░ Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Szczecinie Inspektorat w Świnoujściu poszukuje kandydatów do pracy. Wymagane wykształcenie: średnie. Miejsce pracy: ZUS Inspektorat w Świnoujściu ul. Piastowska 63. Więcej informacji na stronie: www.zus.pl lub u Kierownika Inspektoratu pod nr telefonu 91-382-38-02 ░

POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [21.05.2018, 17:03:39] • Świnoujście

Wiosenna oferta laboratorium Szpitala Miejskiego dla mieszkańców i gości

Wiosenna oferta laboratorium Szpitala Miejskiego dla mieszkańców i gości

fot. BIK UM Świnoujście

Laboratorium Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o.o. informuje, iż do 24.06.2018 r. realizować będzie badania diagnostyczne w następujących obszarach:

1. TSH- w cenie 18 zł (cena regularna 26 zł),
2. TSH, FT4 - w cenie 40 zł ( cena regularna 51 zł),
3. TSH, FT3, FT4 - w cenie 55 zł (cena regularna 76 zł),
4. TSH, FT3, FT4, aTPO, aTG- w cenie 121 zł (cena regularna 146 zł),
5. TSH, wit. D3- w cenie 59 zł (cena regularna 81 zł),
6. wit. D3- w cenie 45 zł (cena regularna 55 zł),
7. TSH, cholesterol całkowity, cholesterol HDL, cholesterol LDL, Triglicerydy- cena 40 zł (cena regularna 58 zł).

- Badania realizujemy bez skierowania. – informuje Dorota Konkolewska Prezes Szpitala - W przypadku posiadania skierowania od lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej (ze wskazaniem ww. zakresu badań), z którymi szpital posiada podpisaną umowę na finansowanie badań (w ramach rozliczeń NFZ) badania dla pacjenta są bezpłatne.

Na badania należy stawić się na czczo. Punkt pobrań: Laboratorium ul. Mieszka I 4 w Świnoujściu codziennie w godz. od 7.15 do 10.00 lub Dąbrowskiego 4 (I piętro pok. 127) od poniedziałku do piątku od 7.15 do 9.00).


komentarzy: 2, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-2 z 2

Gość • Poniedziałek [04.06.2018, 20:48:16] • [IP: 95.129.226.***]

Super za pieniądze wszystko można

Gość • Poniedziałek [21.05.2018, 22:14:26] • [IP: 89.229.87.***]

Niektórzy już skorzystali z promocji

Oglądasz 1-2 z 2
■ WOJSKO: 19 marca, w godzinach wieczornych były przeprowadzane zajęcia taktyczne w lesie na terenie obiektu wojskowego Karsibór. Podczas zajęć stosowano środki pozoracji. Użyte zostały świece dymne, które generują dym nietoksyczny i nieszkodliwy, a ich użycie nie stanowi zagrożenia dla zdrowia. Ćwiczenia tego typu prowadzone są cyklicznie, kilka razy w ciągu roku. Wzięło w nich udział ponad dwudziestu żołnierzy. Żaden z nich nie zgłaszał po zajęciach problemów ani dolegliwości - tłumaczy kmdr ppor. Grzegorz Lewandowski Rzecznik Prasowy 8. Flotylla Obrony Wybrzeża ■ Prom Karsibór uciekł z przeprawy! Nad wodą unosił się trujący opar! Zobacz film! ■ Niemiecki wymiar sprawiedliwości łaskawy dla sprawców napadu na taksówkarza ze Świnoujścia? ■ Córki odebrały testament matki zapisany na kartkach romansu. Ta książką niczym list w butelce po latach, wędrówki po falach życia trafiła w końcu do adresata. Mówi się, że takie historie zdarzają się tylko w hollywoodzkich produkcjach, jednak jedna z nich zdarzyła się w Świnoujściu. Tuż po naszej publikacji, w której opisaliśmy wzruszający temat testamentu anonimowej kobiety, która na kartkach książki kieruje ostatnie słowa do sowich najbliższy ma swój ciąg dalszy ■ Wojciech Zyska o Wolińskim Parku Narodowym: Na tle Wyspy Wolin to przysłowiowa „kość w gardle”. Pozostawiam park w dobrej kondycji. Odchodzę z podniesioną głową, dziękując jednocześnie wszystkim za współpracę i pomoc na rzecz ochrony tego parku – pisze w pożegnalnym liście dr inż. Wojciech Zyska, odwołany właśnie dyrektor Wolińskiego Parku Narodowego ■ „Do trumny ubierzcie mnie na różowo”. Wzruszający list pacjentki zapisany na kartkach książki ■ To Świnoujście rozpętało aferę międzynarodową. Komisja Europejska uruchomiła wobec Polski procedurę naruszenia unijnego prawa. Uruchomiona wobec Polski procedura naruszenia unijnego prawa dotyczy konfliktu z 2017 roku, kiedy świnoujski strażnik miejski spektakularnie zatrzymał niemieckie autobusy UBB na granicy. Chodzi o dostęp do międzynarodowego rynku usług autokarowych i autobusowych. Rąbka tajemnicy uchyliła nam Komisja Europejska ■ Trwają prace nad uchwałą krajobrazową, zwaną też kodeksem reklamowym. Będzie to dokument porządkujący przestrzeń publiczną miasta. Wprowadzi zasady i warunki umieszczania reklam, urządzeń reklamowych oraz małej architektury i ogrodzeń na terenie całego Świnoujścia ■