POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [13.06.2018, 21:29:42] • Świnoujście

Ten Gimbal rzucił na kolana wszystkie inne! Zobacz film z szalonej zabawy uczniów SP1!

Ten Gimbal rzucił na kolana wszystkie inne! Zobacz film z szalonej zabawy uczniów SP1!

fot. Sławomir Ryfczyński

To jest pewne, w hotelu Hampton by Hilton, aż do zeszłego piątku, nie było jeszcze takiego balu! Po godzinie 17:00, pod hotel podjechała kolejka a w niej pełni energii młodzi ludzie, którzy doskonale wiedzą, jak dobrze się bawić i jak do zabawy porwać nawet hotelowy personel! Zobacz, jak dzisiaj bawi się młodzież i żałuj, że nie masz nastu lat!



Rozpoczęcie balu poprzedziła wycieczka kolejką, w której uczniowie podzielili się na kobiety oraz mężczyzn. W trakcie objazdu, nie zabrakło szalonych piosenek, żartów oraz dobrego humoru!

Ten Gimbal rzucił na kolana wszystkie inne! Zobacz film z szalonej zabawy uczniów SP1!

fot. Sławomir Ryfczyński

Gdy kolejka stanęła pod hotelem, młodzież niczym gwiazdy Hollywood wkroczyły na czerwony dywan. Po kilku słowach od uczniów oraz zaproszonych gości, zaczęła się zabawa.

Ten Gimbal rzucił na kolana wszystkie inne! Zobacz film z szalonej zabawy uczniów SP1!

fot. Sławomir Ryfczyński

Decybele z głośników niosły w głąb sali największe hity, które starannie dobrał DJ. Każda z muzycznych propozycji potęgowała euforię i powodowała rozgrzanie parkietu do czerwoności. W muzyczny trans wpadli nawet pracownicy hotelu, którzy pokazali, że w takiej atmosferze można dobrze bawić się nawet w pracy!

Ten Gimbal rzucił na kolana wszystkie inne! Zobacz film z szalonej zabawy uczniów SP1!

fot. Sławomir Ryfczyński

Młodzież popisała się znajomością tańców a także prowadzeniem wywiadów ze swoimi kolegami oraz nauczycielami. Przy pomocy dziennikarza iswinoujscie.pl, odważniejsi z uczniów mogli wcielić się w rolę reportera i z mikrofonem oraz kamerą zadawać najróżniejsze pytania swoim rówieśnikom oraz zaproszonym gościom.

Ten Gimbal rzucił na kolana wszystkie inne! Zobacz film z szalonej zabawy uczniów SP1!

fot. Sławomir Ryfczyński

Bal zakończył się w późnych godzinach nocnych, jednak pomimo ogromnego zmęczenia po kilkugodzinnej zabawie, widać było zadowolone twarze młodzieży.

Ten Gimbal rzucił na kolana wszystkie inne! Zobacz film z szalonej zabawy uczniów SP1!

fot. Sławomir Ryfczyński

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 49, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 49

Gość • Sobota [16.06.2018, 23:35:15] • [IP: 176.221.123.***]

Sliczne młode kobiety, nie przesadzone makijaże, pięknie ubrane, naturalne, panowie również super. Fajna młodzież po prostu. My też tacy byliśmy, mniej lub bardziej, ale młodzi :). Czytajcie tylko więcej drodzy młodzi bo zasób słów niezbyt duży choć bardziej mam nadzieję że to po prostu trema przed kamerą wywiała wszystkie przyjemniejsze dla ucha słowa ;). Pozdrawiam i wszystkim zdrowia życzę :)

Gość • Piątek [15.06.2018, 13:21:53] • [IP: 84.182.230.***]

Naprawdę ludzie ? Lepiej by wam było gdybyśmy siedzieli w szkole i ubrali się na galowo ? Tak widzicie bal nastolatków ? To współczuje waszym dzieciom my bawiliśmy się świetnie cena wcale nie była z kosmosu była przystępna dla każdego. Tak czuliśmy się jak gwiazdy i zapamiętamy ten bal na długie długie lata i chyba na tym to polega. I jeżeli czytam teraz ze ceny były nie wiadomo jakie i nie wiadomo co tam się działo to chce mi się śmiać jeżeli nie macie nic mądrego do powiedzenia albo idziecie tylko za tropem domyślen to go zmieńcie bo nic nie wiecie i lepiej się nie udzielajcie.

Gość • Piątek [15.06.2018, 11:24:36] • [IP: 164.127.164.***]

Dodam do poprzedniego postu z 20:09 - to skandal, że uczennica w materiale OPUBLIKOWANYM mówi" zajeb...e". To jest słowo wulgarne! Jeśli szkoła na takie coś pozwala, to źle to swiadczy o szkole. W medium publicznym, jakim jest np.TVP czy Polskie Radio, eliminuje się takie słowa (zagłusza innym dźwiękiem). Widze, że w tej szkole są inne normy. Hiltonowskie.

Gość • Piątek [15.06.2018, 10:58:05] • [IP: 95.129.229.***]

Przecież to szkoła samych milionerów, byle kto tom nie chodzi

Gość • Piątek [15.06.2018, 08:52:02] • [IP: 37.47.140.***]

Na stodniowke pojedziemy do Warszawy do Marriotta :)

Gość • Piątek [15.06.2018, 05:51:09] • [IP: 178.238.252.**]

Miło, że fajnie się bawili, młodzież musi się" wyszumieć" ale...czemu w takim miejscu, udawać dorosłych.Po takim hucznym balu, dokąd pójdą na studniówkę?

Gość • Czwartek [14.06.2018, 21:43:14] • [IP: 176.221.122.*]

Ja dziękuję rodzicom, którzy przygotowali tak fantastyczną zabawę naszej młodzieży, zastanawiam się jak to się udało za taką małą kwotę. DZIĘKUJĘ !!

Gość • Czwartek [14.06.2018, 20:09:07] • [IP: 164.127.164.***]

Dzisiaj są takie szkoły - ulegające temu co łatwe, idące za tym, co modne (a więc wygrywa TV, wzorce telewizyjne, czy" filmikowe" z internetu). Co łatwiej zrobić? Wydać kase na Hilton, ma sie od razu załatwione złudzenie, że się coś solidnie zrobiło, a w szkole solidne, to znaczy najczęsciej z zewnątrz szare, ale po jakims czasie kwitnące barwnie. Np.omawia się to, co tak łatwo uczniowie i ich często wykarmieni papką telewizyjna rodzice uznają za męczące, staroświeckie, np."Pana Tadeusza", " Lakę" - a w głowach mądrych świecić one będa światłem madrości już do końca życia, nie zwiędną jak to, co modne po roku. Trudniejsze było powiedziec uczniom i rodzicom: zostajemy w szkole, tu sami aranżujemy wystrój, nie pozujemy na dojrzałych, bo do dojrzałosci jeszcze kilka długich lat - a poniewaz jesteśmy w szkole, to jak najczęściej jesteśmy SAMODZIELNI, nie wykupujemy firm zewnętrznych - stac nas na to, jestesmy młodzi. --I prośba: nie tolerujcie słów z filmiku:" zaje...ście" i już nie wulgarne" super".

Gość • Czwartek [14.06.2018, 19:27:37] • [IP: 94.254.229.***]

Nie rozumiem co interesuje kogos ilosc pieniedzy wydana na bal - nie byl on obowiazkowy, co za tym idzie platnosc rowniez nie byla. Wszyscy bawili sie swietnie I chyba to jest najwazniejsze. Byl to bal w hiltonie wiec kreacje mlodziezy byly adekwatne do miejsca w ktorym sie znajdowali, I nie byly wcale przesadzone. Nie liczmy na to ze bal ktory ma byc zapamietany na dlugo - (bo chyba o to tu chodzilo, aby z gimnazjum miec jakies wspomnienia), bedzie odbywal sie na sali gimnastycznej jak na zakonczenie 6 klasy podstawowki. To nie byla mlodziez szkoly podstawowej tylko nastolatki z gimnzajum majace po 16 lat. niektore komentarze sie naprawde strasznie czyta, a co gorsze czytajac je mam wrazenie ze pisza to osoby ktore mlodosci nie wykorzystaly w ogole.

Gość • Czwartek [14.06.2018, 17:54:38] • [IP: 178.238.249.**]

Wszystko powinno mieć swoje miejsce i swój czas, inaczej w dorosłym życiu będzie już tylko nuuda, bo wcześniej wszystko już było.

Gość • Czwartek [14.06.2018, 17:38:54] • [IP: 185.210.36.***]

dziewczyny rozwydrzone -brak skromności przeklinają rozmowy płaskie

Gość • Czwartek [14.06.2018, 16:49:01] • [IP: 178.238.253.**]

Jak na 15 lat, to wybitnie dorodna ta nasza młodzież.

Gość • Czwartek [14.06.2018, 16:24:34] • [IP: 92.42.114.***]

Brawo młodzieży!!

Gość • Czwartek [14.06.2018, 16:06:37] • [IP: 164.127.164.***]

Cytuję coś gruntownie nietrafnego: z 11:32" ludzie to jest mlodziez inna niz za naszych czasow" . Nic podobnego! Młodziez będzie taka, jak jej chowanie, że sparafrazuję ulubieńca pedagogów, historyków kultury - A.F. Modrzewskiego. Jeśli bedziesz jej oferowac smartfon i nie książkę, osiądzie na poziomie smartfonu, jeśli nie postawisz zadania: udekoruj (nawet odlotowo, pomysłowo) salę w szkole, by tam fikac radosne hołubce, a wskażesz jej pretensjonalne jak dla młodych miejsce Hotel Hilton, to będziesz miec pretensjonalną młodzież. To ty przez swoją kapitulację, przez ulegnięcie snobującym sie i pustogłowym rodzicom pozostawisz dzieciom wspomnienia skażone pretensjonalnością, snobizmem - do końca życia będzie sie dziecku wydawać, że miarą dorosłości i smaku jest spora kasa na Hilton. I tak skurczy sie młodym mózg - do rozmiarów portfela i ambicji a la" The Bold and the Beautiful" ("Moda na Sukces")

Gość • Czwartek [14.06.2018, 16:03:28] • [IP: 93.94.190.**]

SAMI RODZICE ZACHWALAJĄ SWOJE POCIECH A SAMI MOLE SIEDZIELI W DOMU I NIGDZIE SIE NIE BAWILI NIC NADZWYCZAJNEGO JESZCZE BALETÓW NIE WIDZIELISCIE

Gość • Czwartek [14.06.2018, 15:46:59] • [IP: 80.245.189.***]

PIĘKNIE SIĘ BAWIĄ MŁODZI LUDZIE POZDRAWIAM WSZYSTKIEGO DOBREGO WAM ŻYCZĘ BO WY TO PRZYSZŁOŚĆ NASZEGO NARODU POZDRAWIAM

Gość • Czwartek [14.06.2018, 14:34:51] • [IP: 37.248.163.**]

Takie bale powinny odbywać się w szkołach.

Gość • Czwartek [14.06.2018, 14:34:42] • [IP: 37.47.190.***]

Pani policjant powinna dostać mandat za ten nos

Gość • Czwartek [14.06.2018, 14:11:04] • [IP: 95.129.224.***]

22 - 23 minuta dziewczę siedzące na Fotelu, może jak teraz się obejrzy to będzie wiedziała jak nie należy siedzieć

Gość • Czwartek [14.06.2018, 13:58:20] • [IP: 37.47.143.**]

nie żałujecie bo pewnie wasz bal był na hali sportowej w szkole i nie mieliście takich możliwościXD?

Gość • Czwartek [14.06.2018, 13:43:38] • [IP: 37.47.151.***]

My bawiliśmy się wspaniale, a ci którzy negatywnie komentują chyba sami nie wykorzystali lat swojej młodości. :)

Gość • Czwartek [14.06.2018, 12:38:58] • [IP: 95.166.56.***]

Hotel Hilton... hmmmm... Dla nieletnich...Takie bale powinny odbywać się w szkołach.

Gość • Czwartek [14.06.2018, 12:09:05] • [IP: 109.173.159.**]

Brakuje info ile to wszystko kosztowało rodziców. Dyskutuje sie zasadność programu +500 i +300, a nikomu nie przyjdzie do głowy ustalenie maksymalnej zawartosci tzw." koszyka szkolnego" czyli nieprzekraczalnej sumy, którą szkoła może wymagać na podręczniki (ćwiczenia uzywane nie istnieją !), zeszyty, przybory, kostium gimnastyczny, imprezy szkolne (ile razy do roku, co i za ile maksimum), ubezpieczenie opłaty na komitet i fundusz klasowy - a wszystko to w odniesieniu do średniej płacy w gminie !

Gość • Czwartek [14.06.2018, 11:32:30] • [IP: 77.111.247.**]

Niektore wypowiedzi na temat balu. ...malkotenci, ludzie to jest mlodziez inna niz za naszych czasow