POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [18.05.2018, 16:18:15] • Świnoujście

Sezon tuż, tuż, a mistrzów parkowania nie brakuje

Sezon tuż, tuż, a mistrzów parkowania nie brakuje

fot. Czytelnik

Kierowca srebrnego Volkswagena na kamieńskich rejestracjach najprawdopodobniej nie mógł znaleźć miejsca parkingowego, więc zaparkował swój pojazd przy chodniku, ale w miejscu niedozwolonym.

Wiadomo, że każdy może być zmęczony po długim pracowitym weekendzie, ale to nie znaczy, że możemy robić rzeczy dla nas niedozwolonych. Dziś około godziny 12:50 przy Placu Słowiańskim kierowca srebrnego Volkswagena najwidoczniej był tak zmęczony, że nie zauważył znaków wyraźnie mówiących o zakazie zatrzymywania pojazdu w tym właśnie miejscu. Samochód utrudniał manewry oraz przejazd innym kierowcom.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 29, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 29

Gość • Wtorek [22.05.2018, 19:33:00] • [IP: 178.238.253.***]

nikomu nie utrudniał manewrów ani przejazdu...nie ma wystarczająco dużo miejsc a każdy tam do banków przyjeżdża, albo do bankomatu i staje tylko na chwilę...po co robić wielką aferę?? poza tym nie ma żadnego znaku jak widać że tam zakaz postoju jest...

Gość • Sobota [19.05.2018, 20:03:02] • [IP: 94.254.234.**]

nie ma tam zakazu wiec policja moze sobie przejechac obok...

Gość • Sobota [19.05.2018, 08:27:27] • [IP: 94.254.225.**]

Dlaczego nie można wziąć przykladu z Niemców którzy za 400 euro (przypadek znajomych w Ahlbecku) odholowują takie pojazdy na koszt wlasciciela i mają problem z głowy

Gośćmariolka • Sobota [19.05.2018, 08:05:11] • [IP: 94.254.236.**]

Bez paniki nawet jak zastawią ten przejazd to można do okoła muzeum objechać. helołłłł

Gość • Sobota [19.05.2018, 07:14:37] • [IP: 93.94.187.***]

WIELKIE MI COŚ. SAMA TAM PARKUJE

Gość • Sobota [19.05.2018, 06:40:14] • [IP: 62.69.254.***]

Bedze tunel, zacznie sie horror.

Gość • Sobota [19.05.2018, 01:57:41] • [IP: 92.42.116.***]

"Ponaprawiajcie" po świnoujsku ulice, kierowcy zniechęceni ich stanem przestaną jeździć po mieście i spokój. Dziury są z roku na rok większe :)

Gość • Piątek [18.05.2018, 23:34:49] • [IP: 92.42.114.**]

Akurat ten kierowca, postawił tak auto, że nawet tirem tam wyrobisz... a pewnie było tak, że przyjechał do bankomatu/apteki/złotego rogu i stanął na chwilę i wielka zadyma, gdyby z takim zaangażowaniem jak walą apartamentowce tworzono miejsca przestrzenie parkingowe to nie byłoby tylu problemów.

Gość • Piątek [18.05.2018, 23:01:46] • [IP: 178.235.181.***]

A dlaczego nie wolno w tym miejscu stawać) jest przejazd nie ma zakazu

Gość • Piątek [18.05.2018, 21:56:43] • [IP: 157.25.45.***]

kto tak pisze że żle parkują, to ci co nie mają samochodów i staży ludzie, im wszystko przeszkadza

Gość • Piątek [18.05.2018, 21:48:08] • [IP: 178.235.176.***]

To jest pikuś na tym skręcie widziałam tylu parkujących że przez co najmniej pół godziny nie można było przejechać, ciekawe gdzie były służby porządkowe!!

Gość • Piątek [18.05.2018, 21:21:14] • [IP: 94.254.239.**]

w tym miejscu nie ma żadnego zakazu, przejazd obok jest oraz nie ma tam pasów ani żadnego chodnika zeby blokował przejazd...

Gość • Piątek [18.05.2018, 20:37:47] • [IP: 94.254.177.***]

Swinioujski standard

Gość • Piątek [18.05.2018, 20:16:01] • [IP: 77.112.60.***]

Oj tam.normalnie zaparkowal. ma moze ktos zdjecie niemca ktory dwa dni temu wjechal kolo kosciola na rondo pod prad?to jest dopiero news.nazwalbym go w polsce moge wszystko, bo wszystkich mam w d...a potem pytanie :na jakich zasadach niemcy zdaja prawo jazdy?

Gość • Piątek [18.05.2018, 19:53:48] • [IP: 178.235.182.***]

ta mistrzowie parkowania podejdźcie na platan jak sa jakies swieta czy sezon tu nie patrza ze chodnik kiedyś ktoś się w... i będą karne k... i wtedy będą szukac wandala co zniszczyl im samchod czy cos w tym stylu a ludzie maja chodzic po trawnikachnormalna kmedia a straz w MC DONALDZIE JAJA

Gość • Piątek [18.05.2018, 18:57:59] • [IP: 80.245.189.***]

Wszędzie pełno spoleczniakow. Najlepiej potraficie kogoś innego widzieć, popatrzcie na siebie. Weźcie się ludzie za życie swoje.

Gość • Piątek [18.05.2018, 18:56:49] • [IP: 31.0.65.***]

Policja olewa parkowanie. Radiowóz jedzie i nie zwraca uwagi na takich asów. Lepiej zadzwonić na straż miejską.

Gość • Piątek [18.05.2018, 18:54:15] • [IP: 94.254.231.***]

Z okna widzę trawnik przed ogrodniczym jedno auto stoi. Nie sieje fermentu !

Gość • Piątek [18.05.2018, 18:52:51] • [IP: 37.47.160.***]

A gdzie tam jest znak jakiś zakazu ?!?!?!?!

Gość • Piątek [18.05.2018, 18:15:35] • [IP: 94.254.226.***]

Nie widzę żadnego problemu. Dużo miejsca jest na przejazd. Czytelnik jak nie ma co robić to niech się zajmie swoją żona lub córka. Widzę że ma duże problemy emocjonalne lub rodzinne. Wstyd

Gość • Piątek [18.05.2018, 17:39:37] • [IP: 176.221.122.***]

Temat parkowania robi się już nudny jak powstanie tunel to będzie jeszcze gorzej.

Gość • Piątek [18.05.2018, 17:38:06] • [IP: 79.191.254.***]

Czy wreszcie zamiast tego pierdolamentu dowiemy się komu i za ile wlepiono mandat? Póki co, popełniajacemu wykroczenie ochronnie zamazuje się tablicę rejestracyjną. Głupota, miałkość i tchórzostwo!!

Go�� • Piątek [18.05.2018, 17:34:23] • [IP: 80.211.250.***]

997 albo 112 czytelniku. Od razu go nauczy 300 pln! :-)

Gość • Piątek [18.05.2018, 17:08:55] • [IP: 94.254.225.*]

Jakoś wczesniej nikomu to nie przeszkadzało, a przecież codziennie staje w tym miejscu jaguar na swinoujskich numerach. rowni i rowniejsi?

Gość • Piątek [18.05.2018, 17:04:01] • [IP: 77.255.117.***]

Fakt faktem -" mistrzów parkowania" nie brakuje. Brakuje za to czego innego - miejsc parkingowych. A co się będzie działo po wybudowaniu tunelu? pozostawiam domniemaniom.

Oglądasz 1-25 z 29
■ Przytór-Łunowo. Stała organizacja ruchu na ulicy Zalewowej. Od najbliższego piątku 19. października 2018 r. na ulicy Zalewowej, odcinek od ul. Sąsiedzkiej do ul. Szmaragdowej, zostanie wprowadzona stała organizacja ruchu. Prosimy o szczególne zwracanie uwagi na oznakowanie i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. UM Świnoujście ■
■ 71-letnia kobieta zginęła pod kołami TIR-a. Do tragedii doszło kilkanaście minut po godzinie 11 na przejściu dla pieszych ■ Święto Edukacji po świnoujsku, czyli kampania wyborcza na koszt podatnika ■ Dotyczy utrudnień w ruchu na ul. Bydgoskiej. Od 10 października 2018r. do 30 kwietnia 2019r. roku w związku z prowadzonymi pracami dotyczącymi modernizacji i przebudowy, wyłączona z ruchu będzie ulica Bydgoska, na odcinku od skrzyżowania z ulicą Gdańską poprzez skrzyżowanie z ulicą Olsztyńską, które też będzie objęte przebudową i dalej od skrzyżowania z ulicą Olsztyńską do skrzyżowania z ulicą Zamkową. Prosimy o rozważną jazdę, przestrzeganie oznakowania pionowego i poziomego oraz poleceń wydawanych przez osoby kierujące ruchem. Za utrudnienia przepraszamy. WIM UM ■ Jarosław Kaczyński: Władza absolutna demoralizuje absolutnie. W Polsce jest wiele miast, w których urzędują prezydenci od kilku kadencji. Wieloletnie sprawowanie władzy przez jedną osobę budzi kontrowersje. O tak długo sprawujących władzę prezydencką, wypowiedział się publicznie w dniu 06 października 2018 r. Prezes PiS Jarosław Kaczyński w czasie spotkania przedwyborczego w Krośnie, gdzie PiS walczy o zmianę na funkcji Prezydenta ■ Czy grozi nam zamknięcie przeprawy? 40-letnie pomosty przy promach Karsibór uginają się pod ciężarem dużych pojazdów. Sami pracownicy żeglugi nieraz patrzą na sytuację z niepokojem, jednak zdaniem kierownictwa żeglugi, nie ma powodów do obaw. ■ Bardzo groźny wypadek wydarzył się w środę wieczorem na torach. Pociąg relacji Przemyśl-Świnoujście potrącił mężczyznę który leżał na torach przy tzw. "dzikim przejściu". Jak się nieoficjalnie dowiedziała nasza redakcja, stan około 60-latka jest ciężki ■ Syn kierowcy taksówki, który został pobity w sierpniu tego roku, odebrał z Berlina skradziony samochód ojca. W środku były narkotyki i pałka teleskopowa ■ Mieszkaniec Przytoru: Nie możemy spać przez muczenie krów! Niech ktoś pomoże! Do redakcji portalu iswinoujscie.pl zwrócił się mieszkaniec Przytoru z prośbą o nagłośnienie problemu, który nęka jego oraz sąsiadów. Chodzi o muczenie krów ■ Niemiecki rynek w ogniu! Z szalejącym pożarem walczyło 6 zastępów straży pożarnej! Właściciele stali ze łzami w oczach. Po godzinie 02:00, dyspozytor Państwowej Straży Pożarnej odebrał zgłoszenie o palących się punktach handlowych przy ulicy Wojska Polskiego. Jak się okazało, kilkumetrowe płomienie trawiły dobytek właścicieli i zaczęły obejmować drzewa oraz pobliskie zabudowania. Do walki z ogniem skierowani zostali strażacy ze Świnoujścia, jednak szybko okazało się, że ogień pod wpływem wiatru wymyka się spod kontroli i potrzebne będzie wsparcie ■ W biały dzień niemal w centrum miasta został pobity człowiek ■ Alarmujące wieści o zatrutych parówkach znów wstrząsnęły posiadaczami psów. Dwa miesiące temu wszyscy szukali truciciela, który rozrzucał śmiercionośną żywność w parku przy Chopina. Teraz parówki nafaszerowane trutką na szczury są rozrzucane na osiedlu Gdyńska. W tej sprawie piszą do nas przerażeni Czytelnicy, którzy boją się o swoje pieski ■ Świat polityki jest jak poker, do ostatniej rozgrywki nie można się zdradzić i trzeba zachować kamienną twarz, nawet gdy karta nie idzie po naszej myśli. Przekonał się o tym Mateusz Rojewski z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, który przyznał, że kandydatem Prawa i Sprawiedliwości w nadchodzących wyborach na Prezydenta Miasta Świnoujście jest Janusz Żmurkiewicz. Teraz jego przełożeni zapowiadają, że wobec Pana Mateusza Rojewskiego zostaną wyciągnięte konsekwencje służbowe! Wszystko zaczęło się od pytania jednego z mieszkańców Świnoujścia, odnośnie kandydata PiS w nadchodzących wyborach na Prezydenta Miasta Świnoujście, przesłanego w formularzu „Napisz do Ministra”. Odpowiedzi udzielił pracownik Biura Ministra – Mateusz Rojewski, który poinformował że kandydatem PiS jest obecny prezydent – Janusz Żmurkiewicz ■ Masowo oszukuje na portalu OLX i twierdzi że zarobił ponad 2 miliony. Kim jest Kacper ze Świnoujścia? Zobacz film! ■ Dar krwi jest darem życia - Czytelniczka dziękuje wszystkim, którzy pomogli jej mamie ■ Zderzenie rowerzystów może mieć naprawdę poważne skutki. Do takiego wypadku doszło w piątek na ścieżce rowerowej przy ulicy Matejki, gdzie 13-latek zajechał drogę innemu rowerzyście. Wskutek zderzenia chłopiec upadł na chodnik doznając urazu głowy na tyle poważnego, że został przetransportowany do jednego ze szpitali w Szczecinie. ■ Już dawno przywykliśmy do widoku dzików przechadzających się ulicami, czasem można spotkać wytwornego lisa lub nawet godnego borsuka. Ale lubieżny Łoś, to coś nowego. Ostrzegamy mieszkańców, w mieście grasuje ciekawski łoś, niedyskretnie podglądający mieszkańców przez okna. Chrońmy żony, matki i małe dzieci, prawdziwe zwierzę grasuje po mieście ■ Na jednej z działek znaleziono zwłoki dwóch osób. Oględziny miejsca trwały do późnych godzin nocnych. W sprawie prowadzone jest śledztwo. Wczoraj w godzinach popołudniowych za świetlicą Ogrody Granica znaleziono ciała dwóch osób. Zwłoki kobiety i mężczyzny były już w stanie rozkładu. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że denaci mieli ponad 60 lat. Ciało mężczyzny wisiało wewnątrz, kobiety leżało. Na miejscu zjawił się prokurator, policja, wezwano również strażaków, którzy pomagali w akcji po zmroku, doświetlając teren. Ciała zostały zabezpieczone do sekcji zwłok i zabrane ■