POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [24.06.2018, 22:40:44] • 安inouj軼ie

El瘺ieta Jab這雟ka: zorganizujmy miejsce na „k堯dki mi這軼i!”. Janusz 痂urkiewicz: Interpelacja radnej sprawi豉 nam pewien k這pot...”

El瘺ieta Jab這雟ka: zorganizujmy miejsce na „k堯dki mi這軼i!”. Janusz 痂urkiewicz: Interpelacja radnej sprawi豉 nam pewien k這pot...”

fot. S豉womir Ryfczy雟ki

Zakochani na ca造m 鈍iecie od lat traktuj przypi皻 w publicznym miejscu k堯deczk jako szczeg鏊ny symbol-publiczne wyznanie swoich uczu. K堯dki mi這軼i odnajdziemy w centrach najwi瘯szych turystycznych metropolii 鈍iata. Od pewnego czasu s tak瞠 w 安inouj軼iu. Zakochani upodobali sobie na pozostawienie swojej k堯deczki barierki wydmowego deptaka. A to przesta這 si podoba w豉dzom. Bo k堯deczki szybko rdzewiej a wraz z nimi barierki. Ale nawet nowe s w徠pliw ozdob. Zanim zakochani, na promenadowej barierce odnajd ostrze瞠nie o mo磧iwo軼i otrzymania mandatu, radna El瘺ieta Jab這雟ka postanowi豉 pom鏂 tym, kt鏎zy gor帷e uczucie chc przyku gdzie w widocznym miejscu.

-”My郵, 瞠 miasto powinno zorganizowa takiej miejsca, lub miejsca gdzie zakochani mogliby bezpiecznie pozostawia k堯dki ze swoimi wyznaniami, imionami wybranych os鏏. 疾by mogli to robi bez obawy o to 瞠 zawieszaj k堯dki w nieprzeznaczonym do tego miejscu.!”-przekonywa豉 radna.

Do tej propozycji odni鏀 si osobi軼ie prezydent miasta.

-”Interpelacja radnej Jab這雟kiej sprawi豉 nam pewien k這pot”-przyzna Janusz 痂urkiewicz. Prezydent poprosi autork propozycji o pomoc w tej sprawie „瞠by znale潭 takie miejsce w mie軼ie” ciekawe jak ten pomys podoba si naszym czytelnikom i czy widz takie miejsca wmie軼ie w kt鏎ych zakochani mogliby pozostawia k堯dki mi這軼i!

廝鏚這: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 78, skomentuj, drukuj, udost瘼nij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodaj帷 komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Polityk prywatno軼i.

Zauwa篡貫 b陰d lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Ogl康asz 1-25 z 78

Go嗆 • Wtorek [17.07.2018, 10:43:11] • [IP: 93.94.184.***]

Mam z moim m篹em 25 letni sta ma鹵e雟ki.Jeste鄉y bardzo szcz窷liwi od pocz徠ku do teraz bez przypinania k堯dek mi這軼i, w przeciwie雟twie do wielu naszych znajomych co tak bardzo manifestowali swoje uczucia i ju nie s razem.

Go嗆 nawiedzony • Czwartek [05.07.2018, 17:39:44] • [IP: 178.238.252.***]

Pani radna Jablonska , a moze radna zainteresuje sie posesja po Panu P* , w centrum miasta , od dwudziestu lat nie uzytkuwana , bedzie wiecej pozytku , zarosnieta chwastami a nie klodeczkami nad morzem , miastu bardziej potrzebny teren chociazby na parkingi ktorych tak bardzo potrzeba... .

Go嗆 • Wtorek [26.06.2018, 00:45:53] • [IP: 93.94.186.*]

Ona to ma pomys造 z piek豉 rodem -jak nie lodowisko na beton placu to k堯dki -Bys si kobieto zaje豉 czy bardziej pozytecznym a nie pierdo豉mi na k堯dki. S御iad ma mercedesa to ja te musze go mie ??

Go嗆 • Poniedzia貫k [25.06.2018, 23:50:20] • [IP: 37.248.160.***]

Godz.10.15. Przeczytalem dokladnie i skrupulatnie i musz stwierdzi 瞠 faktycznie radni maj co robic. I w豉郾ie tego od nich wymagam. Tam nie ma nic o k堯dkach, rowerach, Big benach, i tym podobnych duperszwancach! Zadania rady gminy realizowa a nie 軼iemnia! Do prawdziwej pracy zabiera si!

Go嗆 • Poniedzia貫k [25.06.2018, 21:53:58] • [IP: 176.221.123.***]

na drzwiach urz璠u.

Go嗆 • Poniedzia貫k [25.06.2018, 21:00:44] • [IP: 81.204.98.**]

Mala rzecz a cieszy...wierze, ze znajdzie sie miejsce na terenie swinoujscia...nie robmy problemu ze wszystkiego...

Go嗆 • Poniedzia貫k [25.06.2018, 20:27:21] • [IP: 92.42.114.***]

17.19 Nie wszystko musi by w pionie i poziomie a wieczorem po bo瞠mu. W豉郾ie te odcienie daj ten smaczek i luz, dystans od tej szaro軼i Drogi Adwersarzu. Niech b璠zie k堯dka, ciupaga i muszelka z napisem 安inouj軼ie. 砰cie jest kr鏒kie i powinno by przyjemno軼i. U鄉iechnij si i wi璚ej dystansu. Bo nigdy si nie zestarzejesz. Mi貫go dnia. Gdy ja mam by ten Romek. Pomy郵e o tym troszeczk. 疾 mam ju ma造 domek. Zaprosz Ciebie na szklaneczk. Nie trzeba t逝maczy nikomu. 疾 ceni ludzi z humorem. 疾 zapraszam weso造ch do domu. Traktuj z wielkim honorem. Nie cz瘰to si zdarza. 疾 spotka貫m mi貫go Adwersarza. Romek

Go嗆 • Poniedzia貫k [25.06.2018, 19:23:58] • [IP: 94.254.225.**]

Proponuj. U radnej na ogrodzeniu

Go嗆 • Poniedzia貫k [25.06.2018, 18:49:36] • [IP: 188.146.69.***]

Ale prostackie komentarze jakie miasto jaki portal takie komentarze

Go嗆 • Poniedzia貫k [25.06.2018, 17:56:13] • [IP: 94.254.231.***]

Jak to gdzie wieszamy ? NA Molo

• Poniedzia貫k [25.06.2018, 17:52:06] • [IP: 94.254.231.***]

Najlepiej na waszych gebach

Go嗆 • Poniedzia貫k [25.06.2018, 17:19:31] • [IP: 164.127.57.**]

16:41 Do weso貫go Romka kt鏎y ma na przedmie軼iu domka --- - ---No w豉snie my tak uwa瘸my, 瞠 篡cie jest piekne i nie warto go psuc tandetnymi pomys豉mi rodem z jakichs plastikowych kurort闚, gdzie ratusze w celach komercyjnych ca貫 si prostytutuuj i sprzedaje si rzeczy od nadmorskiej podhala雟kiej ciupagi przez bilety na zdefasonowane i niedorobione figury woskowe dla ludzi bez smaku, po k堯dki na balustradzie.

• Poniedzia貫k [25.06.2018, 17:02:18] • [IP: 80.153.1.**]

Nooo, to jest problem, ktorym warto sie zajac. Niestety, interpelacja radnej pokazuje jej nedze intelektualna, szkoda gadac. Tacy ludzie zarzadzaja dosc sporym polskim kurortem. Gratulacje.

Go嗆 • Poniedzia貫k [25.06.2018, 16:46:26] • [IP: 164.127.57.**]

14:02 - prostak, cham.

Go嗆 • Poniedzia貫k [25.06.2018, 16:41:51] • [IP: 92.42.114.***]

安inouj軼ie miasto ludzi dewiant闚 frustrat闚 bez poczucia humoru, kt鏎ym wszystko si nie podoba. Mo瞠 wypada這 by si u鄉iechn望, i z dystansem do samego siebie a 篡cie b璠zie 豉twiejsze i milsze. Dok康 zmierzacie i czego chcecie od 篡cia wiecznie nie zadowoleni mieszka鎍y -- a 篡cie jest pi瘯ne i miasto 安inouj軼ie te. W Polsce jest wi璚ej ludzi od mieszka鎍闚 kt鏎ym si tu podoba.

Go嗆 • Poniedzia貫k [25.06.2018, 16:25:55] • [IP: 164.127.57.**]

143:27 - Romantycznych miejsc jest w mie軼ie du穎 - Park Zdrojowy, pla瘸, falochron zachodni, nabrze瞠, i w og鏊e, ka盥e miejsce, kt鏎e po juz kilku tygodniach oboje zakochani kojarz ze swoimi spacerami, bo miejsca, przez kt鏎e przechodz, gdzie bywaj, " sakralizuj" si w ich pami璚i. Zaden idiotyczny koncept o k堯dkach nie zast徙i osobistych prze篡, piel璕nowanych i stymulowanych dzi瘯i osobistej kulturze zakochanych. Ta radna kompromituje si, sa dziesi徠ki waznych spraw, a ta wynajduje kwesti nie tylko ma貫j wagi, ale nawet niepopart polsk tradycj, a b璠帷 zaledwie mod, i to uci捫liw dla wielu miast, gdzie likwiduje si taki pop-kulturowy zwyczaj (zwyczaj, bo nie tradycj). W og鏊e, odg鏎ne narzucanie zwyczaj闚, kt鏎e maj sie stac tradycj, to mielismy za PRL, jest nawet takie powiedzenie wzi皻e z komedii" nowa 鈍iecka tradycja". - czyli oksymoron, co wewn皻rznie sprzecznego.

Go嗆 • Poniedzia貫k [25.06.2018, 15:43:31] • [IP: 95.129.226.**]

TE K笈KI TRZEBA PRZYTWIERDZA NA BIELIKACH DO WC CO WIECZNIE ZAMKNI邛E.

Go嗆 • Poniedzia貫k [25.06.2018, 15:15:17] • [IP: 95.166.56.***]

Czy ja dobrze widz?? Co za idiotyczny pomys!! Pani El瘺ieta nie zna prawdziwych problem闚 tego miasta? Inni my郵 jak pozbywa si tych szpec帷ych balast闚, a w Swinoujsciu my郵 jak je rozpocz望?

Go嗆 • Poniedzia貫k [25.06.2018, 14:41:41] • [IP: 88.156.232.**]

co jeszcze ta kobieta bezmy郵nego wymy郵i

Go嗆 • Poniedzia貫k [25.06.2018, 14:19:09] • [IP: 37.47.128.**]

Serio? Wcze郾iej zegar na beton placu teraz k堯deczki, sk康 ta kobieta si zerwa豉?

Ma郵ankiewicz • Poniedzia貫k [25.06.2018, 14:02:22] • [IP: 193.188.198.**]

S r騜ne kawa造 i r騜ne dowcipy, we Pani t k堯dk i w堯 se do... szuflady, jak gdzie indziej nie dasz rady.

Go嗆 • Poniedzia貫k [25.06.2018, 13:27:28] • [IP: 92.42.112.**]

Bardzo dobry pomys. Rozs康na decyzja. Problemem jest w豉郾ie to, 瞠 nie ma miejsc romantycznych dla m這dych ludzi w tym mie軼ie. Dobrze, 瞠 s miejsca na" potykacze" w j瞛yku naszych s御iad闚 i na chodziki dla starszyzny. Gdy m闚i si o czym co nikomu nie wadzi i jest dla szcz窷liwych i zakochanych nagle robi si problem. Wstyd.

Go嗆 • Poniedzia貫k [25.06.2018, 13:23:40] • [IP: 164.127.57.**]

Adminie, jak to jest, 瞠 kto prze豉muje granic znak闚 w jednym po軼ie [25.06.2018, 10:15:30] • [IP: 178.235.177.** ? Zdrad嬈ie wszystkim te tajemnic!

Go嗆 • Poniedzia貫k [25.06.2018, 12:52:10] • [IP: 77.252.46.*]

Na ogrodzeniu" Cesarskich Ogrod闚"tam ma apartament nasz" wybitny" prezydent - widzia by jak kwitnie mi這嗆 w mie軼ie.

Go嗆 • Poniedzia貫k [25.06.2018, 12:43:37] • [IP: 31.104.106.***]

Czy naprawd nasza radna niema nic lepszego do roboty?

Ogl康asz 1-25 z 78
■ X edycja Biegu Paw豉 Dodka (tragicznie zmar貫go marato鎍zyka i dziennikarza sportowego ), przekszta販ona zosta豉 w Memoria Paw豉 Dodka. Dok豉dnie w dziesi徠 rocznic jego 鄉ierci (25.09.2008 ), a wi璚 we wtorek 25.09.2018 przeprowadzona zostanie I edycja memoria逝. Zapisy od 16.00, start o 17.00 na stadionie miejskim. Odb璠zie si Test Coopera (wg.tabeli ocena wydolno軼i organizmu -- jaki dystans pokona zawodnik w ci庵u 12 minut biegu, z uwzgl璠nieniem wieku i p販i). Uczestnicy otrzymaj unikatowe medale z oryginalnym, w豉snor璚znym podpisem Paw豉 (ufundowane przez 穎n Ul i c鏎k Agnieszk). Ci, kt鏎zy uzyskaj wed逝g tabeli maksymalne osi庵i, b璠 mogli wzi望 udzia w biegu na 10km—tu dla pierwszych pa i pan闚 okaza貫 trofea ufundowane przez prezesa KBJogging Andrzeja Mrozka . Ponadto w鈔鏚 wszystkich biegaczy rozlosowane zostan nagrody rzeczowe. Klub Biegacza Jogging zaprasza zawodnik闚 i kibic闚 na I Memoria Paw豉 Dodka ■
■ Przed szko陰 na ulicy Witosa 12 znaleziono kart do banku na nazwisko Paw這wski Adam. Do odbioru jest w sekretariacie SP1 ul. Witosa w 安inouj軼iu ■ W dniach 24 -26 wrze郾ia 2018 r., w godzinach od godz. 11.00 do godz. 12.00, w zwi您ku z planowanymi 獞iczeniami ratowniczo - po瘸rniczymi prowadzonymi przez Uzdrowisko 安inouj軼ie S.A., mog wyst徙i utrudnienia w ruchu na ulicy S這wackiego. Prosimy o rozwa積 jazd i przestrzeganie oznakowania pionowego i poziomego. Za utrudnienia przepraszamy ■ W poniedzia貫k 17 wrze郾ia, na terenie Szko造 Podstawowej nr 6 dosz這 do bardzo gro幡ego zdarzenia, kt鏎e rzuca cie na bezpiecze雟two naszych dzieci podczas pobytu w szkole. Do budynku szko造 przy ulicy Ko軼iuszki weszli dwaj uzbrojeni w kastety uczniowie i pobili uczni闚. Poszkodowani ch這pcy zostali przewiezieni do szpitala w Szczecinie ■ Niemiecki rynek w ogniu! Z szalej帷ym po瘸rem walczy這 6 zast瘼闚 stra篡 po瘸rnej! W豉軼iciele stali ze 透ami w oczach. Po godzinie 02:00, dyspozytor Pa雟twowej Stra篡 Po瘸rnej odebra zg這szenie o pal帷ych si punktach handlowych przy ulicy Wojska Polskiego. Jak si okaza這, kilkumetrowe p這mienie trawi造 dobytek w豉軼icieli i zacz窸y obejmowa drzewa oraz pobliskie zabudowania. Do walki z ogniem skierowani zostali stra瘸cy ze 安inouj軼ia, jednak szybko okaza這 si, 瞠 ogie pod wp造wem wiatru wymyka si spod kontroli i potrzebne b璠zie wsparcie ■ W bia造 dzie niemal w centrum miasta zosta pobity cz這wiek ■ Alarmuj帷e wie軼i o zatrutych par闚kach zn闚 wstrz御n窸y posiadaczami ps闚. Dwa miesi帷e temu wszyscy szukali truciciela, kt鏎y rozrzuca 鄉ierciono郾 篡wno嗆 w parku przy Chopina. Teraz par闚ki nafaszerowane trutk na szczury s rozrzucane na osiedlu Gdy雟ka. W tej sprawie pisz do nas przera瞠ni Czytelnicy, kt鏎zy boj si o swoje pieski ■ 安iat polityki jest jak poker, do ostatniej rozgrywki nie mo積a si zdradzi i trzeba zachowa kamienn twarz, nawet gdy karta nie idzie po naszej my郵i. Przekona si o tym Mateusz Rojewski z Ministerstwa Spraw Wewn皻rznych i Administracji, kt鏎y przyzna, 瞠 kandydatem Prawa i Sprawiedliwo軼i w nadchodz帷ych wyborach na Prezydenta Miasta 安inouj軼ie jest Janusz 痂urkiewicz. Teraz jego prze這瞠ni zapowiadaj, 瞠 wobec Pana Mateusza Rojewskiego zostan wyci庵ni皻e konsekwencje s逝瘺owe! Wszystko zacz窸o si od pytania jednego z mieszka鎍闚 安inouj軼ia, odno郾ie kandydata PiS w nadchodz帷ych wyborach na Prezydenta Miasta 安inouj軼ie, przes豉nego w formularzu „Napisz do Ministra”. Odpowiedzi udzieli pracownik Biura Ministra – Mateusz Rojewski, kt鏎y poinformowa 瞠 kandydatem PiS jest obecny prezydent – Janusz 痂urkiewicz ■ Masowo oszukuje na portalu OLX i twierdzi 瞠 zarobi ponad 2 miliony. Kim jest Kacper ze 安inouj軼ia? Zobacz film! ■ Dar krwi jest darem 篡cia - Czytelniczka dzi瘯uje wszystkim, kt鏎zy pomogli jej mamie ■ Zderzenie rowerzyst闚 mo瞠 mie naprawd powa積e skutki. Do takiego wypadku dosz這 w pi徠ek na 軼ie盧e rowerowej przy ulicy Matejki, gdzie 13-latek zajecha drog innemu rowerzy軼ie. Wskutek zderzenia ch這piec upad na chodnik doznaj帷 urazu g這wy na tyle powa積ego, 瞠 zosta przetransportowany do jednego ze szpitali w Szczecinie. ■ Ju dawno przywykli鄉y do widoku dzik闚 przechadzaj帷ych si ulicami, czasem mo積a spotka wytwornego lisa lub nawet godnego borsuka. Ale lubie積y υ, to co nowego. Ostrzegamy mieszka鎍闚, w mie軼ie grasuje ciekawski 這, niedyskretnie podgl康aj帷y mieszka鎍闚 przez okna. Chro闓y 穎ny, matki i ma貫 dzieci, prawdziwe zwierz grasuje po mie軼ie ■ Na jednej z dzia貫k znaleziono zw這ki dw鏂h os鏏. Ogl璠ziny miejsca trwa造 do p騧nych godzin nocnych. W sprawie prowadzone jest 郵edztwo. Wczoraj w godzinach popo逝dniowych za 鈍ietlic Ogrody Granica znaleziono cia豉 dw鏂h os鏏. Zw這ki kobiety i m篹czyzny by造 ju w stanie rozk豉du. Nieoficjalnie dowiedzieli鄉y si, 瞠 denaci mieli ponad 60 lat. Cia這 m篹czyzny wisia這 wewn徠rz, kobiety le瘸這. Na miejscu zjawi si prokurator, policja, wezwano r闚nie stra瘸k闚, kt鏎zy pomagali w akcji po zmroku, do鈍ietlaj帷 teren. Cia豉 zosta造 zabezpieczone do sekcji zw這k i zabrane ■