POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [18.05.2018, 17:54:07] • Świnoujście

Gołąb w szybie wentylacyjnym. Na pomoc mogli liczyć tylko na strażaków

Gołąb w szybie wentylacyjnym. Na pomoc mogli liczyć tylko na strażaków

fot. Czytelnik

Pani, która przebywała w tym budynku zadzwoniła po straż pożarną, ponieważ z zarządcą budynku nie można było się skontaktować, nadzieja została tylko w strażakach.

Dziś przed godziną 16.00 strażacy wyjechali do akcji przy ulicy Malczewskiego. Tym razem musieli wyruszyć do zaklinowanego w szybie wentylacyjnym gołębia. Gdy ptak został wyciągnięty, nie mógł polecieć dalej z powodu jego znacznego osłabienia. Straż pożarna musiała poczekać na odpowiednie służby opiekujące się żywymi i poszkodowanymi zwierzętami, które ostatecznie zabrały gołębia ze sobą.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 17, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-17 z 17

Gość • Sobota [19.05.2018, 21:00:41] • [IP: 80.245.187.***]

Straż miejska powinna zainteresować się dokarmiaczami gołębi przy Grunwaldzkiej i na skwerach w mieście. Obsrane i zasyfione jest całe miasto.

Znieczulica • Sobota [19.05.2018, 17:39:49] • [IP: 46.169.204.***]

Bez serca ludzie piszą takie komentarze.jak można spokojnie słuchać jak męczy się zwierzę. Żadnego wrażenia?kim trzeba być.potem zdziwienie że ludzie nieczuli, bez serca.a czego uczucie swe dzieci? Obojętności? Jaki naród taka troska. widac progres społeczny Januszy polskości. A wy do Europy chcecie.ohy wasz członek rodziny wpadł do studni, może pokażecie odruch serca

Gość • Sobota [19.05.2018, 15:45:18] • [IP: 109.243.209.**]

10:55 - Czy to piszesz jako koza? Czasem mam wrażenie, że wiele postów piszą ci, którzy poniewaz wierzyli w zabawną reinkarnację, to dostali, jak wierzyli i piszą jako małpy, kozy, dzięcioły (tym ostatnim najłatwiej pisać na forum, bo kują dziobem w klawiaturę).

Gość • Sobota [19.05.2018, 11:40:07] • [IP: 77.88.191.**]

Pier... ci strazacy nie maja nic lepszego do roboty.

Gość • Sobota [19.05.2018, 10:55:42] • [IP: 178.238.249.**]

Ciekawe czy ci bezduszni jak wrócą kiedyś pod postacią gołębia i wpadną do szybu wentylacyjnego zmienią zdanie.

Gość • Sobota [19.05.2018, 01:08:38] • [IP: 188.146.105.*]

Gołąb nie gołąb, ale jak można było przyglądać się biernie konaniu czegokolwiek to takie dziwne że ktoś się zainteresował !?

Gość • Piątek [18.05.2018, 23:25:50] • [IP: 37.4.252.**]

Głupi to nie ten co dzwonił ale ten co przyjechał

Gość • Piątek [18.05.2018, 22:53:50] • [IP: 62.69.253.***]

Ludzie, którzy piszą takie komentarze są bez serca.

Gość • Piątek [18.05.2018, 22:36:43] • [IP: 94.254.230.**]

Miałam się nie wypowiadać w odpowiedzi ba głupie komentarze ale nie mogę się powstrzymać. Ciekawe d...Ile co byście zrobili, gdy od 24 godzin czeka się na obiecaną pomóc od zarządcy budynku, nikt nie przyjeżdża, ptak rzuca się w szybie, cierpi, a na kolejny telefon z zapytaniem co z kominiarzem który miał przyjść pada odpowiedź...W przyszłym tygodniu. Byście czekali?? Próby wydobycia tego stworzenia samemu nie powiodło się, i co czekacie aż padnie z wyczerpania, zacznie się rozkładać w szybie waszej łazienki... Gratuluję myślenia tępy narodzie!!

Gość • Piątek [18.05.2018, 20:54:19] • [IP: 178.235.183.*]

Tak jak szanuję strażaków to ta interwencja to naprawdę jakaś greanda w biały dzień.

Gość • Piątek [18.05.2018, 20:30:33] • [IP: 92.42.114.***]

Ale jaja ! Jak będzie mnie swędziało, to straż też przyjedzie by mnie podrapać. Czy z byle pierdołą trzeba dzwonić na telefon straży i angażować w banalnych sprawach. Czy w naszym mieście żyją sami nieudacznicy i lewusy nie potrafiący nic samodzielnie zrobić.

Gość • Piątek [18.05.2018, 19:33:25] • [IP: 37.47.174.**]

śikawko wy • Piątek [18.05.2018, 18:40:44] • [IP: 77.111.245.**]

jednen głąb w szybie wentylacyjnym i dwa samo chody 20 strarzakuw bo wiencey niebyło w remnizie

Kość • Piątek [18.05.2018, 18:37:25] • [IP: 88.156.233.**]

Cytat z tytułu:" Na pomoc mogli liczyć tylko na strażaków". Tak to ja Kali ja czytać i pisać po polskiemu umieć bardzo dobra. a tutaj kolejna perełka" nie mógł polecieć dalej" a gdzie on bliżej leciał wcześniej w tym szybie?

Gość • Piątek [18.05.2018, 18:32:37] • [IP: 176.221.123.***]

a myślałem że w garnku na rosół.

Gość • Piątek [18.05.2018, 18:17:55] • [IP: 37.4.252.**]

Jaja jakieś. Wozy strażackie do gołębia. Nie wiadomo jak to komentować. Ktoś jest za to odpowiedzialny? Ile to kosztowało?

Gość • Piątek [18.05.2018, 18:09:07] • [IP: 79.140.194.**]

1 X GALAB I DWA WOZY STRAZACKIE !! CO ZA BESSENS ?? KTO ZA TO ZAPLACI ?? GLUPOTA LUDZKA NIE ZNA ROZMIARU...

Oglądasz 1-17 z 17
■ Tylko w tym roku 30 rodzin ze Świnoujścia musi zwrócić świadczenia z tytułu 500+ ■ Trzej zatrzymani za napaść na taksówkarza na drodze S3 w okolicy Babigoszczy to obywatele Niemiec. Tak wynika z ustaleń policji ■ Nieznani sprawcy napadli na taksówkarza ze Świnoujścia na drodze DK3. Do zdarzenia doszło między Przybiernowem a Babigoszczą. Sprawcy uciekli, trwa policyjna obawa. Do taksówki pana Mirosława ze Świnoujścia wsiadło dziś rano prawdopodobnie dwóch pasażerów. Samochód udał się w stronę Szczecina. Między Przybiernowem a Babigoszczą taksówkarz został zaatakowany i wyrzucony z auta. Sprawcy ukradli samochód i oddalili się w nieznanym kierunku. Taksówkarza w ciężkim stanie zabrał śmigłowiec LPR. Trwa policyjna obława na sprawców napadu i kradzieży. ■ Premier Mateusz Morawiecki ogłosił, że wybory samorządowe odbędą się w niedzielę 21 października 2018 r. Zgodnie z terminarzem, druga tura wyborów na wójtów, burmistrzów odbędzie się 2 tygodnie później, czyli 4 listopada. Od dziś - przez 9 dni - partie polityczne, koalicje, stowarzyszenia, organizacje społeczne i sami wyborcy mogą tworzyć komitety wyborcze. 21 października będziemy głosowali na swoich przedstawicieli do rad gmin, powiatów, sejmików wojewódzkich, a także wójtów, burmistrzów i prezydentów miast. Od momentu ogłoszenia aktu zarządzenia wyborów rusza też kampania wyborcza. ■ Mieszkańcy coraz częściej krytycznie oceniają inwestycyjne pomysły i decyzje obecnej władzy. Tym razem wiele emocji wywołało otoczenie Szkoły Podstawowej nr 6 przy ul. Kościuszki. To pewne, że najłatwiej się inwestuje kiedy przestrzeń jest pusta, stąd pewnie bezmyślna decyzja o likwidacji całej dotychczasowej zieleni przed szkołą. Urząd co prawda zapowiada, że nie długo pojawią się tam nowe nasadzenia drzewek, ale obecne wrażenia są po prostu złe ■ Powrócili cali i zdrowi. O godzinie 7.30, na pokładzie promu "Gryf" powrócili do Świnoujścia strażacy uczestniczący w akcji gaszenia pożarów lasów w Szwecji. W uroczystości powitania uczestniczyli premier Morawiecki i szef MSWiA ■ Firma Astaldi poinformowała, że nie podpisze umowy na zaprojektowanie i budowę tunelu pomiędzy wyspami Uznam i Wolin w Świnoujściu. Umowa miała być podpisana w wyznaczonym przez Miasto terminie 3 sierpnia. Kilkanaście godzin przed wyznaczonym terminem Włosi podjęli ostateczną decyzję o rezygnacji z kontraktu. W komunikacie na tę okoliczność włoska spółka informuje: "Astaldi odstępuje od podpisania umowy na projekt: „Usprawnienie połączenia komunikacyjnego pomiędzy wyspami Uznam i Wolin w Świnoujściu – budowa tunelu pod Świną” z powodu: Upływu prawie dwóch lat od przedstawienia oferty do rozpoczęcia robót Braku rzeczywistej waloryzacji kosztów robót w Polsce, które tylko w ostatnim czasie wzrosły o 30 proc. Dużego ryzyka wydłużania się procedur rozliczania robót dodatkowych Braków w dostępie do zasobów materiałowych i osobowych na polskim rynku" ■