POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [16.01.2018, 09:44:02] • Świnoujście

Na oczach policjantów wjechał w znak drogowy. Mówił, że śpieszył się do kobiety

Na oczach policjantów wjechał w znak drogowy. Mówił, że śpieszył się do kobiety

fot. iswinoujscie.pl

Do dość dziwnego incydentu doszło na ulicy Grunwaldzkiej. W sobotnie popołudnie, kierowca fiata na oczach policjantów wjechał wprost w znak drogowy! Jak twierdził, bardzo śpieszył się do kobiety. Jak widać, pośpiech jest zawsze złym doradcą.

Do kolizji doszło w sobotę, po godzinie 13:00.

Na policjantów nie trzeba było długo czekać, bo byli właściwie na miejscu. W tym czasie spisywali akurat stłuczkę na parkingu.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 15, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-15 z 15

Gość • Środa [24.01.2018, 09:33:48] • [IP: 178.238.246.**]

Nie zdążył, teraz ma pozamiatane.

Gość • Poniedziałek [22.01.2018, 10:39:11] • [IP: 164.127.159.***]

10:12 - Masturbuj się wpisami na innym portalu, proszę.

Gość • Czwartek [18.01.2018, 10:12:27] • [IP: 37.47.169.***]

Jak była mokra i śliska, to się spieszył ;)

Gość • Środa [17.01.2018, 17:00:23] • [IP: 62.69.203.**]

TAK, DOSTANIE TEŻ MANDAT ZA JAZDĘ PO CHODNIKU.CZY JUŻ WAM TERAZ LEPIEJ? JESTEŚCIE JAK TA MAŁPA NOSACZ Z MEMÓW :D w stylu " czy mój somsiad..."

Gość • Środa [17.01.2018, 15:52:59] • [IP: 94.254.226.*]

zapanowanie nad taką furą wymaga dużych umiejętności...

Gość • Środa [17.01.2018, 10:54:14] • [IP: 37.249.110.**]

A dlaczego Ćwok jechał po chodniku ?

Gość • Środa [17.01.2018, 07:28:59] • [IP: 176.221.123.***]

Pani była w potrzebie

➰➰➰➰➰ • Wtorek [16.01.2018, 15:58:38] • [IP: 78.10.206.***]

❝czemu gosc jechal po chodniku?❞ ➖..., bo śpieszył się do kobiety.

𝙿 𝙰 𝙽 𝚃 𝙾 • Wtorek [16.01.2018, 15:56:48] • [IP: 78.10.206.***]

𝗣 𝗔 𝗡 𝗧 𝗢 𝗙 𝗘 𝗟 ❗❗❗

Gość • Wtorek [16.01.2018, 12:09:06] • [IP: 80.245.178.***]

czemu gosc jechal po chodniku?

Gość • Wtorek [16.01.2018, 11:20:36] • [IP: 80.55.205.***]

Ale to było dobre...

nie_polityczny • Wtorek [16.01.2018, 10:58:22] • [IP: 164.127.215.**]

Hahahaha...

aGdybyZnak był wasząMatką • Wtorek [16.01.2018, 10:50:19] • [IP: 164.127.32.***]

Ot, ciężki los mężczyzny, musi sie spieszyć do kobiety. W dzieciństwie musiał sie spieszyć do kobiety, bo była nią matka, która kazała przyjśc a to na obiad, a to pod sklep, by pomógł w zakupach, zaś gdy juz przepoczwarzył się w dorosłego osobnika, któremu włosy wychodzą z twarzy pod nosem, znów musi się spieszyć do kobiety - a może w celach prokreacyjnych? Bo" a gdyby ta kobieta, do której sie spieszyliscie, była 'waszą' matką... stój, ścieżki dźwiękowe w głowie milicjanta sie pomyliły, puszczamy właściwa taśmę:... to znaczy matką waszych dzieci, to jak możecie obywatelu tak nielegalnie sie zachowywać?"

➰➰➰➰➰ • Wtorek [16.01.2018, 10:11:57] • [IP: 37.187.147.***]

❝Każdy głupek wali w słupek.❞

Gość • Wtorek [16.01.2018, 10:11:15] • [IP: 87.205.97.***]

Jeżeli uderzył w znak z tej strony jak na zdjęciu (powiedzmy że nie obróciło auta) to przecież musiał jechać chodnikiem. Jeżeli tak jest to czy dostanie mandat również za to?

Oglądasz 1-15 z 15
■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność zaprosić w dniu 16 listopada (piątek) o godz.17:00 na „Spotkanie Jubileuszowe Michała Juszczakiewicza”, aktora, reżysera, producenta filmowego, a nade wszystko – Przyjaciela naszej Biblioteki oraz wiernego sympatyka Świnoujścia. Spotkanie, na które złożą się artystyczne upominki od przyjaciół i wielbicieli Michała, poprowadzi red. Mariola Żółtowska. Nie zabraknie również słodkich niespodzianek! Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Biblioteki Głównej, ul. Piłsudskiego 15. Wstęp wolny! ■
■ Zobaczył policjantów i zaczął uciekać. 24-latka zatrzymał trzepak! Do zdarzenia doszło w czwartkowy wieczór. Policjanci patrolujący ulice Kościuszki zauważyli w pewnym momencie mężczyznę który swoim wyglądem przypominał osobę poszukiwaną. Gdy mężczyzna dostrzegł policjantów, zaczął uciekać. Nie spodziewał się jednak, że zostanie obezwładniony przez trzepak który stanął na jego drodze. Jak się okazało, bliskie spotkanie z trzepakiem zakończyło się dla 24-latka skręceniem prawej stopy. O szczegóły odnośnie zdarzenia poprosiliśmy Oficera Prasowego KMP w Świnoujściu ■ Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości ■ Ruszyły przygotowania do 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Świnoujściu. Harcerski Sztab zaprasza wszystkich chętnych do rejestracji wolontariuszy WOŚP, która odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej, przy ul. Piłsudskiego 15, w terminach - 14-16.11.2018 r. (środa-piątek), w godz. 17.00-18.45 - 17.11.2018 r. (sobota), w godz. 10.00-12.00 ■