POGODA

Reklama


Wydarzenia

NATUR HOUSE • Wtorek [29.09.2015, 08:17:52] • Świnoujście

PIERWSZE URODZINY NATURHOUSE

PIERWSZE URODZINY NATURHOUSE

W TYM ROKU CENTRUM DIETETYCZNE NATURHOUSE ŚWINOUJŚCIE OBCHODZI SWOJE PIERWSZE URODZINY!! (fot. Sławomir Ryfczyński )

W dniach 2-3 października 2015r. Zespół Centrum Dietetycznego Naturhouse przygotował dla Państwa liczne atrakcje. Będzie można spróbować potraw dietetycznych przygotowanych wg przepisów Naturhouse, skosztować produktów z asortymentu Naturhouse. Każda osoba która odwiedzi nasz punkt będzie miała dodatkowo możliwość skorzystania z bezpłatnej konsultacji z dietetykiem.

Zapraszamy serdecznie do świętowania razem z nami.

Czekają na WAS niespodzianki. Być może i TY będziesz miał możliwość podjęcia się METAMORFOZY twojego życia!

Jednocześnie dziękujemy za to że obdarzyliście nas zaufaniem. Naszym obecnym i przyszłym klientom życzymy samych sukcesów w walce o swoją sylwetkę oraz swoje zdrowie.

Pozdrawiamy Zespół Naturhouse Świnoujście.

PIERWSZE URODZINY NATURHOUSE

fot. NATUR HOUSE

Chcesz schudnąć a nie wiesz jak to zrobić?

Zobacz jak osiągnąć swój cel razem z Naturhouse!!

Próbowałeś niejednokrotnie zgubić nagromadzone kilogramy, w efekcie nie widzisz rezultatów?

Niejednokrotnie gubiłeś wagę i wracałeś do poprzedniej?

Próbowałeś kiedyś poprosić o wsparcie profesjonalistę?

Dlaczego odchudzanie pod okiem specjalisty jest skuteczne.

Dietetyk przeprowadzając wywiad z nami będzie miał możliwość spojrzeć obiektywnym okiem na nasz problem. Korzystając ze swojej wiedzy i doświadczenia dostosuje plan dietetyczny indywidualnie dla Ciebie i dla Twoich potrzeb. W momencie kiedy będziesz mieć trudności w trakcie kuracji dietetyk będzie Twoim wsparcie nie tylko merytorycznym ale również emocjonalnym.

Kuracja Naturhouse opiera się na 3 elementach które stosowane wspólnie dają najlepsze efekty.

PIERWSZE URODZINY NATURHOUSE

fot. NATUR HOUSE

W momencie kiedy osiągniesz swój cel dietetyk przeprowadzi Cię przez okres stabilizacji wagi który uchroni przed powrotem zgubionych kilogramów.

Przyjdź na bezpłatną konsultację i przekonaj się sam jak możesz osiągnąć sukces w walce z odchudzaniem.

Centrum Dietetyczne Naturhouse Świnoujście
ul. Konstytucji 3 maja 16
Telefon kontaktowy: 570 694 500
Godziny otwarcia:
Poniedziałek, Wtorek: 9-17
Środa, Czwartek: 12-19
Piątek: 8-15
Sobota: 10-13


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Komentarze do tego artykuły zostały wyłączone.

■ Fundacja Logos wynajmie od 01.09.2019r. lokal użytkowy (dawna Karpatka) z przeznaczeniem na bufet szkolny – sklepik. Informacje w sprawie wynajmu – tel. 91 – 321 23 66 – dyrektor Małgorzata Gołębiowska ■
■ Niedawno pisaliśmy, że lista darczyńców na komitet wyborczy Janusza Żmurkiewicza pokrywa się w części z tym których zwolnił z podatków. Dziś głos w sprawie zabrał sam Janusz Żmurkiewicz ■ Lista darczyńców na komitet wyborczy Janusza Żmurkiewicza pokrywa się w części z tą o firmach, które prezydent Świnoujścia zwolnił z podatku od nieruchomości i nie tylko – zauważa jeden z naszych Czytelników. Inni mieszkańcy zwracają uwagę na relacje prezydenta z właścicielami firm zwolnionych z podatku ■ Ruszył nabór wniosków o dofinansowanie zakupu wózka inwalidzkiego o napędzie elektrycznym ■ Mężczyzna wpadł do kanału portowego. Wyszedł z niego o własnych siłach. Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę. Mężczyzna zagapił się i wpadł do wody. Wyszedł z niej o własnych siłach. Na miejsce przyjechała policja. Około godziny 1.30 przy przeprawie promowej Bielik, po stronie Warszowa, do wody wpadł mężczyzna. Dopłynął on do drabinek i wyszedł z wody o własnych siłach. Po tym, jak wydostał się na powierzchnię, na miejsce dojechała policja ■ Z Terminala w Świnoujściu PGNiG wyekspediowało już 5000 cystern z ładunkiem skroplonego gazu ziemnego (LNG). Największym odbiorcą LNG są stacje regazyfikacji obsługujące miejscowości, które nie mają dostępu do ogólnopolskiej sieci dystrybucji gazu ■ W ubiegłym roku z podatku od nieruchomości prezydent Janusz Żmurkiewicz zwolnił 7 firm. Bywały lata, kiedy przedsiębiorców, którzy skorzystali na takim zwolnieniu, było dwa razy tyle. W ciągu 10 lat z tego powodu do miejskiego budżetu nie wpłynęło ponad 7,5 mln złotych ■