnoujściu ■ Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości ■ Ruszyły przygotowania do 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Świnoujściu. Harcerski Sztab zaprasza wszystkich chętnych do rejestracji wolontariuszy WOŚP, która odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej, przy ul. Piłsudskiego 15, w terminach - 14-16.11.2018 r. (środa-piątek), w godz. 17.00-18.45 - 17.11.2018 r. (sobota), w godz. 10.00-12.00 ■