POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [18.05.2018, 17:54:07] • Świnoujście

Gołąb w szybie wentylacyjnym. Na pomoc mogli liczyć tylko na strażaków

Gołąb w szybie wentylacyjnym. Na pomoc mogli liczyć tylko na strażaków

fot. Czytelnik

Pani, która przebywała w tym budynku zadzwoniła po straż pożarną, ponieważ z zarządcą budynku nie można było się skontaktować, nadzieja została tylko w strażakach.

Dziś przed godziną 16.00 strażacy wyjechali do akcji przy ulicy Malczewskiego. Tym razem musieli wyruszyć do zaklinowanego w szybie wentylacyjnym gołębia. Gdy ptak został wyciągnięty, nie mógł polecieć dalej z powodu jego znacznego osłabienia. Straż pożarna musiała poczekać na odpowiednie służby opiekujące się żywymi i poszkodowanymi zwierzętami, które ostatecznie zabrały gołębia ze sobą.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 16, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-16 z 16

Gość • Sobota [19.05.2018, 21:00:41] • [IP: 80.245.187.***]

Straż miejska powinna zainteresować się dokarmiaczami gołębi przy Grunwaldzkiej i na skwerach w mieście. Obsrane i zasyfione jest całe miasto.

Znieczulica • Sobota [19.05.2018, 17:39:49] • [IP: 46.169.204.***]

Bez serca ludzie piszą takie komentarze.jak można spokojnie słuchać jak męczy się zwierzę. Żadnego wrażenia?kim trzeba być.potem zdziwienie że ludzie nieczuli, bez serca.a czego uczucie swe dzieci? Obojętności? Jaki naród taka troska. widac progres społeczny Januszy polskości. A wy do Europy chcecie.ohy wasz członek rodziny wpadł do studni, może pokażecie odruch serca

Gość • Sobota [19.05.2018, 15:45:18] • [IP: 109.243.209.**]

10:55 - Czy to piszesz jako koza? Czasem mam wrażenie, że wiele postów piszą ci, którzy poniewaz wierzyli w zabawną reinkarnację, to dostali, jak wierzyli i piszą jako małpy, kozy, dzięcioły (tym ostatnim najłatwiej pisać na forum, bo kują dziobem w klawiaturę).

Gość • Sobota [19.05.2018, 11:40:07] • [IP: 77.88.191.**]

Pier... ci strazacy nie maja nic lepszego do roboty.

Gość • Sobota [19.05.2018, 10:55:42] • [IP: 178.238.249.**]

Ciekawe czy ci bezduszni jak wrócą kiedyś pod postacią gołębia i wpadną do szybu wentylacyjnego zmienią zdanie.

Gość • Sobota [19.05.2018, 01:08:38] • [IP: 188.146.105.*]

Gołąb nie gołąb, ale jak można było przyglądać się biernie konaniu czegokolwiek to takie dziwne że ktoś się zainteresował !?

Gość • Piątek [18.05.2018, 23:25:50] • [IP: 37.4.252.**]

Głupi to nie ten co dzwonił ale ten co przyjechał

Gość • Piątek [18.05.2018, 22:53:50] • [IP: 62.69.253.***]

Ludzie, którzy piszą takie komentarze są bez serca.

Gość • Piątek [18.05.2018, 22:36:43] • [IP: 94.254.230.**]

Miałam się nie wypowiadać w odpowiedzi ba głupie komentarze ale nie mogę się powstrzymać. Ciekawe d...Ile co byście zrobili, gdy od 24 godzin czeka się na obiecaną pomóc od zarządcy budynku, nikt nie przyjeżdża, ptak rzuca się w szybie, cierpi, a na kolejny telefon z zapytaniem co z kominiarzem który miał przyjść pada odpowiedź...W przyszłym tygodniu. Byście czekali?? Próby wydobycia tego stworzenia samemu nie powiodło się, i co czekacie aż padnie z wyczerpania, zacznie się rozkładać w szybie waszej łazienki... Gratuluję myślenia tępy narodzie!!

Gość • Piątek [18.05.2018, 20:54:19] • [IP: 178.235.183.*]

Tak jak szanuję strażaków to ta interwencja to naprawdę jakaś greanda w biały dzień.

Gość • Piątek [18.05.2018, 20:30:33] • [IP: 92.42.114.***]

Ale jaja ! Jak będzie mnie swędziało, to straż też przyjedzie by mnie podrapać. Czy z byle pierdołą trzeba dzwonić na telefon straży i angażować w banalnych sprawach. Czy w naszym mieście żyją sami nieudacznicy i lewusy nie potrafiący nic samodzielnie zrobić.

śikawko wy • Piątek [18.05.2018, 18:40:44] • [IP: 77.111.245.**]

jednen głąb w szybie wentylacyjnym i dwa samo chody 20 strarzakuw bo wiencey niebyło w remnizie

Kość • Piątek [18.05.2018, 18:37:25] • [IP: 88.156.233.**]

Cytat z tytułu:" Na pomoc mogli liczyć tylko na strażaków". Tak to ja Kali ja czytać i pisać po polskiemu umieć bardzo dobra. a tutaj kolejna perełka" nie mógł polecieć dalej" a gdzie on bliżej leciał wcześniej w tym szybie?

Gość • Piątek [18.05.2018, 18:32:37] • [IP: 176.221.123.***]

a myślałem że w garnku na rosół.

Gość • Piątek [18.05.2018, 18:17:55] • [IP: 37.4.252.**]

Jaja jakieś. Wozy strażackie do gołębia. Nie wiadomo jak to komentować. Ktoś jest za to odpowiedzialny? Ile to kosztowało?

Gość • Piątek [18.05.2018, 18:09:07] • [IP: 79.140.194.**]

1 X GALAB I DWA WOZY STRAZACKIE !! CO ZA BESSENS ?? KTO ZA TO ZAPLACI ?? GLUPOTA LUDZKA NIE ZNA ROZMIARU...

Oglądasz 1-16 z 16
■ Przytór-Łunowo. Stała organizacja ruchu na ulicy Zalewowej. Od najbliższego piątku 19. października 2018 r. na ulicy Zalewowej, odcinek od ul. Sąsiedzkiej do ul. Szmaragdowej, zostanie wprowadzona stała organizacja ruchu. Prosimy o szczególne zwracanie uwagi na oznakowanie i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. UM Świnoujście ■
■ 71-letnia kobieta zginęła pod kołami TIR-a. Do tragedii doszło kilkanaście minut po godzinie 11 na przejściu dla pieszych ■ Święto Edukacji po świnoujsku, czyli kampania wyborcza na koszt podatnika ■ Dotyczy utrudnień w ruchu na ul. Bydgoskiej. Od 10 października 2018r. do 30 kwietnia 2019r. roku w związku z prowadzonymi pracami dotyczącymi modernizacji i przebudowy, wyłączona z ruchu będzie ulica Bydgoska, na odcinku od skrzyżowania z ulicą Gdańską poprzez skrzyżowanie z ulicą Olsztyńską, które też będzie objęte przebudową i dalej od skrzyżowania z ulicą Olsztyńską do skrzyżowania z ulicą Zamkową. Prosimy o rozważną jazdę, przestrzeganie oznakowania pionowego i poziomego oraz poleceń wydawanych przez osoby kierujące ruchem. Za utrudnienia przepraszamy. WIM UM ■ Jarosław Kaczyński: Władza absolutna demoralizuje absolutnie. W Polsce jest wiele miast, w których urzędują prezydenci od kilku kadencji. Wieloletnie sprawowanie władzy przez jedną osobę budzi kontrowersje. O tak długo sprawujących władzę prezydencką, wypowiedział się publicznie w dniu 06 października 2018 r. Prezes PiS Jarosław Kaczyński w czasie spotkania przedwyborczego w Krośnie, gdzie PiS walczy o zmianę na funkcji Prezydenta ■ Czy grozi nam zamknięcie przeprawy? 40-letnie pomosty przy promach Karsibór uginają się pod ciężarem dużych pojazdów. Sami pracownicy żeglugi nieraz patrzą na sytuację z niepokojem, jednak zdaniem kierownictwa żeglugi, nie ma powodów do obaw. ■ Bardzo groźny wypadek wydarzył się w środę wieczorem na torach. Pociąg relacji Przemyśl-Świnoujście potrącił mężczyznę który leżał na torach przy tzw. "dzikim przejściu". Jak się nieoficjalnie dowiedziała nasza redakcja, stan około 60-latka jest ciężki ■ Syn kierowcy taksówki, który został pobity w sierpniu tego roku, odebrał z Berlina skradziony samochód ojca. W środku były narkotyki i pałka teleskopowa ■ Mieszkaniec Przytoru: Nie możemy spać przez muczenie krów! Niech ktoś pomoże! Do redakcji portalu iswinoujscie.pl zwrócił się mieszkaniec Przytoru z prośbą o nagłośnienie problemu, który nęka jego oraz sąsiadów. Chodzi o muczenie krów ■ Niemiecki rynek w ogniu! Z szalejącym pożarem walczyło 6 zastępów straży pożarnej! Właściciele stali ze łzami w oczach. Po godzinie 02:00, dyspozytor Państwowej Straży Pożarnej odebrał zgłoszenie o palących się punktach handlowych przy ulicy Wojska Polskiego. Jak się okazało, kilkumetrowe płomienie trawiły dobytek właścicieli i zaczęły obejmować drzewa oraz pobliskie zabudowania. Do walki z ogniem skierowani zostali strażacy ze Świnoujścia, jednak szybko okazało się, że ogień pod wpływem wiatru wymyka się spod kontroli i potrzebne będzie wsparcie ■ W biały dzień niemal w centrum miasta został pobity człowiek ■ Alarmujące wieści o zatrutych parówkach znów wstrząsnęły posiadaczami psów. Dwa miesiące temu wszyscy szukali truciciela, który rozrzucał śmiercionośną żywność w parku przy Chopina. Teraz parówki nafaszerowane trutką na szczury są rozrzucane na osiedlu Gdyńska. W tej sprawie piszą do nas przerażeni Czytelnicy, którzy boją się o swoje pieski ■ Świat polityki jest jak poker, do ostatniej rozgrywki nie można się zdradzić i trzeba zachować kamienną twarz, nawet gdy karta nie idzie po naszej myśli. Przekonał się o tym Mateusz Rojewski z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, który przyznał, że kandydatem Prawa i Sprawiedliwości w nadchodzących wyborach na Prezydenta Miasta Świnoujście jest Janusz Żmurkiewicz. Teraz jego przełożeni zapowiadają, że wobec Pana Mateusza Rojewskiego zostaną wyciągnięte konsekwencje służbowe! Wszystko zaczęło się od pytania jednego z mieszkańców Świnoujścia, odnośnie kandydata PiS w nadchodzących wyborach na Prezydenta Miasta Świnoujście, przesłanego w formularzu „Napisz do Ministra”. Odpowiedzi udzielił pracownik Biura Ministra – Mateusz Rojewski, który poinformował że kandydatem PiS jest obecny prezydent – Janusz Żmurkiewicz ■ Masowo oszukuje na portalu OLX i twierdzi że zarobił ponad 2 miliony. Kim jest Kacper ze Świnoujścia? Zobacz film! ■ Dar krwi jest darem życia - Czytelniczka dziękuje wszystkim, którzy pomogli jej mamie ■ Zderzenie rowerzystów może mieć naprawdę poważne skutki. Do takiego wypadku doszło w piątek na ścieżce rowerowej przy ulicy Matejki, gdzie 13-latek zajechał drogę innemu rowerzyście. Wskutek zderzenia chłopiec upadł na chodnik doznając urazu głowy na tyle poważnego, że został przetransportowany do jednego ze szpitali w Szczecinie. ■ Już dawno przywykliśmy do widoku dzików przechadzających się ulicami, czasem można spotkać wytwornego lisa lub nawet godnego borsuka. Ale lubieżny Łoś, to coś nowego. Ostrzegamy mieszkańców, w mieście grasuje ciekawski łoś, niedyskretnie podglądający mieszkańców przez okna. Chrońmy żony, matki i małe dzieci, prawdziwe zwierzę grasuje po mieście ■ Na jednej z działek znaleziono zwłoki dwóch osób. Oględziny miejsca trwały do późnych godzin nocnych. W sprawie prowadzone jest śledztwo. Wczoraj w godzinach popołudniowych za świetlicą Ogrody Granica znaleziono ciała dwóch osób. Zwłoki kobiety i mężczyzny były już w stanie rozkładu. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że denaci mieli ponad 60 lat. Ciało mężczyzny wisiało wewnątrz, kobiety leżało. Na miejscu zjawił się prokurator, policja, wezwano również strażaków, którzy pomagali w akcji po zmroku, doświetlając teren. Ciała zostały zabezpieczone do sekcji zwłok i zabrane ■