POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [12.07.2018, 18:40:56] • Świnoujście

Niemiecki turysta spędza wakacje na parkingu w swoim kempingu

Niemiecki turysta spędza wakacje na parkingu w swoim kempingu

fot. Czytelnik

Jak się okazuje, nasi zachodni sąsiedzi mają dosyć nietypowe pomysły na spędzenie wakacji nad naszym polskim morzem. Potwierdza to zdjęcie, które otrzymaliśmy od jednego z naszych Czytelników.

Na dosyć nietypowo zaparkowaną przyczepę kempingową przy ulicy Marii Konopnickiej, natknął się jeden z naszych Czytelników. Jak sądzi mężczyzna, właścicielom przyczepy najwyraźniej szkoda jest pieniędzy na pole kempingowe.

- Czy to nowy sposób na spędzanie wakacji? Właściciel tej przyczepy najwidoczniej oszalał, zaparkował taką landarę na ulicy Marii Konopnickiej, która jest i tak zbyt wąska. Jak zauważyłem, przyczepa stoi już tam od dwóch dni. Ciekawe, gdzie Pan Niemiec się załatwia? Czyżby nasi bogatsi sąsiedzi z zachodu, nie mieli pieniędzy na normalny hotel? - pyta Czytelnik.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 65, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 65

Gość • Piątek [13.07.2018, 20:48:35] • [IP: 62.69.253.**]

13.07.2018, 11:10:22] • [IP: 46.169.0.**]Ignorancie, polecam powrót do szkoły. Odrób lekcje. dlaczego znaleźliśmy się na kresach zachodnich. Widzę że myślenie boli.

Gość • Piątek [13.07.2018, 20:47:38] • [IP: 178.238.249.**]

Stanął w miejscu do tego przeznaczonym, wolno mu. Nie widze powodu do interwencji chyba, że lokatorzy przyczepy załatwiają sie na ulicy lub trawniku jak wszędobylskie pieski. W obu przypadkach należy nakładać bardzo wysokie mandaty. Niestety, nikt tego nie robi.

Gość • Piątek [13.07.2018, 20:31:13] • [IP: 31.0.124.**]

Jak komuś przeszkadza to niech idzie i mu to powie :) no tak zapomniałem... odwagi cfelom brakuje na taki gest he he bohaterowie klawiszowi :)

Gość • Piątek [13.07.2018, 20:25:35] • [IP: 80.245.188.**]

co za idiota pisze o mieszkańcach polaczki czyżby sam pochodził z ukrainy lub niemiec?? Odzewij się i określ swoje pochodzenie.

Gość • Piątek [13.07.2018, 18:18:32] • [IP: 82.235.66.***]

To normalne zjawisko w europie a was to szokuje

Gość • Piątek [13.07.2018, 17:40:42] • [IP: 164.127.64.**]

15:17:01 - A co powiesz na: " 21:49:24 • IP: 178.235.181.** D-18 Znak oznacza miejsce przeznaczone na postój pojazdów (zespołów pojazdów), z wyjątkiem przyczep kempingowych."

MARKIZ-DE LA KUTA-NESKU • Piątek [13.07.2018, 16:53:07] • [IP: 37.47.146.***]

LES BARONES DE LA LAZARZ OKUPUJE TEREN TRZEBA SOBIE ZABEZPIECZYC NOWE LOKUM

Gość • Piątek [13.07.2018, 15:17:01] • [IP: 31.156.184.***]

Co za głupi artykuł i jeszcze głupsze oburzenie w komentarzach. Nic innego nie stoi na parkingu, przyczepa nawet nie wystaje za linie, a wszystkie Janusze obrażone że miejsce zajmuje na takiej wąskiej ulicy. Pewnie połowa nawet nie wie gdzie znajduje się ta ulica.

Gość • Piątek [13.07.2018, 14:18:20] • [IP: 178.238.253.**]

JAK ŻEŚCIE GŁODOWALI TAK MACIE, MIASTO OPANOWANE PRZEZ STRAGANIARZY I NIEMCÓW, MAM NADZIEJE ŻE JUŻ NIGDY NIE POPEŁNICIE TAKIEGO BŁĘDU, ALE FAKT COŚ O POLICJI TERAZ CZESTO NA STRONCE!

Gość • Piątek [13.07.2018, 13:42:14] • [IP: 178.235.177.***]

ponoc niema miejsc dla samochodow ? prosze bardzo albo wraki zajmuja miejsca albo bogaci niemcy ktorzy wszystko moga tu robic doslownie a porem narzekanie ze brudne miasto i ze ze stonki tyle kasy 😕

Gość • Piątek [13.07.2018, 11:51:36] • [IP: 164.127.64.**]

9:55 - Regularnie pod bramka wyjazdowa spod mojego domu, zaraz za nią, zostawiają mi kupy sąsiedzi mieszkający ode mnie 150 i 120 metrów (znam ich, nie są" patologiczni", maja wkorzenione mocno w mentalność, że kupy można zostawiac innym dalej od swojego domu). Idąc do sklepu, juz kilka razy w ostatnich miesiącach w ostatniej chwili mijałem psie kupy. - Serdecznie pozdrawiam!

Gość • Piątek [13.07.2018, 11:10:22] • [IP: 46.169.0.**]

Ktoś zagubiony pyta:" jak zareagowałaby policja niemiecka ta takie zachowanie Polaka?" - już wyjaśniam, dziesiątki tysięcy bezdomnych Polaków koczują w Niemczech, w głownych punktach miast i nikt im wstrętów nie czyni. Nie bądźcie tacy wiecznie wystraszeni i przestańcie z tym poczuciem gorszości. Po co przenosiliście się ze wschodu na granicę Niemiec?

Gość • Piątek [13.07.2018, 10:08:39] • [IP: 83.11.63.**]

Takich cwaniaczków to w naszej okolicy jest dużo.

Gość • Piątek [13.07.2018, 09:55:31] • [IP: 23.226.237.*]

06:20:54 - Musisz być niezłą ciotą, jeżeli czujesz się nękany przez psy. -Jak mi przykro, i żal mi Ciebie. Przyjmij ode mnie kondolencje z powodu stanu umysłu.

Gość • Piątek [13.07.2018, 09:12:03] • [IP: 83.246.65.***]

TO MIASTO, POLICJA, STRAZ MIEJSKA NIE WIDZI CO SIE DZIEJE NA TZW. PATELNI JADAC NA WIATRAK?? DZIKIE OBOZOWISKO!

Gość • Piątek [13.07.2018, 08:31:29] • [IP: 92.42.118.***]

Na tzw: Patelni przy wiatraku cale miasteczko turystów z Niemiec a na polanie vis a vis trzy budy ogromny namiot, kilka samochodów.. bez skrępowania dziki obóz!

Gość • Piątek [13.07.2018, 08:29:48] • [IP: 77.255.106.*]

Abstrahując od zwykłej życzliwości, czy sensowności takiego zachowania, to ciśnie się pytanie: jak zareagowałaby policja niemiecka ta takie zachowanie Polaka? Obawiam się, że tolerancji by nie było. Tam panuje zasada" Ordnung muss sein". A swoją drogą biwak na dziko ma sens w dzikiej przyrodzie, a nie w mieście.

Gość • Piątek [13.07.2018, 08:27:41] • [IP: 94.254.226.***]

Do 189...popieram w 100 %.!!

Gość • Piątek [13.07.2018, 07:59:02] • [IP: 77.115.155.**]

I niech sobie stoi, tym właśnie rożni się Świnoujście.

Gość • Piątek [13.07.2018, 07:45:02] • [IP: 62.69.251.***]

Na parkingu przy Chodorowskiej od miesięcy w przyczepie koczuje całkiem polski Polak, mieszkaniec Świnoujścia. Nie jest to bynajmniej przyczepa kempingowa ale transportowa z plandeką obłożona jakimiś deskami. Wokół niej zostawia niewyobrażalny wręcz bałagan a na każdą próbę zwrócenia mu uwagi reaguje chamstwem i agresją. Tutaj widziałbym prawdziwy problem.

Gość • Piątek [13.07.2018, 07:41:34] • [IP: 83.23.184.***]

sra i szcza w KRUSIe

LEX • Piątek [13.07.2018, 07:11:05] • [IP: 80.211.250.***]

Na zadupiu stoi.

Gość • Piątek [13.07.2018, 06:47:50] • [IP: 89.1.97.**]

A powinniscie wybrac sie do Hiszpanii, tam dopiero buractwo z Polski koczuje pod golym niebem, na plazach i na trawnikach we wszystkich miastach.Polecam sie wybrac dla sprawdzenia...

kupę daje Matce? (Ziemi?) • Piątek [13.07.2018, 06:20:54] • [IP: 164.127.64.**]

Trwaja tu analizy, co ów Germaniec robi z kupkami, a ja myslę, że to jedyny przypadek, gdy KOTY moga byc wzorem dla owego pana z rasy Panów, ale też i dla Słowian uznamskich nękających nas swoimi kundlami w parkach, na chodnikach - kupkę można zakopać. Kot to jedno z nielicznych a może jedyne zwierzę, które zakopuje ów depozyt swoich jelit.

Gość • Piątek [13.07.2018, 05:29:19] • [IP: 176.221.123.**]

A my jk do nich ifziemy musimy płacić klimatycznd a taki przyjedzie do Nas i na dziko wakacje ma...można? Można!

Oglądasz 1-25 z 65
■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■
■ Uwaga! Dziś w nocy wypełza na jezdnie najgorszy wróg kierowców -GOŁOLEDŹ! Służby meteorologiczne mają nie najlepsze wiadomości dla kierowców,którzy muszą w ciągu najbliższych godzin pokonywać trasy w kilku regionach Polski. Ostrzeżenie o oblodzeniu i gołoledzi wydano m.in. dla Zachodniopomorskiego ■ UWAGA MIESZKAŃCY - Na ulicy Malczewskiego zgubiono duży czarny portfel marki Wittchen z duża ilością pieniędzy z dokumentami w tym dziecka oraz kartami. Uczciwego znalazcę prosimy o kontakt Iwona na numer telefonu 600375023 ■ Decyzja zapadła trzeciego dnia „Festiwalu Piękna” w Krynicy Zdroju. O prestiżowy tytuł i koronę rywalizowało 28 dziewczyn, które znalazły się w finale dzięki eliminacjom regionalnym odbywającym się na terenie całego kraju. Miss Polski 2018 została Olga Buława ze Świnoujscia■ Prezent Mikołajkowy dla władz Świnoujścia. Rusza śledztwo w sprawie mostu. Roman Kuchciński otrzymał dziś rano informację listem poleconym, że Prokuratura Okręgowa w Szczecinie podjęła na nowo śledztwo w sprawie budowy Mostu w Świnoujściu. Śledztwo kilka lat temu umorzone w sprawie budowy MOSTU łączącego wyspę Wolin z Wyspą Karsibór zarejestrowano pod nową sygnaturą. Co to oznacza? Prokuratur będzie na nowo badał wszystkie wątki budowy mostu ■ Okres przedświąteczny już za moment. Placówka Poczty Polskiej przy ulicy Kołłątaja wydłuża godziny pracy! ■ Zaginęła Shila. W dniu 01.12.2018r. Około godziny 09:00 na ul. Wybrzeże Władysława IV. W okolicach netto zaginęła suczka rasy mieszaniec owczarka niemieckiego i hasky wabi się Shila. Ma 8 lat. Jest szczepiona, łagodna, przyjacielska i kocha dzieci. Dziękuję za pomoc. Nr tel. 609 307 924 ■ Radni podzieleni w sprawie projektu wystąpienia ze stowarzyszenia Związek Miast i Gmin Morskich ■ Radny Stanisław Bartkowiak, wybrany ponownie na przewodniczącego Komisji Rewizyjnej Rady Miasta oświadczył, ze rezygnuje z objęcia tej funkcji ■ OSTRZEŻENIE: Prognozuje się wystąpienie słabych opadów deszczu ze śniegiem przechodzących w opady marznącego deszczu powodujących gołoledź ■ Starsza kobieta szuka mężczyzny, który wykazał się odwagą i pomógł wyciągnąć pieska we wtorek, około 18.30 spod kół pociągu na stacji w Wysokiej Kamieńskiej. Wszystko wydarzyło się na trasie relacji Szczecin – Świnoujście. Mężczyzna proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 782 020 699 ■ Przewodniczącym Rady Miasta wybrana została Elżbieta Jabłońska. Za wyborem głosowało 12 radnych. Pierwszym wiceprzewodniczącym Rady Miasta w głosowaniu tajnym wybrany został Marek Niewiarowski. Jacek Jurkiewicz wybrany został wiceprzewodniczącym Ray Miasta. 12 radnych głosowało za jego kandydaturą, 7 zagłosowało przeciw, 2 wstrzymało się od głosu ■ 22 listopada o godz. 14.00 radny-senior Stanisław Bartkowiak otworzy obrady pierwszej, powyborczej sesji rady Miasta. najważniejszym zadaniem jakie staje przed radnymi na pierwszym posiedzeniu jest wybór nowego przewodniczącego Rady ■ Zobaczył policjantów i zaczął uciekać. 24-latka zatrzymał trzepak! Do zdarzenia doszło w czwartkowy wieczór. Policjanci patrolujący ulice Kościuszki zauważyli w pewnym momencie mężczyznę który swoim wyglądem przypominał osobę poszukiwaną. Gdy mężczyzna dostrzegł policjantów, zaczął uciekać. Nie spodziewał się jednak, że zostanie obezwładniony przez trzepak który stanął na jego drodze. Jak się okazało, bliskie spotkanie z trzepakiem zakończyło się dla 24-latka skręceniem prawej stopy. O szczegóły odnośnie zdarzenia poprosiliśmy Oficera Prasowego KMP w Świnoujściu ■ Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości ■ Ruszyły przygotowania do 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Świnoujściu. Harcerski Sztab zaprasza wszystkich chętnych do rejestracji wolontariuszy WOŚP, która odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej, przy ul. Piłsudskiego 15, w terminach - 14-16.11.2018 r. (środa-piątek), w godz. 17.00-18.45 - 17.11.2018 r. (sobota), w godz. 10.00-12.00 ■