POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [18.05.2018, 16:18:15] • Świnoujście

Sezon tuż, tuż, a mistrzów parkowania nie brakuje

Sezon tuż, tuż, a mistrzów parkowania nie brakuje

fot. Czytelnik

Kierowca srebrnego Volkswagena na kamieńskich rejestracjach najprawdopodobniej nie mógł znaleźć miejsca parkingowego, więc zaparkował swój pojazd przy chodniku, ale w miejscu niedozwolonym.

Wiadomo, że każdy może być zmęczony po długim pracowitym weekendzie, ale to nie znaczy, że możemy robić rzeczy dla nas niedozwolonych. Dziś około godziny 12:50 przy Placu Słowiańskim kierowca srebrnego Volkswagena najwidoczniej był tak zmęczony, że nie zauważył znaków wyraźnie mówiących o zakazie zatrzymywania pojazdu w tym właśnie miejscu. Samochód utrudniał manewry oraz przejazd innym kierowcom.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 29, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 29

Gość • Wtorek [22.05.2018, 19:33:00] • [IP: 178.238.253.***]

nikomu nie utrudniał manewrów ani przejazdu...nie ma wystarczająco dużo miejsc a każdy tam do banków przyjeżdża, albo do bankomatu i staje tylko na chwilę...po co robić wielką aferę?? poza tym nie ma żadnego znaku jak widać że tam zakaz postoju jest...

Gość • Sobota [19.05.2018, 20:03:02] • [IP: 94.254.234.**]

nie ma tam zakazu wiec policja moze sobie przejechac obok...

Gość • Sobota [19.05.2018, 08:27:27] • [IP: 94.254.225.**]

Dlaczego nie można wziąć przykladu z Niemców którzy za 400 euro (przypadek znajomych w Ahlbecku) odholowują takie pojazdy na koszt wlasciciela i mają problem z głowy

Gośćmariolka • Sobota [19.05.2018, 08:05:11] • [IP: 94.254.236.**]

Bez paniki nawet jak zastawią ten przejazd to można do okoła muzeum objechać. helołłłł

Gość • Sobota [19.05.2018, 07:14:37] • [IP: 93.94.187.***]

WIELKIE MI COŚ. SAMA TAM PARKUJE

Gość • Sobota [19.05.2018, 06:40:14] • [IP: 62.69.254.***]

Bedze tunel, zacznie sie horror.

Gość • Sobota [19.05.2018, 01:57:41] • [IP: 92.42.116.***]

"Ponaprawiajcie" po świnoujsku ulice, kierowcy zniechęceni ich stanem przestaną jeździć po mieście i spokój. Dziury są z roku na rok większe :)

Gość • Piątek [18.05.2018, 23:34:49] • [IP: 92.42.114.**]

Akurat ten kierowca, postawił tak auto, że nawet tirem tam wyrobisz... a pewnie było tak, że przyjechał do bankomatu/apteki/złotego rogu i stanął na chwilę i wielka zadyma, gdyby z takim zaangażowaniem jak walą apartamentowce tworzono miejsca przestrzenie parkingowe to nie byłoby tylu problemów.

Gość • Piątek [18.05.2018, 23:01:46] • [IP: 178.235.181.***]

A dlaczego nie wolno w tym miejscu stawać) jest przejazd nie ma zakazu

Gość • Piątek [18.05.2018, 21:56:43] • [IP: 157.25.45.***]

kto tak pisze że żle parkują, to ci co nie mają samochodów i staży ludzie, im wszystko przeszkadza

Gość • Piątek [18.05.2018, 21:48:08] • [IP: 178.235.176.***]

To jest pikuś na tym skręcie widziałam tylu parkujących że przez co najmniej pół godziny nie można było przejechać, ciekawe gdzie były służby porządkowe!!

Gość • Piątek [18.05.2018, 21:21:14] • [IP: 94.254.239.**]

w tym miejscu nie ma żadnego zakazu, przejazd obok jest oraz nie ma tam pasów ani żadnego chodnika zeby blokował przejazd...

Gość • Piątek [18.05.2018, 20:37:47] • [IP: 94.254.177.***]

Swinioujski standard

Gość • Piątek [18.05.2018, 20:16:01] • [IP: 77.112.60.***]

Oj tam.normalnie zaparkowal. ma moze ktos zdjecie niemca ktory dwa dni temu wjechal kolo kosciola na rondo pod prad?to jest dopiero news.nazwalbym go w polsce moge wszystko, bo wszystkich mam w d...a potem pytanie :na jakich zasadach niemcy zdaja prawo jazdy?

Gość • Piątek [18.05.2018, 19:53:48] • [IP: 178.235.182.***]

ta mistrzowie parkowania podejdźcie na platan jak sa jakies swieta czy sezon tu nie patrza ze chodnik kiedyś ktoś się w... i będą karne k... i wtedy będą szukac wandala co zniszczyl im samchod czy cos w tym stylu a ludzie maja chodzic po trawnikachnormalna kmedia a straz w MC DONALDZIE JAJA

Gość • Piątek [18.05.2018, 18:57:59] • [IP: 80.245.189.***]

Wszędzie pełno spoleczniakow. Najlepiej potraficie kogoś innego widzieć, popatrzcie na siebie. Weźcie się ludzie za życie swoje.

Gość • Piątek [18.05.2018, 18:56:49] • [IP: 31.0.65.***]

Policja olewa parkowanie. Radiowóz jedzie i nie zwraca uwagi na takich asów. Lepiej zadzwonić na straż miejską.

Gość • Piątek [18.05.2018, 18:54:15] • [IP: 94.254.231.***]

Z okna widzę trawnik przed ogrodniczym jedno auto stoi. Nie sieje fermentu !

Gość • Piątek [18.05.2018, 18:52:51] • [IP: 37.47.160.***]

A gdzie tam jest znak jakiś zakazu ?!?!?!?!

Gość • Piątek [18.05.2018, 18:15:35] • [IP: 94.254.226.***]

Nie widzę żadnego problemu. Dużo miejsca jest na przejazd. Czytelnik jak nie ma co robić to niech się zajmie swoją żona lub córka. Widzę że ma duże problemy emocjonalne lub rodzinne. Wstyd

Gość • Piątek [18.05.2018, 17:39:37] • [IP: 176.221.122.***]

Temat parkowania robi się już nudny jak powstanie tunel to będzie jeszcze gorzej.

Gość • Piątek [18.05.2018, 17:38:06] • [IP: 79.191.254.***]

Czy wreszcie zamiast tego pierdolamentu dowiemy się komu i za ile wlepiono mandat? Póki co, popełniajacemu wykroczenie ochronnie zamazuje się tablicę rejestracyjną. Głupota, miałkość i tchórzostwo!!

Go�� • Piątek [18.05.2018, 17:34:23] • [IP: 80.211.250.***]

997 albo 112 czytelniku. Od razu go nauczy 300 pln! :-)

Gość • Piątek [18.05.2018, 17:08:55] • [IP: 94.254.225.*]

Jakoś wczesniej nikomu to nie przeszkadzało, a przecież codziennie staje w tym miejscu jaguar na swinoujskich numerach. rowni i rowniejsi?

Gość • Piątek [18.05.2018, 17:04:01] • [IP: 77.255.117.***]

Fakt faktem -" mistrzów parkowania" nie brakuje. Brakuje za to czego innego - miejsc parkingowych. A co się będzie działo po wybudowaniu tunelu? pozostawiam domniemaniom.

Oglądasz 1-25 z 29
■ Tylko w tym roku 30 rodzin ze Świnoujścia musi zwrócić świadczenia z tytułu 500+ ■ Trzej zatrzymani za napaść na taksówkarza na drodze S3 w okolicy Babigoszczy to obywatele Niemiec. Tak wynika z ustaleń policji ■ Nieznani sprawcy napadli na taksówkarza ze Świnoujścia na drodze DK3. Do zdarzenia doszło między Przybiernowem a Babigoszczą. Sprawcy uciekli, trwa policyjna obawa. Do taksówki pana Mirosława ze Świnoujścia wsiadło dziś rano prawdopodobnie dwóch pasażerów. Samochód udał się w stronę Szczecina. Między Przybiernowem a Babigoszczą taksówkarz został zaatakowany i wyrzucony z auta. Sprawcy ukradli samochód i oddalili się w nieznanym kierunku. Taksówkarza w ciężkim stanie zabrał śmigłowiec LPR. Trwa policyjna obława na sprawców napadu i kradzieży. ■ Premier Mateusz Morawiecki ogłosił, że wybory samorządowe odbędą się w niedzielę 21 października 2018 r. Zgodnie z terminarzem, druga tura wyborów na wójtów, burmistrzów odbędzie się 2 tygodnie później, czyli 4 listopada. Od dziś - przez 9 dni - partie polityczne, koalicje, stowarzyszenia, organizacje społeczne i sami wyborcy mogą tworzyć komitety wyborcze. 21 października będziemy głosowali na swoich przedstawicieli do rad gmin, powiatów, sejmików wojewódzkich, a także wójtów, burmistrzów i prezydentów miast. Od momentu ogłoszenia aktu zarządzenia wyborów rusza też kampania wyborcza. ■ Mieszkańcy coraz częściej krytycznie oceniają inwestycyjne pomysły i decyzje obecnej władzy. Tym razem wiele emocji wywołało otoczenie Szkoły Podstawowej nr 6 przy ul. Kościuszki. To pewne, że najłatwiej się inwestuje kiedy przestrzeń jest pusta, stąd pewnie bezmyślna decyzja o likwidacji całej dotychczasowej zieleni przed szkołą. Urząd co prawda zapowiada, że nie długo pojawią się tam nowe nasadzenia drzewek, ale obecne wrażenia są po prostu złe ■ Powrócili cali i zdrowi. O godzinie 7.30, na pokładzie promu "Gryf" powrócili do Świnoujścia strażacy uczestniczący w akcji gaszenia pożarów lasów w Szwecji. W uroczystości powitania uczestniczyli premier Morawiecki i szef MSWiA ■ Firma Astaldi poinformowała, że nie podpisze umowy na zaprojektowanie i budowę tunelu pomiędzy wyspami Uznam i Wolin w Świnoujściu. Umowa miała być podpisana w wyznaczonym przez Miasto terminie 3 sierpnia. Kilkanaście godzin przed wyznaczonym terminem Włosi podjęli ostateczną decyzję o rezygnacji z kontraktu. W komunikacie na tę okoliczność włoska spółka informuje: "Astaldi odstępuje od podpisania umowy na projekt: „Usprawnienie połączenia komunikacyjnego pomiędzy wyspami Uznam i Wolin w Świnoujściu – budowa tunelu pod Świną” z powodu: Upływu prawie dwóch lat od przedstawienia oferty do rozpoczęcia robót Braku rzeczywistej waloryzacji kosztów robót w Polsce, które tylko w ostatnim czasie wzrosły o 30 proc. Dużego ryzyka wydłużania się procedur rozliczania robót dodatkowych Braków w dostępie do zasobów materiałowych i osobowych na polskim rynku" ■