POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [13.06.2018, 20:07:54] • Świnoujście

Pułapka na promie. Lepiej na nim nie siadaj, bo Cię pobrudzi...

Pułapka na promie. Lepiej na nim nie siadaj, bo Cię pobrudzi...

fot. Czytelnik

Jest duży, gruby i niebezpieczny. Chodzi oczywiście o poler na jednym z promów Karsibór, który pomimo że nie był malowany, potrafi pobrudzić pasażerów żółtą farbą.

O sprawie poinformowała nas jedna z Mieszkanek Świnoujścia, która niestety pobrudziła sobie spodnie o poler.

Pułapka na promie. Lepiej na nim nie siadaj, bo Cię pobrudzi...

fot. Czytelnik

- Chciałabym nagłośnić sprawę źle pomalowanych polerów na promie Karsibór.

Farba nie wyschła i pobrudziła mi spodnie. Nie było żadnej informacji że polery były malowane. Napisałam skargę do Żeglugi a oni mi odpisali ze nie było prowadzonych żadnych prac malarskich. Kto jest wiec odpowiedzialny za użycie źle rozcieńczonej farby? Do kogo teraz mogę się odwołać? - pyta Mieszkanka.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 94, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 94

Gość • Poniedziałek [18.06.2018, 16:36:34] • [IP: 62.69.254.***]

JAK WIDAĆ WSZYSCY ZORIENTOWANI DO CZEGO SŁUŻY POLER

Gość • Niedziela [17.06.2018, 21:25:26] • [IP: 37.47.139.***]

poler to nie siędzisko pod duuuuupę co za matoły

Gość • Niedziela [17.06.2018, 17:27:53] • [IP: 31.0.85.**]

To jest do cumy a nie żeby du..posadzić

Gość • Piątek [15.06.2018, 05:41:54] • [IP: 176.221.123.**]

śliczny tyłeczek :*

Gość • Piątek [15.06.2018, 00:22:58] • [IP: 95.129.224.**]

a od kiedy poler jest do siadania trzeba było patrzeć gdzie siedzenie sie sadza

Gość • Czwartek [14.06.2018, 22:28:00] • [IP: 176.221.123.**]

cały dzień na rowerze to i tu jeszcze musiała usiąść. ...i płakać. ..a te sandały też pomalowali wam na promie...ależ dziś ludzie macie problemy. ..

Gość • Czwartek [14.06.2018, 22:06:33] • [IP: 176.221.123.***]

do Gość • Środa [13.06.2018, 22:41:55] • [IP: 176.221.123.***] napiszę krótko DEBIL jesteś do potęgi... TAKI TYPOWY ĆWIERĆINTELIRENT z ciebie.Nie rozumiesz tematu i sensu. Co dla inteligentnych ludzi jest podłogą. ..dla ciebie jest sufitem...Mimo wszystko. .Pozdrawiam.. i łączę się w cierpieniu twojej rodziny, nad twoją ułomnością...Przekażę nawet parę złoty, na fundusz niepełnosprawnych umysłowo, których jesteś beneficjentem.

Gość • Czwartek [14.06.2018, 20:15:40] • [IP: 164.127.164.***]

Ludzie, co wy tu bredzicie? Elementy tak bliskie pasażerów powinny byc zabezpieczone, no przynajmniej pomalowane farbą, która naprawde zasycha. Przecież nie chodzi tu tylko o usiądnięcie, ale w ogóle o kontakt spodni, spódnicy z tych polerem. Powinien być pomalowany właściwie i właściwą farba. Skoro to prom dla ludzi, a nie dla krów przewożonych na wysepki karsiborskie.

Gość • Czwartek [14.06.2018, 19:55:46] • [IP: 176.221.122.***]

Wstydzic powinien sie ten kto to malował a jeszcze bardziej ten kto ta prace odebrał

Gość • Czwartek [14.06.2018, 17:59:41] • [IP: 94.254.235.**]

stare marynarskie powiedzenie mówi: na polerach siadają tylko. ... i mewy. Wrodzona grzeczność nie pozwala mi wpisać tego słowa. Śmiech na sali. Może usunąć wszystkie polery w mieście?

Gość • Czwartek [14.06.2018, 17:51:30] • [IP: 37.248.178.**]

Ja bym zaczął od tego czy to jest ławka do siedzenia... Skarga... He śmieszne

Gość • Czwartek [14.06.2018, 15:13:43] • [IP: 88.156.233.***]

Normlanie temat dla Uwagi, to nie jest do siadania.

Gość • Czwartek [14.06.2018, 14:54:24] • [IP: 88.156.232.**]

przecież to nie ławka to o co pretensje i żale

GOŚCIU • Czwartek [14.06.2018, 14:23:42] • [IP: 92.40.249.***]

MARINERO ZAPOMNIAŁ DODAĆ UTWARDZACZA DO FARBY, ALBO DODAŁ NIE TEN CO TRZEBA LUB ZA MAŁO ;)

Gość • Czwartek [14.06.2018, 13:20:26] • [IP: 178.23.110.**]

Znam ja.chcecie jej dany by się z niej pośmiać na mieście 😀

Gość • Czwartek [14.06.2018, 12:03:59] • [IP: 176.221.122.***]

stare marynarskie przysłowie doskonale mówi KTO SIADA NA POLER:)

Gość • Czwartek [14.06.2018, 11:56:52] • [IP: 37.47.128.***]

Mam nadzieję, że czytelniczka to wszystko czyta i następnym razem zastanowi się dwa razy zanim obwini za swoją głupotę wszystkich dookoła :) i życzę mieć tylko takie problemy...

Gość • Czwartek [14.06.2018, 11:47:40] • [IP: 62.69.254.***]

Wymagamy od młodzieży odpowiedzialności za swoje czyny a tu w Żegludze brak -żenada

Gość • Czwartek [14.06.2018, 11:04:23] • [IP: 164.127.164.***]

10:25 - Nieprawda, jeśli bawet by nie usiadła, to mogła sie otrzeć o ten poler, więc niechże promiarze zadbają o stan promu, niech przemalują farbą, która umie zaschnąc..

Gość • Czwartek [14.06.2018, 10:25:30] • [IP: 92.42.112.***]

"Do kogo teraz mogę się odwołać? - pyta Mieszkanka." Odwołaj sie do swojej głupoty, i dobra rada na przyszłość: nie siadaj na grillu, bo sobie doope poparzysz :)

Gość • Czwartek [14.06.2018, 10:21:29] • [IP: 176.221.122.***]

Szkoda polera.

Gość • Czwartek [14.06.2018, 10:17:27] • [IP: 80.245.179.***]

A może to nie farba tylko jakiś kleks ?

Gość • Czwartek [14.06.2018, 10:01:37] • [IP: 80.245.178.***]

mój poler tez czeka by niego usiąść ;)

Gość • Czwartek [14.06.2018, 09:58:46] • [IP: 95.129.224.**]

A Pani przeszła obok i sandałów sobie nie pobrudziła wiec czytelniczka miała pecha.

Gość • Czwartek [14.06.2018, 09:55:03] • [IP: 5.172.255.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Oglądasz 1-25 z 94
■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■
■ Uwaga! Dziś w nocy wypełza na jezdnie najgorszy wróg kierowców -GOŁOLEDŹ! Służby meteorologiczne mają nie najlepsze wiadomości dla kierowców,którzy muszą w ciągu najbliższych godzin pokonywać trasy w kilku regionach Polski. Ostrzeżenie o oblodzeniu i gołoledzi wydano m.in. dla Zachodniopomorskiego ■ UWAGA MIESZKAŃCY - Na ulicy Malczewskiego zgubiono duży czarny portfel marki Wittchen z duża ilością pieniędzy z dokumentami w tym dziecka oraz kartami. Uczciwego znalazcę prosimy o kontakt Iwona na numer telefonu 600375023 ■ Decyzja zapadła trzeciego dnia „Festiwalu Piękna” w Krynicy Zdroju. O prestiżowy tytuł i koronę rywalizowało 28 dziewczyn, które znalazły się w finale dzięki eliminacjom regionalnym odbywającym się na terenie całego kraju. Miss Polski 2018 została Olga Buława ze Świnoujscia■ Prezent Mikołajkowy dla władz Świnoujścia. Rusza śledztwo w sprawie mostu. Roman Kuchciński otrzymał dziś rano informację listem poleconym, że Prokuratura Okręgowa w Szczecinie podjęła na nowo śledztwo w sprawie budowy Mostu w Świnoujściu. Śledztwo kilka lat temu umorzone w sprawie budowy MOSTU łączącego wyspę Wolin z Wyspą Karsibór zarejestrowano pod nową sygnaturą. Co to oznacza? Prokuratur będzie na nowo badał wszystkie wątki budowy mostu ■ Okres przedświąteczny już za moment. Placówka Poczty Polskiej przy ulicy Kołłątaja wydłuża godziny pracy! ■ Zaginęła Shila. W dniu 01.12.2018r. Około godziny 09:00 na ul. Wybrzeże Władysława IV. W okolicach netto zaginęła suczka rasy mieszaniec owczarka niemieckiego i hasky wabi się Shila. Ma 8 lat. Jest szczepiona, łagodna, przyjacielska i kocha dzieci. Dziękuję za pomoc. Nr tel. 609 307 924 ■ Radni podzieleni w sprawie projektu wystąpienia ze stowarzyszenia Związek Miast i Gmin Morskich ■ Radny Stanisław Bartkowiak, wybrany ponownie na przewodniczącego Komisji Rewizyjnej Rady Miasta oświadczył, ze rezygnuje z objęcia tej funkcji ■ OSTRZEŻENIE: Prognozuje się wystąpienie słabych opadów deszczu ze śniegiem przechodzących w opady marznącego deszczu powodujących gołoledź ■ Starsza kobieta szuka mężczyzny, który wykazał się odwagą i pomógł wyciągnąć pieska we wtorek, około 18.30 spod kół pociągu na stacji w Wysokiej Kamieńskiej. Wszystko wydarzyło się na trasie relacji Szczecin – Świnoujście. Mężczyzna proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 782 020 699 ■ Przewodniczącym Rady Miasta wybrana została Elżbieta Jabłońska. Za wyborem głosowało 12 radnych. Pierwszym wiceprzewodniczącym Rady Miasta w głosowaniu tajnym wybrany został Marek Niewiarowski. Jacek Jurkiewicz wybrany został wiceprzewodniczącym Ray Miasta. 12 radnych głosowało za jego kandydaturą, 7 zagłosowało przeciw, 2 wstrzymało się od głosu ■ 22 listopada o godz. 14.00 radny-senior Stanisław Bartkowiak otworzy obrady pierwszej, powyborczej sesji rady Miasta. najważniejszym zadaniem jakie staje przed radnymi na pierwszym posiedzeniu jest wybór nowego przewodniczącego Rady ■ Zobaczył policjantów i zaczął uciekać. 24-latka zatrzymał trzepak! Do zdarzenia doszło w czwartkowy wieczór. Policjanci patrolujący ulice Kościuszki zauważyli w pewnym momencie mężczyznę który swoim wyglądem przypominał osobę poszukiwaną. Gdy mężczyzna dostrzegł policjantów, zaczął uciekać. Nie spodziewał się jednak, że zostanie obezwładniony przez trzepak który stanął na jego drodze. Jak się okazało, bliskie spotkanie z trzepakiem zakończyło się dla 24-latka skręceniem prawej stopy. O szczegóły odnośnie zdarzenia poprosiliśmy Oficera Prasowego KMP w Świnoujściu ■ Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości ■ Ruszyły przygotowania do 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Świnoujściu. Harcerski Sztab zaprasza wszystkich chętnych do rejestracji wolontariuszy WOŚP, która odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej, przy ul. Piłsudskiego 15, w terminach - 14-16.11.2018 r. (środa-piątek), w godz. 17.00-18.45 - 17.11.2018 r. (sobota), w godz. 10.00-12.00 ■