POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [24.06.2018, 22:40:44] • 安inouj軼ie

El瘺ieta Jab這雟ka: zorganizujmy miejsce na „k堯dki mi這軼i!”. Janusz 痂urkiewicz: Interpelacja radnej sprawi豉 nam pewien k這pot...”

El瘺ieta Jab這雟ka: zorganizujmy miejsce na „k堯dki mi這軼i!”. Janusz 痂urkiewicz: Interpelacja radnej sprawi豉 nam pewien k這pot...”

fot. S豉womir Ryfczy雟ki

Zakochani na ca造m 鈍iecie od lat traktuj przypi皻 w publicznym miejscu k堯deczk jako szczeg鏊ny symbol-publiczne wyznanie swoich uczu. K堯dki mi這軼i odnajdziemy w centrach najwi瘯szych turystycznych metropolii 鈍iata. Od pewnego czasu s tak瞠 w 安inouj軼iu. Zakochani upodobali sobie na pozostawienie swojej k堯deczki barierki wydmowego deptaka. A to przesta這 si podoba w豉dzom. Bo k堯deczki szybko rdzewiej a wraz z nimi barierki. Ale nawet nowe s w徠pliw ozdob. Zanim zakochani, na promenadowej barierce odnajd ostrze瞠nie o mo磧iwo軼i otrzymania mandatu, radna El瘺ieta Jab這雟ka postanowi豉 pom鏂 tym, kt鏎zy gor帷e uczucie chc przyku gdzie w widocznym miejscu.

-”My郵, 瞠 miasto powinno zorganizowa takiej miejsca, lub miejsca gdzie zakochani mogliby bezpiecznie pozostawia k堯dki ze swoimi wyznaniami, imionami wybranych os鏏. 疾by mogli to robi bez obawy o to 瞠 zawieszaj k堯dki w nieprzeznaczonym do tego miejscu.!”-przekonywa豉 radna.

Do tej propozycji odni鏀 si osobi軼ie prezydent miasta.

-”Interpelacja radnej Jab這雟kiej sprawi豉 nam pewien k這pot”-przyzna Janusz 痂urkiewicz. Prezydent poprosi autork propozycji o pomoc w tej sprawie „瞠by znale潭 takie miejsce w mie軼ie” ciekawe jak ten pomys podoba si naszym czytelnikom i czy widz takie miejsca wmie軼ie w kt鏎ych zakochani mogliby pozostawia k堯dki mi這軼i!

廝鏚這: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 78, skomentuj, drukuj, udost瘼nij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodaj帷 komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Polityk prywatno軼i.

Zauwa篡貫 b陰d lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Ogl康asz 1-25 z 78

Go嗆 • Wtorek [17.07.2018, 10:43:11] • [IP: 93.94.184.***]

Mam z moim m篹em 25 letni sta ma鹵e雟ki.Jeste鄉y bardzo szcz窷liwi od pocz徠ku do teraz bez przypinania k堯dek mi這軼i, w przeciwie雟twie do wielu naszych znajomych co tak bardzo manifestowali swoje uczucia i ju nie s razem.

Go嗆 nawiedzony • Czwartek [05.07.2018, 17:39:44] • [IP: 178.238.252.***]

Pani radna Jablonska , a moze radna zainteresuje sie posesja po Panu P* , w centrum miasta , od dwudziestu lat nie uzytkuwana , bedzie wiecej pozytku , zarosnieta chwastami a nie klodeczkami nad morzem , miastu bardziej potrzebny teren chociazby na parkingi ktorych tak bardzo potrzeba... .

Go嗆 • Wtorek [26.06.2018, 00:45:53] • [IP: 93.94.186.*]

Ona to ma pomys造 z piek豉 rodem -jak nie lodowisko na beton placu to k堯dki -Bys si kobieto zaje豉 czy bardziej pozytecznym a nie pierdo豉mi na k堯dki. S御iad ma mercedesa to ja te musze go mie ??

Go嗆 • Poniedzia貫k [25.06.2018, 23:50:20] • [IP: 37.248.160.***]

Godz.10.15. Przeczytalem dokladnie i skrupulatnie i musz stwierdzi 瞠 faktycznie radni maj co robic. I w豉郾ie tego od nich wymagam. Tam nie ma nic o k堯dkach, rowerach, Big benach, i tym podobnych duperszwancach! Zadania rady gminy realizowa a nie 軼iemnia! Do prawdziwej pracy zabiera si!

Go嗆 • Poniedzia貫k [25.06.2018, 21:53:58] • [IP: 176.221.123.***]

na drzwiach urz璠u.

Go嗆 • Poniedzia貫k [25.06.2018, 21:00:44] • [IP: 81.204.98.**]

Mala rzecz a cieszy...wierze, ze znajdzie sie miejsce na terenie swinoujscia...nie robmy problemu ze wszystkiego...

Go嗆 • Poniedzia貫k [25.06.2018, 20:27:21] • [IP: 92.42.114.***]

17.19 Nie wszystko musi by w pionie i poziomie a wieczorem po bo瞠mu. W豉郾ie te odcienie daj ten smaczek i luz, dystans od tej szaro軼i Drogi Adwersarzu. Niech b璠zie k堯dka, ciupaga i muszelka z napisem 安inouj軼ie. 砰cie jest kr鏒kie i powinno by przyjemno軼i. U鄉iechnij si i wi璚ej dystansu. Bo nigdy si nie zestarzejesz. Mi貫go dnia. Gdy ja mam by ten Romek. Pomy郵e o tym troszeczk. 疾 mam ju ma造 domek. Zaprosz Ciebie na szklaneczk. Nie trzeba t逝maczy nikomu. 疾 ceni ludzi z humorem. 疾 zapraszam weso造ch do domu. Traktuj z wielkim honorem. Nie cz瘰to si zdarza. 疾 spotka貫m mi貫go Adwersarza. Romek

Go嗆 • Poniedzia貫k [25.06.2018, 19:23:58] • [IP: 94.254.225.**]

Proponuj. U radnej na ogrodzeniu

Go嗆 • Poniedzia貫k [25.06.2018, 18:49:36] • [IP: 188.146.69.***]

Ale prostackie komentarze jakie miasto jaki portal takie komentarze

Go嗆 • Poniedzia貫k [25.06.2018, 17:56:13] • [IP: 94.254.231.***]

Jak to gdzie wieszamy ? NA Molo

• Poniedzia貫k [25.06.2018, 17:52:06] • [IP: 94.254.231.***]

Najlepiej na waszych gebach

Go嗆 • Poniedzia貫k [25.06.2018, 17:19:31] • [IP: 164.127.57.**]

16:41 Do weso貫go Romka kt鏎y ma na przedmie軼iu domka --- - ---No w豉snie my tak uwa瘸my, 瞠 篡cie jest piekne i nie warto go psuc tandetnymi pomys豉mi rodem z jakichs plastikowych kurort闚, gdzie ratusze w celach komercyjnych ca貫 si prostytutuuj i sprzedaje si rzeczy od nadmorskiej podhala雟kiej ciupagi przez bilety na zdefasonowane i niedorobione figury woskowe dla ludzi bez smaku, po k堯dki na balustradzie.

• Poniedzia貫k [25.06.2018, 17:02:18] • [IP: 80.153.1.**]

Nooo, to jest problem, ktorym warto sie zajac. Niestety, interpelacja radnej pokazuje jej nedze intelektualna, szkoda gadac. Tacy ludzie zarzadzaja dosc sporym polskim kurortem. Gratulacje.

Go嗆 • Poniedzia貫k [25.06.2018, 16:46:26] • [IP: 164.127.57.**]

14:02 - prostak, cham.

Go嗆 • Poniedzia貫k [25.06.2018, 16:41:51] • [IP: 92.42.114.***]

安inouj軼ie miasto ludzi dewiant闚 frustrat闚 bez poczucia humoru, kt鏎ym wszystko si nie podoba. Mo瞠 wypada這 by si u鄉iechn望, i z dystansem do samego siebie a 篡cie b璠zie 豉twiejsze i milsze. Dok康 zmierzacie i czego chcecie od 篡cia wiecznie nie zadowoleni mieszka鎍y -- a 篡cie jest pi瘯ne i miasto 安inouj軼ie te. W Polsce jest wi璚ej ludzi od mieszka鎍闚 kt鏎ym si tu podoba.

Go嗆 • Poniedzia貫k [25.06.2018, 16:25:55] • [IP: 164.127.57.**]

143:27 - Romantycznych miejsc jest w mie軼ie du穎 - Park Zdrojowy, pla瘸, falochron zachodni, nabrze瞠, i w og鏊e, ka盥e miejsce, kt鏎e po juz kilku tygodniach oboje zakochani kojarz ze swoimi spacerami, bo miejsca, przez kt鏎e przechodz, gdzie bywaj, " sakralizuj" si w ich pami璚i. Zaden idiotyczny koncept o k堯dkach nie zast徙i osobistych prze篡, piel璕nowanych i stymulowanych dzi瘯i osobistej kulturze zakochanych. Ta radna kompromituje si, sa dziesi徠ki waznych spraw, a ta wynajduje kwesti nie tylko ma貫j wagi, ale nawet niepopart polsk tradycj, a b璠帷 zaledwie mod, i to uci捫liw dla wielu miast, gdzie likwiduje si taki pop-kulturowy zwyczaj (zwyczaj, bo nie tradycj). W og鏊e, odg鏎ne narzucanie zwyczaj闚, kt鏎e maj sie stac tradycj, to mielismy za PRL, jest nawet takie powiedzenie wzi皻e z komedii" nowa 鈍iecka tradycja". - czyli oksymoron, co wewn皻rznie sprzecznego.

Go嗆 • Poniedzia貫k [25.06.2018, 15:43:31] • [IP: 95.129.226.**]

TE K笈KI TRZEBA PRZYTWIERDZA NA BIELIKACH DO WC CO WIECZNIE ZAMKNI邛E.

Go嗆 • Poniedzia貫k [25.06.2018, 15:15:17] • [IP: 95.166.56.***]

Czy ja dobrze widz?? Co za idiotyczny pomys!! Pani El瘺ieta nie zna prawdziwych problem闚 tego miasta? Inni my郵 jak pozbywa si tych szpec帷ych balast闚, a w Swinoujsciu my郵 jak je rozpocz望?

Go嗆 • Poniedzia貫k [25.06.2018, 14:41:41] • [IP: 88.156.232.**]

co jeszcze ta kobieta bezmy郵nego wymy郵i

Go嗆 • Poniedzia貫k [25.06.2018, 14:19:09] • [IP: 37.47.128.**]

Serio? Wcze郾iej zegar na beton placu teraz k堯deczki, sk康 ta kobieta si zerwa豉?

Ma郵ankiewicz • Poniedzia貫k [25.06.2018, 14:02:22] • [IP: 193.188.198.**]

S r騜ne kawa造 i r騜ne dowcipy, we Pani t k堯dk i w堯 se do... szuflady, jak gdzie indziej nie dasz rady.

Go嗆 • Poniedzia貫k [25.06.2018, 13:27:28] • [IP: 92.42.112.**]

Bardzo dobry pomys. Rozs康na decyzja. Problemem jest w豉郾ie to, 瞠 nie ma miejsc romantycznych dla m這dych ludzi w tym mie軼ie. Dobrze, 瞠 s miejsca na" potykacze" w j瞛yku naszych s御iad闚 i na chodziki dla starszyzny. Gdy m闚i si o czym co nikomu nie wadzi i jest dla szcz窷liwych i zakochanych nagle robi si problem. Wstyd.

Go嗆 • Poniedzia貫k [25.06.2018, 13:23:40] • [IP: 164.127.57.**]

Adminie, jak to jest, 瞠 kto prze豉muje granic znak闚 w jednym po軼ie [25.06.2018, 10:15:30] • [IP: 178.235.177.** ? Zdrad嬈ie wszystkim te tajemnic!

Go嗆 • Poniedzia貫k [25.06.2018, 12:52:10] • [IP: 77.252.46.*]

Na ogrodzeniu" Cesarskich Ogrod闚"tam ma apartament nasz" wybitny" prezydent - widzia by jak kwitnie mi這嗆 w mie軼ie.

Go嗆 • Poniedzia貫k [25.06.2018, 12:43:37] • [IP: 31.104.106.***]

Czy naprawd nasza radna niema nic lepszego do roboty?

Ogl康asz 1-25 z 78
■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Weso這 tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Weso這 tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Weso這 tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Weso這 tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Weso這 tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Weso這 tel. 91-321-46-25 ■
■ Uwaga! Dzi w nocy wype透a na jezdnie najgorszy wr鏬 kierowc闚 -GOΜLED! S逝瘺y meteorologiczne maj nie najlepsze wiadomo軼i dla kierowc闚,kt鏎zy musz w ci庵u najbli窺zych godzin pokonywa trasy w kilku regionach Polski. Ostrze瞠nie o oblodzeniu i go這ledzi wydano m.in. dla Zachodniopomorskiego ■ UWAGA MIESZKA哸Y - Na ulicy Malczewskiego zgubiono du篡 czarny portfel marki Wittchen z du瘸 ilo軼i pieni璠zy z dokumentami w tym dziecka oraz kartami. Uczciwego znalazc prosimy o kontakt Iwona na numer telefonu 600375023 ■ Decyzja zapad豉 trzeciego dnia „Festiwalu Pi瘯na” w Krynicy Zdroju. O presti穎wy tytu i koron rywalizowa這 28 dziewczyn, kt鏎e znalaz造 si w finale dzi瘯i eliminacjom regionalnym odbywaj帷ym si na terenie ca貫go kraju. Miss Polski 2018 zosta豉 Olga Bu豉wa ze 安inoujscia■ Prezent Miko豉jkowy dla w豉dz 安inouj軼ia. Rusza 郵edztwo w sprawie mostu. Roman Kuchci雟ki otrzyma dzi rano informacj listem poleconym, 瞠 Prokuratura Okr璕owa w Szczecinie podj窸a na nowo 郵edztwo w sprawie budowy Mostu w 安inouj軼iu. 奸edztwo kilka lat temu umorzone w sprawie budowy MOSTU 陰cz帷ego wysp Wolin z Wysp Karsib鏎 zarejestrowano pod now sygnatur. Co to oznacza? Prokuratur b璠zie na nowo bada wszystkie w徠ki budowy mostu ■ Okres przed鈍i徠eczny ju za moment. Plac闚ka Poczty Polskiej przy ulicy Ko陶徠aja wyd逝瘸 godziny pracy! ■ Zagin窸a Shila. W dniu 01.12.2018r. Oko這 godziny 09:00 na ul. Wybrze瞠 W豉dys豉wa IV. W okolicach netto zagin窸a suczka rasy mieszaniec owczarka niemieckiego i hasky wabi si Shila. Ma 8 lat. Jest szczepiona, 豉godna, przyjacielska i kocha dzieci. Dzi瘯uj za pomoc. Nr tel. 609 307 924 ■ Radni podzieleni w sprawie projektu wyst徙ienia ze stowarzyszenia Zwi您ek Miast i Gmin Morskich ■ Radny Stanis豉w Bartkowiak, wybrany ponownie na przewodnicz帷ego Komisji Rewizyjnej Rady Miasta o鈍iadczy, ze rezygnuje z obj璚ia tej funkcji ■ OSTRZE浩NIE: Prognozuje si wyst徙ienie s豉bych opad闚 deszczu ze 郾iegiem przechodz帷ych w opady marzn帷ego deszczu powoduj帷ych go這led ■ Starsza kobieta szuka m篹czyzny, kt鏎y wykaza si odwag i pom鏬 wyci庵n望 pieska we wtorek, oko這 18.30 spod k馧 poci庵u na stacji w Wysokiej Kamie雟kiej. Wszystko wydarzy這 si na trasie relacji Szczecin – 安inouj軼ie. M篹czyzna proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 782 020 699 ■ Przewodnicz帷ym Rady Miasta wybrana zosta豉 El瘺ieta Jab這雟ka. Za wyborem g這sowa這 12 radnych. Pierwszym wiceprzewodnicz帷ym Rady Miasta w g這sowaniu tajnym wybrany zosta Marek Niewiarowski. Jacek Jurkiewicz wybrany zosta wiceprzewodnicz帷ym Ray Miasta. 12 radnych g這sowa這 za jego kandydatur, 7 zag這sowa這 przeciw, 2 wstrzyma這 si od g這su ■ 22 listopada o godz. 14.00 radny-senior Stanis豉w Bartkowiak otworzy obrady pierwszej, powyborczej sesji rady Miasta. najwa積iejszym zadaniem jakie staje przed radnymi na pierwszym posiedzeniu jest wyb鏎 nowego przewodnicz帷ego Rady ■ Zobaczy policjant闚 i zacz掖 ucieka. 24-latka zatrzyma trzepak! Do zdarzenia dosz這 w czwartkowy wiecz鏎. Policjanci patroluj帷y ulice Ko軼iuszki zauwa篡li w pewnym momencie m篹czyzn kt鏎y swoim wygl康em przypomina osob poszukiwan. Gdy m篹czyzna dostrzeg policjant闚, zacz掖 ucieka. Nie spodziewa si jednak, 瞠 zostanie obezw豉dniony przez trzepak kt鏎y stan掖 na jego drodze. Jak si okaza這, bliskie spotkanie z trzepakiem zako鎍zy這 si dla 24-latka skr璚eniem prawej stopy. O szczeg馧y odno郾ie zdarzenia poprosili鄉y Oficera Prasowego KMP w 安inouj軼iu ■ Fatalna pogoda nie zniech璚i豉 安inouj軼ia do 鈍i皻owania 100 rocznicy Niepodleg這軼i Fatalna pogoda nie zniech璚i豉 安inouj軼ia do 鈍i皻owania 100 rocznicy Niepodleg這軼i ■ Ruszy造 przygotowania do 27. Fina逝 Wielkiej Orkiestry 安i徠ecznej Pomocy w 安inouj軼iu. Harcerski Sztab zaprasza wszystkich ch皻nych do rejestracji wolontariuszy WO同, kt鏎a odb璠zie si w Miejskiej Bibliotece Publicznej, przy ul. Pi連udskiego 15, w terminach - 14-16.11.2018 r. (鈔oda-pi徠ek), w godz. 17.00-18.45 - 17.11.2018 r. (sobota), w godz. 10.00-12.00 ■